Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Theater Rotterdam
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Havezathe het Everloo
Rossum
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Mol
Lier
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
20:30
Lux
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Winston
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Vorst Nationaal
Brussel
Paradiso
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Melkweg
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
19:30
Nijdrop
Opwijk
19:00
De Kreun
Kortrijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Duycker
Hoofddorp
013
Tilburg
Zaal Spectrum
Veenendaal
Meervaart
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekodroom
Hasselt
Grand Theatre
Groningen
Paard
Den Haag
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
BIRD
Rotterdam
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
OT301
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Paard
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Nijdrop
Opwijk
013
Tilburg
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
dinsdag 01 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Armored Saint
De Helling, Utrecht
20:00
Bombino
Cultuurkapel Deurne, Deurne
dEUS
Theater Rotterdam, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Gavin James
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
20:00
Ina Forsman / Lightnin' Guy Verlinde
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
John Garcia
Little Devil, Tilburg
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Leela James
BIRD, Rotterdam
21:00
Megan Washington
Paradiso, Amsterdam
23:00
Mike Krol
Vera, Groningen
20:30
Orkesta Mendoza
Lux, Nijmegen
20:15
Ought / Yung
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Queen Kwong (US) / Echo Movis (NL)
Winston, Amsterdam
Sean Rowe
Tolhuistuin, Amsterdam
Texas
TivoliVredenburg, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Tower of Power
Effenaar, Eindhoven
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Whitesnake
Vorst Nationaal, Brussel
woensdag 02 december 2015
Albert Hammond Jr
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Anthrax
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Bloc Party
Koninklijk Circus, Brussel
Bob Moses
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bombino
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
19:30
Citizens!
Nijdrop, Opwijk
19:00
Crobot
De Kreun, Kortrijk
20:30
Cuca Roseta - In Concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Danny Vera
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Fido Plays Zappa
Duycker, Hoofddorp
Gavin James
013, Tilburg
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Meervaart, Amsterdam
21:30
Jeff Lorber Fusion / Jo Harman / Poogie Bell Band / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mini Mansions
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Nothing More
013, Tilburg
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Pondertone
Burgerweeshuis, Deventer
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roosbeef
Muziekodroom, Hasselt
Sean Rowe
Grand Theatre, Groningen
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Paard, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Vera, Groningen
20:30
Soft Machine Legacy
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Stevie Ann
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Computers (UK)
Patronaat, Haarlem
22:00
Thomas Pol in America (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Whitesnake
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 03 december 2015
20:00
Adams
P60, Amstelveen
20:00
Andy Frasco
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Appels met Peren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Bløf
Metropool, Hengelo
20:15
Bob Moses
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Bombino
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Braids
OT301, Amsterdam
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Citizens!
Nijdrop, Opwijk
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Danny Vera
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
De Dijk
De Harmonie, Leeuwarden
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
23:00
De Sluwe Vos / Locklead / Wouter S
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Sluwe Vos Pres. Kontra LIVE
Doornroosje, Nijmegen
dEUS
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
EL VY
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Evil Invaders
Nijdrop, Opwijk
Fat Freddy's Drop
013, Tilburg
19:00
Golden Earring
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hallo Venray
Mezz, Breda
22:00
Haymah & World Latin Jazz Quintet in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Speeldoos, Baarn