Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Vera
Groningen
15:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Ahoy
Rotterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
19:00
Café ‘t Spektakel
Asten
17:00
De Fles
Spijkenisse
Q-bus
Leiden
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
16:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
16:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
Mezz
Breda
20:30
N9
Eeklo
17:00
Culture Club de Haere
Olst
15:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Beun
Heiloo
15:30
EKKO
Utrecht
13:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Rotown
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:30
BIRD
Rotterdam
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Café Miles
Amersfoort
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ahoy
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AINSI
Maastricht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Paard
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Ahoy
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Electron
Breda
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Markant Uden
Uden
Patronaat
Haarlem
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Mezz
Breda
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Posttheater
Arnhem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Vera
Groningen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Pitboel Theater
Sittard
zondag 25 januari 2015
20:15
Wolf + Dead Lord
Vera, Groningen
15:30
Winteraovendgast: Jan Cober
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Willow Mae
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:00
Warrior Soul
Little Devil, Tilburg
20:00
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
16:00
Trunk. (Noord-Holland)
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
19:00
Tinkers Drinkers Dreamers
Café ‘t Spektakel, Asten
17:00
The Rude Move
De Fles, Spijkenisse
Teus Nobel
Q-bus, Leiden
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
17:00
Ruben Hoeke Band
Taverne, Bergen
16:30
Robert Jan Stips
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Reveller
Mezz, Breda
16:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Raìces Cubanas
van Beresteyn, Veendam
20:00
Popkoor Haarlem sings on the floor
Patronaat, Haarlem
Pink Project
Paard, Den Haag
16:00
Palio Superspeed Donkey
Concerto, Amsterdam
20:00
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
New Cool Collective
Mezz, Breda
20:30
Luke Winslow-King (US)
N9, Eeklo
17:00
Leonie Tielemans
Culture Club de Haere, Olst
15:30
Koffie
Podium 't Beest, Goes
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater de Beun, Heiloo
15:30
Flip en de Noormannen
EKKO, Utrecht
13:30
Flamenkika
Grounds, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater de Kom, Nieuwegein
De Staat
Rotown, Rotterdam
Crown The Empire / Set If Off
Melkweg, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:30
BinnensteBuiten presenteert Emil Landman (The Breakfast Club)
BIRD, Rotterdam
16:00
Bernard Allison Group / Grim Tim
De Bosuil, Weert
20:00
Belle Perez / Jean Bosco Safari / Sandra Kim
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Angelo Boltini
Café Miles, Amersfoort
20:30
Andy Burrows
Hedon, Zwolle
20:00
Alex Highton (UK)
Patronaat, Haarlem
maandag 26 januari 2015
20:00
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
19:30
Smoke DZA
Melkweg, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Luke Winslow King
Rotown, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
DeLaMar, Amsterdam
Hozier
Paradiso, Amsterdam
19:30
Funeral For A Friend
Dynamo, Eindhoven
19:30
Advanced Style Labs CvA
Q-Factory, Amsterdam
dinsdag 27 januari 2015
Tove Lo
Melkweg, Amsterdam
The Original USA Gospel Singers
Veluvine, Nunspeet
20:00
Stef Bos
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Raìces Cubanas
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Maarten van Rossem & Asko|Schönberg, Storioni Trio & winnaar Tromp Pe
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Luke Winslow King
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lach het weg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
AINSI, Maastricht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Criolo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Het Klooster, Woerden
Andy Burrows
Paard, Den Haag
20:30
Andreas Varady Trio
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Advanced Style Labs CvA
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 28 januari 2015
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Dok6, Panningen
20:15
Tricky
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
The Original USA Gospel Singers
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tessa Belinfante
Bitterzoet, Amsterdam
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
22:00
SILVA, MOENS & VAN DER LEY (DUVELVIBES SESSIONS)
BIRD, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Raìces Cubanas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pere Ubu
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paperhead
Electron, Breda
20:00
Odei Al-Magut/ Adriano Matcovich/ Liya Grigoyan
De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Nos Otrobanda / Sherry Dyanne / Sinas / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:15
Max van den Burg - Amok
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Marco Santos
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Markant Uden, Uden
Luke Winslow King
Patronaat, Haarlem
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:00
Lady Dandelion
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lach het weg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Klangstof
Mezz, Breda
20:00
Kelley McRae Duo
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Joris Linssen & caramba
Orpheus, Apeldoorn
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Posttheater, Arnhem
20:00
Grant-Lee Philips / Howe Gelb
Effenaar, Eindhoven
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:30
Cameretten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Broeder Dieleman + Willie Darktrousers
Vera, Groningen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Arie Vuyk / Meiden van Kots
Pitboel Theater, Sittard