Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
J.C. De Klinker
Aarschot
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Dakota
Den Haag
Rotown
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Victorie
Alkmaar
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Vorstin
Hilversum
19:30
Vera
Groningen
19:30
Simplon
Groningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
Taverne
Bergen
Gigant
Apeldoorn
18:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Patronaat
Haarlem
19:30
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
23:00
Hofman
Utrecht
20:00
Koninklijk Conservatorium Brussel
Brussel
Hedon
Zwolle
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
De Amer
Amen
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
NAXT Stage
Almelo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Grenswerk
Venlo
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Duif
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Het Klooster
Nuenen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:00
Humphrey's restaurant En Rouge
Utrecht
EKKO
Utrecht
21:30
013
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
De Kelder
Amersfoort
P60
Amstelveen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultura
Ede
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Atak
Enschede
23:45
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Doornroosje
Nijmegen
20:00
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
21:30
Patronaat
Haarlem
vrijdag 21 november 2014
20:00
A Winged Victory for The Sullen
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Aborted / Exhumed / Miasmal / Origin
J.C. De Klinker, Aarschot
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Anuar - Integer
Theater Dakota, Den Haag
Augustines
Rotown, Rotterdam
21:00
Bahamas
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bleed - cd presentatie
Manifesto, Hoorn
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Cameretten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Cash: Def Americans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Clan Of Xymox
Victorie, Alkmaar
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater de Kampanje, Den Helder
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Vorstin, Hilversum
19:30
Confronting Entropy European Tour MMXIV: Ulcerate + Wormed + Solace Of
Vera, Groningen
19:30
Curtis Harding
Simplon, Groningen
Daniël Arends - Carte Blanche
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Meervaart, Amsterdam
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
19:30
De Hobbyisten
Paradiso, Amsterdam
DeWolff
013, Tilburg
21:00
DieDra & Keithen Ruff and the BluesBreakers
Taverne, Bergen
Dilana Smith
Gigant, Apeldoorn
18:00
DJ Moortje / Snelle Jelle
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Bouwkunde, Deventer
Electric Six (USA)
Patronaat, Haarlem
19:30
Ellen Foley
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Emil Landman + Odd Hugo
Groene Engel, Oss
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Freaksville Meets Hot Puma: Benjamin Schoos / Goldenboy / Hugo
Botanique, Brussel
20:15
Frédérique Spigt
Musis, Arnhem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Fritz Kalkbrenner
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater PePijn, Den Haag
23:00
Funky Live Friday: beats with a trumpet player
Hofman, Utrecht
20:00
Gaia Cuatro
Koninklijk Conservatorium Brussel, Brussel
Gers Pardoel
Hedon, Zwolle
Hadewych Minis
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Hallo Venray
De Amer, Amen
20:00
Her Name Is Calla
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Her Name Is Calla
Bibelot, Dordrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Het Amsterdams Volkskoor | Gezelligheid kent geen tijd (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
Horisont + Spiders + Vidunder
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
I Heart Sharks
Simplon, Groningen
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Iona
NAXT Stage, Almelo
20:00
Ireland Finest - The Kilkenny's - The Kilkenny's Theatertour
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Hofpoort, Coevorden
21:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jett Rebel
Grenswerk, Venlo
20:00
Jungle By Night
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Kamerorkest Pulcinella
De Duif, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Het Klooster, Nuenen
22:00
Kate Tempest
Paradiso, Amsterdam
Kensington
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Kintsukuroi
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Lach het weg
De Weijer, Boxmeer
20:00
Ladies of Disco & Soul
Humphrey's restaurant En Rouge, Utrecht
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
21:30
Le Peuple de l'Herbe
013, Tilburg
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Diligentia, Den Haag
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Posttheater, Arnhem
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Chassé Theater, Breda
20:30
MAAR ONDERTUSSEN
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Mad Teaparty
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Amok
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Michael Prins
De Kelder, Amersfoort
Mieke Stemerdink
P60, Amstelveen
21:00
Monomyth / Shaking Godspeed
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Mother's Finest
De Pul, Uden
21:00
Mourning Dawn
Little Devil, Tilburg
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Klif, Nijmegen
20:00
New Cool Collective
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Ntjam Rosie - The One
Cultura, Ede
20:00
Only Seven Left
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Protest The Hero
Atak, Enschede
23:45
Remove Before Flight
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
20:00
Respect Elvis
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sabrina Starke
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Sharon van Etten
Handelsbeurs, Gent
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sleaford Mods
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Stef Bos
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:00
Stef Bos
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Stef Classens - De Beste Singer-songwriter van Nederland
Poppodium Romein, Leeuwarden
21:30
Stillwave / Too Tangled
Patronaat, Haarlem