Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Paradiso
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Dynamo
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Flint
Amersfoort
C.C. De Werf
Aalst
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
dB's
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Hof in Salland
Raalte
Lux
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:00
Sojo
Leuven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
Café de Zaaier
Wageningen
Café Loburg
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Hofman
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater Walhalla
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lux
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Café Trianon
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
maandag 26 september 2016
20:30
Steve Gadd
Boerderij, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
The Boxer Rebellion
Metropool, Hengelo
20:00
Tommy Emmanuel with very special guest Andy McKee
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Mitski
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bastian Baker
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Deap Vally
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 27 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mystery Jets
De Helling, Utrecht
20:30
Thomas Pol
BIRD, Rotterdam
20:30
Pega Monstro
WORM, Rotterdam
Tommy Emmanuel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:45
Le Butcherettes
Merleyn, Nijmegen
20:00
Iron Reagan
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Zomaar Radio
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Intronaut / Shining (Noorwegen)
Patronaat, Haarlem
19:30
Moose Blood + Pup + Luca Brasi
Dynamo, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
The Boxer Rebellion
Paradiso, Amsterdam
20:00
All Tvvins
Paradiso, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Reinier Baas
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Scenic Route to Alaska
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
woensdag 28 september 2016
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Mike Watt
dB's, Utrecht
20:30
Black Oak
EKKO, Utrecht
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
Lux, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:00
Elephant9
Sojo, Leuven
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tommy Emmanuel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Moose Blood
Patronaat, Haarlem
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
The Boxer Rebellion
Paard, Den Haag
20:00
Intronaut / Obsidian Kingdom / Shining (Noorwegen)
Paard, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater De Veste, Delft
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
Le Bucherettes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rachèl Louise
Paradiso, Amsterdam
DIIV
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brenda Frans / Wilco Koster
Billie's Bar, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rich The Kid
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Lido
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Kraz / Oraclez
Paradiso, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 29 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Black Oak
Statenzaal, Zwolle
Martha Jane & The Talisman
Café de Zaaier, Wageningen
AVI ON FIRE
Café Loburg, Wageningen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
20:00
NUHR
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tommy Emmanuel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Werftheater, Utrecht
21:00
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Hofman Live: Einfach Kurt i.s.m. ESN Utrecht
Hofman, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Black Bottle Riot
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Joy
Little Devil, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Idea, Soest
20:00
Lesoir / Port Noir
Poppodium Volt, Sittard
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
Låpsley
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Dool
V11, Rotterdam
Maaike Ouboter
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
A Balladeer
Lux, Nijmegen
The Boxer Rebellion
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Cymbaline / Foxlane / Taveneer
Café Trianon, Nijmegen
Exist Immortal / Vola
Merleyn, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
AA Nights
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Intronaut / Obsidian Kingdom / Shining (Noorwegen)
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
The Doors Alive
Metropool, Hengelo
My Baby
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Patronaat, Haarlem