Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
Munttheater
Weert
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
dB's
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:30
WORM
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Hof in Salland
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Café de Herberg
Ommen
Veluvine
Nunspeet
Lindenberg Theater
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bar American
Middelburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Racso
Hoorn
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Podium heino
Heino
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
So What!
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:45
NiXenMeer
Enschede
23:00
Atak
Enschede
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
19:30
TAC
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
Iduna
Drachten
Energiehuis
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
vrijdag 12 februari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Fling - A sunny day in the rain
Theater de Spiegel, Zwolle
Devon Allman
Hedon, Zwolle
21:00
Maison Du Malheur
Hedon, Zwolle
20:30
Elizium
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Harry Sacksioni
De Peppel, Zeist
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
All Comes Down / The Black Veins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Secret Garden
Spirit of 66, Verviers
20:30
Tom Vanstiphout
Theater de Schalm, Veldhoven
Orgaanklap
dB's, Utrecht
20:00
Avtovaz / Cymbaline / SATER.
ACU, Utrecht
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Parelsessies: The Cannonball Johnsons
RASA, Utrecht
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Denzel Curry / Le Scratch
013, Tilburg
Toto
013, Tilburg
21:00
Thell Barrio
Little Devil, Tilburg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
20:30
The Vintage Caravan + Dead Lord + Tiebreaker
Poppodium Volt, Sittard
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Memphis Maniacs
Maassilo, Rotterdam
21:30
STUFF. & IX
Rotown, Rotterdam
22:00
Joe Undercover
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:30
Double Cross TEC ART Afterparty Ancient Methods (DE) & Martyn Hare (UK
WORM, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Chris Chameleon - Drie Vriende
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniel Lohues
Parkgebouw, Rijssen
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Undercoversessie Foo Fighters
Roepaen, Ottersum
20:15
Boudewijn de Groot
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Pearl Jam door Marco Hovius
Café de Herberg, Ommen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bo Saris
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Blitzen Trapper
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Her Majesty
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Bar American, Middelburg
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
Yuko Yuko
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Cirque Du Freakz
Neushoorn, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Stef Bos
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Nablijven! 1 Year Anniversary
Racso, Hoorn
21:00
Kenny B + Support
Manifesto, Hoorn
20:00
Alex Skolnick Trio
Duycker, Hoofddorp
20:00
Americana Rising
Vorstin, Hilversum
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
JW Roy & Band
Café de Cactus, Hengelo
21:00
Julian Sas
Metropool, Hengelo
20:30
Vonder & Bloom
Podium heino, Heino
Lucas Hamming
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Gerson Main
Patronaat, Haarlem
20:30
Autobahn
Patronaat, Haarlem
23:00
Haarlem Ordinair presenteert: Apres Ski!
Patronaat, Haarlem
20:30
Sandra van Nieuwland
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Pleinvrees on Tour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lieve Bertha
Goudse Schouwburg, Gouda
Bazzookas
So What!, Gouda
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Dirty Gift
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Toe Maar
Podium 't Beest, Goes
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Simon Keizer - Ik & Simon
De Kleine Willem, Enschede
20:45
Etta James Experience
NiXenMeer, Enschede
23:00
Waves HipHop. Beats. Trap. RNB
Atak, Enschede
20:00
The Maureens & Support: Tularosa
Poppodium Apollo, Emmen
19:30
Iris Penning - CD Release 'Spreken met Suiker'
TAC, Eindhoven
Stick to your Guns
Dynamo, Eindhoven
21:00
Zwelbastard
PopEi, Eindhoven
21:00
Ansatz der Maschine / Strange and Borderlines
N9, Eeklo
Colin Blunstone Band
Iduna, Drachten
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
NoizBoiz
Bibelot, Dordrecht
20:30
Textures
Bibelot, Dordrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Kraaien
Paard, Den Haag
20:00
Reject The Sickness
Musicon, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag