Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Rotown
Rotterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
AINSI
Maastricht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Vera
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Posttheater
Arnhem
20:00
Pitboel Theater
Sittard
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Mezz
Breda
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Electron
Breda
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Dok6
Panningen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
22:00
The Bull's Eye
Assen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
maandag 26 januari 2015
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Luke Winslow King
Rotown, Rotterdam
19:30
Advanced Style Labs CvA
Q-Factory, Amsterdam
Hozier
Paradiso, Amsterdam
19:30
Smoke DZA
Melkweg, Amsterdam
19:30
Funeral For A Friend
Dynamo, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
dinsdag 27 januari 2015
The Original USA Gospel Singers
Veluvine, Nunspeet
21:00
Criolo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Advanced Style Labs CvA
Q-Factory, Amsterdam
Andy Burrows
Paard, Den Haag
20:15
Maarten van Rossem & Asko|Schönberg, Storioni Trio & winnaar Tromp Pe
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tove Lo
Melkweg, Amsterdam
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Het Klooster, Woerden
20:30
Raìces Cubanas
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Luke Winslow King
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Lach het weg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Stef Bos
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Andreas Varady Trio
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
AINSI, Maastricht
woensdag 28 januari 2015
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:30
Broeder Dieleman + Willie Darktrousers
Vera, Groningen
20:15
Tricky
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Lach het weg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:30
Nos Otrobanda / Sherry Dyanne / Sinas / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Amok
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Ali B beken(d)t
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Posttheater, Arnhem
20:00
Arie Vuyk / Meiden van Kots
Pitboel Theater, Sittard
Luke Winslow King
Patronaat, Haarlem
20:30
Andy Burrows (UK) + Sam Duckworth
Patronaat, Haarlem
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pere Ubu
Paradiso, Amsterdam
21:00
Lady Dandelion
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kelley McRae Duo
Paco Plumtrek, Almelo
Joris Linssen & caramba
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Afterpartees
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Klangstof
Mezz, Breda
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Markant Uden, Uden
20:15
The Original USA Gospel Singers
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Paperhead
Electron, Breda
20:00
Grant-Lee Philips / Howe Gelb
Effenaar, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Dok6, Panningen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Raìces Cubanas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Odei Al-Magut/ Adriano Matcovich/ Liya Grigoyan
De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:30
Cameretten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Marco Santos
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tessa Belinfante
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
SILVA, MOENS & VAN DER LEY (DUVELVIBES SESSIONS)
BIRD, Rotterdam
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
donderdag 29 januari 2015
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Naomi Punk
Vera, Groningen
20:30
Natalie Prass
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Mister and Mississippi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (premiere)
Theater De Veste, Delft
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Raìces Cubanas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Max van den Burg - Amok
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
22:00
Mr. Knowhow
The Bull's Eye, Assen
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Lach het weg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Original USA Gospel Singers
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Phantom Four
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Shirma Rouse
Paradiso, Amsterdam
Justin Townes Earle
Paradiso, Amsterdam
Grant-Lee Philips / Howe Gelb
Paard, Den Haag
20:00
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bo Saris
Nieuwe Nor, Heerlen