Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Crown theater
Aalsmeer
21:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Paradiso
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
08:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
OT301
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
13:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:15
De Weijer
Boxmeer
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
't Zwaantje
Deest
Theater Bouwkunde
Deventer
19:30
Dok H2O
Deventer
20:30
De Perifeer
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Iduna
Drachten
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Atak
Enschede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
15:30
Vorstin
Hilversum
18:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
De Spil
Roeselare
19:00
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
zaterdag 22 oktober 2016
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Crown theater, Aalsmeer
21:00
Spawn
Oerkroeg Schiller, Aalten
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
The BiggerBand
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Jack Rabbit - Classic Albums - Californication
De Meester, Almere
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Klear: Lunice / Sam Gellaitry / Snakehips
Paradiso, Amsterdam
Gerson Main
Concerto, Amsterdam
Gosto
Concerto, Amsterdam
Koffie
Concerto, Amsterdam
08:00
Dave Clarke
Melkweg, Amsterdam
19:00
Crystal Castles
Melkweg, Amsterdam
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
20:00
Acid Arab / Cairo Liberation Front
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pleinvrees (Amsterdam Dance Event)
Westerunie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Netsky (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
21:00
Amsterdam Dance Event
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Edison Jams (Amsterdam Dance Event)
OT301, Amsterdam
23:00
Goldfish
Melkweg, Amsterdam
23:45
Encore presents The Partysquad and friends
Melkweg, Amsterdam
13:30
Roots in the Woods
Gigant, Apeldoorn
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Esk-esque
Luxor Live, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Mayin / Find Us In Slumberland
Taverne, Bergen
21:00
Douwe Bob
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
22:00
Dub Revolution - Iration Steppas ft. Dan Man & Forward Fever meets Idr
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Hofpoort, Coevorden
Paul de Munnik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Leoni Jansen
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Uli Jon Roth
't Zwaantje, Deest
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Bouwkunde, Deventer
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
20:30
Diouff
De Perifeer, Deventer
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen
Maaike Ouboter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Popronde 2016: Daimy Lotus & Nankosoul
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Stappen als toen
Iduna, Drachten
Bart Wirtz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:30
Nasty + Aversions Crown + Malevolence + Vitja + Varials
Dynamo, Eindhoven
21:00
Frontstreet
Altstadt, Eindhoven
20:30
Sabrina Starke
Atak, Enschede
20:30
Infloyd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
Joep Onderdelinden - Taart!
De Skâns, Gorredijk
20:00
Jimmy LaFave
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Bökkers + support
Vera, Groningen
Fun Lovin' Criminals
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pink Oculus + support
Simplon, Groningen
Obscura
Patronaat, Haarlem
It It Anita
Patronaat, Haarlem
23:00
Red Cup Party - HALLOWEEN
Patronaat, Haarlem
Sophia
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Flip Noorman - Make-up
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tarja Turunen
Metropool, Hengelo
20:00
Indian Askin
Metropool, Hengelo
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
18:30
The Clash of the Cover Bands: Distant Neighbours / Dubbel Fout / Groov
Vorstin, Hilversum
20:15
Peter Beets en NEJO - Chopin meets the Blues Goes Big
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
The Black Heart Rebellion
Gebr. De Nobel, Leiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Comrade Winston / Stratum / Vela Uniform
Merleyn, Nijmegen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Björn van der Doelen / Iris Penning
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Banned From Utopia
Roepaen, Ottersum
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
19:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Reproach / Columbo
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
20:15
Welkom bij de Fresku show
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Smit
Ahoy, Rotterdam
20:00
Rebetien
Grounds, Rotterdam
20:30
Anat Fort Trio / Gianluigi Trovesi
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Lola Colt
V11, Rotterdam
22:00
The Juke Joints
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater Sneek, Sneek
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Pink Project
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tres Hombres
Cafe D’n Ingel, Thorn
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
Amsterdam Klezmer Band
Agnietenhof, Tiel
Lacuna Coil
013, Tilburg