Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadscafé De Basiliek
's-Hertogenbosch
19:15
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Taverne
Bergen
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Todo
Best
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Paard
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
19:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
Duycker
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Witte Theater
IJmuiden
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
P3
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Extase
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
Extase
Tilburg
23:00
013
Tilburg
19:30
De Pul
Uden
19:30
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
De Helling
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
vrijdag 30 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martha Jane & The Talisman
Stadscafé De Basiliek, 's-Hertogenbosch
19:15
Jasper Schalks / Pitou / Rosemary & Garlic / The Rising Sun
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nirvana - 25 Years of Nevermind
Victorie, Alkmaar
20:00
Bier, Bands & Bunkeren
De Meester, Almere
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Låpsley
Melkweg, Amsterdam
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
Lil Kleine - Topdown Tour The Grand Final
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Dandelion
Tolhuistuin, Amsterdam
A Balladeer
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Brenda Frans
Billie's Bar, Amsterdam
22:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
22:00
Cassie Ramone / Colleen Green
Paradiso, Amsterdam
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
Nickelback
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Orpheus, Apeldoorn
Delain
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
21:00
Liwet's Eye albumrelease
Luxor Live, Arnhem
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
19:30
Fris
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Deposit
Todo, Best
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Coma Commander / Drunktank
Mezz, Breda
20:30
Julian Sas + support
Mezz, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
20:00
Moderat
Vorst Nationaal, Brussel
Maaike Ouboter
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Hidden Agenda Deluxe
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Life`s Electric
Paard, Den Haag
22:00
Enter The Gallow
Paard, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
My Baby
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
3J'S
Bibelot, Dordrecht
22:00
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Iduna, Drachten
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Satan
Altstadt, Eindhoven
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nederlands Kamerkoor
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Kelten zonder Grenzen
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
The Boxer Rebellion
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
20:00
Bars and Melody
Patronaat, Haarlem
20:00
Babyshakers (punk) / Boycot / Hang Youth / Od kids / The Anomalys / Th
Patronaat, Haarlem
20:30
Monomyth
Patronaat, Haarlem
23:00
DJ Signal / Emperor / Kasra / Mefjus
Patronaat, Haarlem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
red ribbon army ['Interracial' release party]
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Krachtstroom met o.a. White Miles
Vorstin, Hilversum
20:30
Soulmachine
Vorstin, Hilversum
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Hiphop
Duycker, Hoofddorp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
NUHR
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
Stahlzeit
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Brückenbauer + Fools & Pretenders + Rebel Radio
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Deeldeliers
Gebr. De Nobel, Leiden
New Model Army
Muziekgieterij, Maastricht
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
FS Green & Mc Fit + Nixus, Seth
Groene Engel, Oss
21:00
KingFisher Sky / Sleeping Romance
P3, Purmerend
20:15
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater Walhalla, Rotterdam
19:00
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam
Tommy Emmanuel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
JMSN
BIRD, Rotterdam
Kurt Rosenwinkel Trio
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
The Glücks
V11, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Sven Hammond
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
GET LIT met o.a. Jonna Fraser
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Living Room Heroes
Cafe D’n Ingel, Thorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vampires Everywhere! / Yashin
Extase, Tilburg
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
Mark Foggo's Skasters
Extase, Tilburg
23:00
King Shiloh Soundsystem
013, Tilburg
19:30
The Spvrk / FREEB / White Elephant
De Pul, Uden
19:30
Wederganger
dB's, Utrecht
19:45
Us The Duo
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Aussie Assault Tour 2016
De Helling, Utrecht
20:00
Beers, Burgers & Bands: Camilla Blue
Hofman, Utrecht