Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
BIRD
Rotterdam
C.C. De Mol
Lier
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
Havezathe het Everloo
Rossum
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Lux
Nijmegen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Rotterdam
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
19:30
Winston
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
De Kreun
Kortrijk
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Grand Theatre
Groningen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Rietveld Theater
Delft
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaal Spectrum
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
013
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
De Domijnen
Sittard
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
Kavka
Antwerpen
20:30
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
dinsdag 01 december 2015
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Leela James
BIRD, Rotterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
20:00
Bombino
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:15
Armored Saint
De Helling, Utrecht
20:15
Ought / Yung
Doornroosje, Nijmegen
Tower of Power
Effenaar, Eindhoven
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
20:00
John Garcia
Little Devil, Tilburg
20:30
Orkesta Mendoza
Lux, Nijmegen
21:00
Megan Washington
Paradiso, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dEUS
Theater Rotterdam, Rotterdam
Gavin James
TivoliVredenburg, Utrecht
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
Texas
TivoliVredenburg, Utrecht
Sean Rowe
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Mike Krol
Vera, Groningen
20:00
Ina Forsman / Lightnin' Guy Verlinde
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Whitesnake
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
19:30
Queen Kwong (US) / Echo Movis (NL)
Winston, Amsterdam
woensdag 02 december 2015
Gavin James
013, Tilburg
20:00
Nothing More
013, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
22:00
Thomas Pol in America (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:30
Soft Machine Legacy
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Roosbeef
Bootstraat, Hasselt
20:00
Pondertone
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Crobot
De Kreun, Kortrijk
20:30
Bombino
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Fido Plays Zappa
Duycker, Hoofddorp
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
Sean Rowe
Grand Theatre, Groningen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Bloc Party
Koninklijk Circus, Brussel
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Meervaart, Amsterdam
Mini Mansions
Melkweg, Amsterdam
Anthrax
Melkweg, Amsterdam
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Citizens!
Nijdrop, Opwijk
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Paard, Den Haag
Albert Hammond Jr
Paradiso, Amsterdam
Bob Moses
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Computers (UK)
Patronaat, Haarlem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Cuca Roseta - In Concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Stevie Ann
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:30
Jeff Lorber Fusion / Jo Harman / Poogie Bell Band / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Danny Vera
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Whitesnake
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Vera, Groningen
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
donderdag 03 december 2015
Fat Freddy's Drop
013, Tilburg
Sven Hammond
013, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:00
Golden Earring
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Haymah & World Latin Jazz Quintet in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Kari Rueslåtten
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Andy Frasco
Burgerweeshuis, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Maaike Ouboter
C.C. Mechelen, Mechelen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Lookapony
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Roosbeef / Stan Lee Cole
De Casino, Sint-Niklaas
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
20:00
De Dijk
De Harmonie, Leeuwarden
Ronnie Flex & Lil' Kleine
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
Dok6, Panningen
20:00
De Sluwe Vos Pres. Kontra LIVE
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Bob Moses
Doornroosje, Nijmegen
23:00
De Sluwe Vos / Locklead / Wouter S
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Mark Olson
Extase, Tilburg
20:00
Typhoon
Hedon, Zwolle
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
Nothing More
Kavka, Antwerpen
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
dEUS
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Milow
Koninklijke Schouwburg, Den Haag