Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
17:00
Taverne
Bergen
22:15
Paradiso
Amsterdam
15:00
Dassenakker Live
Houten
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Melkweg
Amsterdam
NiXenMeer
Enschede
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
15:00
Theater Posa
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Hedon
Zwolle
14:00
Roepaen
Ottersum
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
11:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
13:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:30
Effenaar
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Kurhaus
Den Haag
Het Trefpunt
Warmond
13:00
Mezz
Breda
20:00
De Pul
Uden
Altstadt
Eindhoven
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Rotown
Rotterdam
18:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
18:00
Café de Pilaren
Alkmaar
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
BIRD
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
19:30
Dynamo
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Patronaat
Haarlem
Flint
Amersfoort
20:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paard
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Lux
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Sojo
Leuven
Hof in Salland
Raalte
Paradiso
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
zondag 25 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
17:00
View for a Day
Taverne, Bergen
22:15
uKanDanZ
Paradiso, Amsterdam
15:00
The Lasses
Dassenakker Live, Houten
20:30
Teho Teardo & Blixa Bargeld
Paradiso, Amsterdam
20:30
Steve Gadd
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Plaid
Melkweg, Amsterdam
Martha Jane & The Talisman
NiXenMeer, Enschede
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
15:00
Margriet Sjoerdsma
Theater Posa, Lelystad
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Laurence Jones
Hedon, Zwolle
14:00
Jubileumconcert Zangvereniging Caecilia
Roepaen, Ottersum
14:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Speeldoos, Baarn
11:00
Het Klarinetkwintet
Flint, Amersfoort
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Kleine Komedie, Amsterdam
13:00
Halve finale Sena Grote Prijs van Rotterdam
Grounds, Rotterdam
20:00
Friejam: Ronald Snijders & Big Bang Friesland
Neushoorn, Leeuwarden
14:30
FemME III
Effenaar, Eindhoven
14:15
Eva Szalai / Alexandra Mashina
D' Engelenburgh, Fijnaart
19:15
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
Di-rect
Kurhaus, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
13:00
Contra Contra / Here Be Dragons / lost/ctrl / Rosemary & Garlic / Zoon
Mezz, Breda
20:00
China Crisis
De Pul, Uden
Bob Wayne
Altstadt, Eindhoven
16:00
Big Ritch and the Blacksmith Company
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Ben Caplan and The Casual Smokers
Rotown, Rotterdam
18:30
Artillery / FireForce / Mystic Prophecy
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
18:00
Alkmaar Blues Weekend: Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
maandag 26 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Tommy Emmanuel with very special guest Andy McKee
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Boxer Rebellion
Metropool, Hengelo
20:30
Steve Gadd
Boerderij, Zoetermeer
Mitski
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
22:00
Deap Vally
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bastian Baker
Sugar Factory, Amsterdam
dinsdag 27 september 2016
19:30
Zomaar Radio
Neushoorn, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Tommy Emmanuel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Thomas Pol
BIRD, Rotterdam
The Boxer Rebellion
Paradiso, Amsterdam
22:00
Scenic Route to Alaska
Paradiso, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Reinier Baas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Pega Monstro
WORM, Rotterdam
20:15
Mystery Jets
De Helling, Utrecht
19:30
Moose Blood + Pup + Luca Brasi
Dynamo, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
20:45
Le Butcherettes
Merleyn, Nijmegen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Iron Reagan
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Intronaut / Shining (Noorwegen)
Patronaat, Haarlem
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
20:00
All Tvvins
Paradiso, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
woensdag 28 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tommy Emmanuel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Boxer Rebellion
Paard, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Rich The Kid
Tolhuistuin, Amsterdam
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
Lux, Nijmegen
20:00
Rachèl Louise
Paradiso, Amsterdam
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
20:00
Moose Blood
Patronaat, Haarlem
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mike Watt
dB's, Utrecht
21:00
Lido
Bitterzoet, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Le Bucherettes
Melkweg, Amsterdam
22:00
Kraz / Oraclez
Paradiso, Amsterdam
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Intronaut / Obsidian Kingdom / Shining (Noorwegen)
Paard, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Elephant9
Sojo, Leuven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
DIIV
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Brenda Frans / Wilco Koster
Billie's Bar, Amsterdam
20:30
Black Oak
EKKO, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 29 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Ton Kas - JABROER
Orpheus, Apeldoorn
Tommy Emmanuel
TivoliVredenburg, Utrecht
Tim Knol
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses
Heineken Music Hall, Amsterdam