Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kursaal Oostende
Oostende
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bellevue
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Café de Zaaier
Wageningen
Café Loburg
Wageningen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Atak
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
Paard
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Vooruit
Gent
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
Lux
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Café Trianon
Nijmegen
21:30
Hofman
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Stadscafé De Basiliek
's-Hertogenbosch
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Witte Theater
IJmuiden
BREStheater
Brielle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:15
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
19:30
dB's
Utrecht
19:30
De Pul
Uden
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
De Helling
Utrecht
donderdag 29 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maaike Ouboter
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Kleine Willem, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martha Jane & The Talisman
Café de Zaaier, Wageningen
AVI ON FIRE
Café Loburg, Wageningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - JABROER
Orpheus, Apeldoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Suicidal Angels
Atak, Enschede
19:30
JMSN
Melkweg, Amsterdam
John Coffey
Melkweg, Amsterdam
19:30
Breda’s Most Wanted
Mezz, Breda
Bryan Ferry
Paradiso, Amsterdam
Tommy Emmanuel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Harry Sacksioni
P60, Amstelveen
Låpsley
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Patronaat, Haarlem
20:00
Black Bottle Riot
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Joy
Little Devil, Tilburg
St. Tropez
Paard, Den Haag
Tim Knol
De Weijer, Boxmeer
20:00
Metá Metá
Paradiso, Amsterdam
20:00
AA Nights
Gebr. De Nobel, Leiden
Krankland
Vooruit, Gent
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lesoir / Port Noir
Poppodium Volt, Sittard
20:00
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Hiphop
Winston, Amsterdam
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:00
NUHR
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Robbert Fossen & Thomas Toussaint
Billie's Bar, Amsterdam
A Balladeer
Lux, Nijmegen
The Boxer Rebellion
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Idea, Soest
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Intronaut / Obsidian Kingdom / Shining (Noorwegen)
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
The Doors Alive
Metropool, Hengelo
My Baby
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Werftheater, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Menno Gootjes / Thijs van Leer
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Scallywag
Paard, Den Haag
21:00
Student Welcome- Ertebrekers / Protection Patrol Pinkerton / The Whate
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Bishop Nehru
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Dool
V11, Rotterdam
21:00
Black Oak
Statenzaal, Zwolle
21:00
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Cymbaline / Foxlane / Taveneer
Café Trianon, Nijmegen
21:30
Hofman Live: Einfach Kurt i.s.m. ESN Utrecht
Hofman, Utrecht
Exist Immortal / Vola
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 30 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maaike Ouboter
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Arto Theater, Schoonhoven
Martha Jane & The Talisman
Stadscafé De Basiliek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
De Meenthe, Steenwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam
19:15
Jasper Schalks / Pitou / Rosemary & Garlic / The Rising Sun
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Låpsley
Melkweg, Amsterdam
19:30
Wederganger
dB's, Utrecht
19:30
The Spvrk / FREEB / White Elephant
De Pul, Uden
19:30
Fris
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Kelten zonder Grenzen
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:45
Us The Duo
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Aussie Assault Tour 2016
De Helling, Utrecht