Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
15:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Musicon
Den Haag
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
dB's
Utrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:30
Melkweg
Amsterdam
23:45
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Musicon
Den Haag
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:30
Mezz
Breda
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
De Helling
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Tolhuistuin
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Waalse Kerk
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
dB's
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
17:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
Mukkes
Leeuwarden
Rotown
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
De Helling
Utrecht
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Panama
Amsterdam
20:30
On The Roof
Amsterdam
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
The Lane
Oostburg
19:00
Baroeg
Rotterdam
22:15
V11
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Taverne
Bergen
16:00
't Zwaantje
Deest
zondag 02 augustus 2015
12:00
Remy van Kesteren & Friends / Duo Bassal & Köhnken
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Janne Schra / Emil Landman
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Rebekka Ling
Concerto, Amsterdam
23:00
Dekmantel by Night
Melkweg, Amsterdam
16:30
Joni Sheila - Ik Zie U Graag - terrasconcert
Mezz, Breda
14:00
Bunch on a Breakout / Friends of the Family
Houtmansplantsoen, Gouda
15:00
Grind Over Rotterdam
Baroeg, Rotterdam
19:00
Black Tusk
Little Devil, Tilburg
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: VAN PIEKEREN + Sophie van Bree
Hostel Strowis, Utrecht
maandag 03 augustus 2015
Armored Saint / Queensryche
Melkweg, Amsterdam
19:30
Colleen Green
Sugar Factory, Amsterdam
dinsdag 04 augustus 2015
19:30
D12
Melkweg, Amsterdam
Queensryche
Effenaar, Eindhoven
19:00
(HED) Planet Earth / Ill Niño / Terror Universal
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ruben Hoeke Band
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Adicts
Little Devil, Tilburg
woensdag 05 augustus 2015
20:30
Buffalo Daughter
Paradiso, Amsterdam
donderdag 06 augustus 2015
19:30
Slum Village
Melkweg, Amsterdam
21:30
Robert Glasper Trio - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:45
Fake Billy & The False Prophets
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Crowbar
Little Devil, Tilburg
vrijdag 07 augustus 2015
19:30
hawkwind
Melkweg, Amsterdam
21:30
Incognito - Summer Sessions All Stars (uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Major League: June Miller presents Robots & Romans
Melkweg, Amsterdam
20:30
Letz Zeppelin
Musicon, Den Haag
The Dinosaur Truckers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
ROCK 'N' GRILL - PARAMATMAN
PopEi, Eindhoven
20:00
Mistral
Little Devil, Tilburg
21:00
Reverend Beatman
dB's, Utrecht
zaterdag 08 augustus 2015
15:00
Eleonor Coco / Woot
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Ed Struijlaart
Artis, Amsterdam
19:30
Jimmy Cliff
Paradiso, Amsterdam
The Kik / Yorick van Norden
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Stephanie Louwrier
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Joe Louis Walker - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:30
Aptijt
Melkweg, Amsterdam
23:45
Late Night Live: Bartelmans Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
The Waterboys
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Smart
Musicon, Den Haag
22:00
The Hillbilly Moonshiners
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
NEMUER [cz] live
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Nervosa
Little Devil, Tilburg
22:00
Rubberboot Missie Afterparty
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 09 augustus 2015
12:00
Carel Kraayenhof Ensemble / Pannonica Quartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Fernando Lameirinhas / Martin Fondse
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Bad Religion
Melkweg, Amsterdam
20:00
Septeto Nabori
Paradiso, Amsterdam
20:30
Katzenjammer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:30
Tiny Legs Tim (BE) - Ik Zie U Graag - terrasconcert
Mezz, Breda
14:00
Scarlet Mae
Houtmansplantsoen, Gouda
20:30
Slapshot
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: Gitta de Ridder + Tim Dawn
Hostel Strowis, Utrecht
Supersuckers
De Helling, Utrecht
15:00
Point Quiet
CHV Noordkade, Veghel
maandag 10 augustus 2015
Peter Broderick
Tolhuistuin, Amsterdam
Cannibal Corpse + Carnifex
Baroeg, Rotterdam
19:00
Death DTA
Poppodium Volt, Sittard
Cryptopsy + Psycroptic
Little Devil, Tilburg
dinsdag 11 augustus 2015
Stephen Marley
Melkweg, Amsterdam
Tyler, The Creator
Paradiso, Amsterdam
Everlast VERPLAATST NAAR 22 NOVEMEBER
Luxor Live, Arnhem
20:00
Peter Broderick
Waalse Kerk, Haarlem
De La Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Death DTA
De Helling, Utrecht
Nick Oliveri
dB's, Utrecht
woensdag 12 augustus 2015
Queen Extravaganza
Melkweg, Amsterdam
Mariza
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Hilltop Hoods
Bitterzoet, Amsterdam
Nick Oliveri
Gebr. De Nobel, Leiden
donderdag 13 augustus 2015
17:00
Pique!: Rik Limonard + Crimson Inc.
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ceremony
Winston, Amsterdam
22:45
The Black Marble Selection
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Hidden Charms
Altstadt, Eindhoven
21:30
Legal Tender
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
Inquisition
Mukkes, Leeuwarden
Sunset Sons
Rotown, Rotterdam
19:00
Make Them Suffer / Thy Art Is Murder
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Mordred
Little Devil, Tilburg
Nick Oliveri
De Pul, Uden
Combichrist
De Helling, Utrecht
vrijdag 14 augustus 2015
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Headquarters: InsideInfo / Karimooo / NCT / Puncture / Spiral
Panama, Amsterdam
20:30
Maria de Fátima
On The Roof, Amsterdam
23:00
Late Night Live: Bartelmans Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
These Days Remain + Unprocessed + Ann My Dice
Musicon, Den Haag
21:00
Matisyahu (USA)
Bibelot, Dordrecht
20:00
ROCK 'N' GRILL - Legal Tender
PopEi, Eindhoven
Nick Oliveri
The Lane, Oostburg
19:00
The Toasters + Rotterdam Ska Jazz Foundation
Baroeg, Rotterdam
22:15
Boner Petit + Death by Oxygen + Iguana Death Cult
V11, Rotterdam
20:00
BRUTAL GROOVES GRINDING MOVES
dB's, Utrecht
zaterdag 15 augustus 2015
15:00
Club Vondel i.s.m. GRAP: Zitakula
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Coheed & Cambria
Melkweg, Amsterdam
19:00
Sue the Night
Artis, Amsterdam
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Agalloch
Luxor Live, Arnhem
21:00
Spijkerblues
Taverne, Bergen
16:00
Bonafide / Julian Sas
't Zwaantje, Deest