Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
De Amer
Amen
16:00
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh
Burgh-Haamstede
16:30
Mezz
Breda
20:30
Paradiso
Amsterdam
Metropool
Hengelo
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Patronaat
Haarlem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Iduna
Drachten
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Kargadoor
Utrecht
15:00
Agora Theater Druten
Druten
16:00
Concerto
Amsterdam
16:30
Theater PePijn
Den Haag
16:30
Gigant
Apeldoorn
17:00
De Fles
Spijkenisse
21:15
Hedon
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
van Beresteyn
Veendam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
14:00
LiteRAR
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
P3
Purmerend
11:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
14:30
So What!
Gouda
21:30
Vera
Groningen
Rotown
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Paradiso
Amsterdam
EKKO
Utrecht
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
18:00
Taverne
Bergen
20:00
Paard
Den Haag
19:30
De Pul
Uden
20:00
Paard
Den Haag
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
De Vermaning
Zaandam
Bitterzoet
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
20:00
The Jack
Eindhoven
14:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
15:00
Roepaen
Ottersum
21:30
Patronaat
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Backstage
Nijmegen
21:00
Cafe Camelot
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater PePijn
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
ACU
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Vooruit
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
013
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
CultuurCafé
Nijmegen
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Brebl
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zondag 26 oktober 2014
15:00
A Song Journey
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
American Aquarium
De Amer, Amen
16:00
Big Bo Brocken
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh, Burgh-Haamstede
16:30
Bird on the Wire
Mezz, Breda
20:30
Black Flower
Paradiso, Amsterdam
Blackberry Smoke
Metropool, Hengelo
14:30
Blues op Zondag met The love Veins
Boerderij, Zoetermeer
Chef'Special (Laatste clubshow 2014!)
Patronaat, Haarlem
20:00
Chi Coltrane
Luxor Live, Arnhem
Chuck Prophet & The Mission Express
Paradiso, Amsterdam
Damien Rice
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Dan Baird & Homemade Sin + Support
Iduna, Drachten
14:15
De Nieuwe Wildernis - Metropole Orkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Eefje De Visser
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Electric Eye
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Emil Landman
De Kargadoor, Utrecht
15:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Agora Theater Druten, Druten
16:00
Feaver
Concerto, Amsterdam
16:30
Frederic & de Katoenvelden
Theater PePijn, Den Haag
16:30
Geppetto & The Whales
Gigant, Apeldoorn
17:00
Gino and the Bulldoze band
De Fles, Spijkenisse
21:15
Ian Siegal
Hedon, Zwolle
20:00
Ilse DeLange / The Common Linnets
De Oosterpoort, Groningen
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
van Beresteyn, Veendam
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
16:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
14:00
Kizzy
LiteRAR, Spijkenisse
20:00
Koninklijke Harmonie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lazy Sunday Concerts presents: Douwe Bob & Pepijn Spijkerman
P3, Purmerend
11:00
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Chassé Theater, Breda
20:00
Magnus + Soldier's Heart
Mezz, Breda
14:30
Mark Lotterman / Nancy Brick / Sommerhus
So What!, Gouda
21:30
Meridian Brothers
Vera, Groningen
Michael Prins (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
Milow
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mor Karbasi
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Old Crow Medicine Show
Paradiso, Amsterdam
Peter Broderick
EKKO, Utrecht
16:00
Robert Rook Trio
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
Sage Francis
Melkweg, Amsterdam
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:30
Steve Rothery
Spirit of 66, Verviers
20:30
Sticky Fingers
Metropool, Hengelo
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Metropool, Hengelo
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
18:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
20:00
The Analogues
Paard, Den Haag
19:30
The Carpet Crawlers
De Pul, Uden
20:00
The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
16:00
The Hoax
De Bosuil, Weert
20:00
The Holmes Brothers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
The Jigantics
De Vermaning, Zaandam
The Majority Says
Bitterzoet, Amsterdam
The Pretty Things
Manifesto, Hoorn
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
14:30
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
15:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
21:30
Wayne Hussey
Patronaat, Haarlem
We Are Scientists
Doornroosje, Nijmegen
Yann Tiersen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
maandag 27 oktober 2014
20:00
Bart Oostindie / Jo Didderen / Jérôme Cardynaals
Cafe D’n Ingel, Thorn
Blackberry Smoke
Melkweg, Amsterdam
Damien Rice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Henderson, Berlin & Chambers HBC The Super Trio
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Kishi Bashi
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
St. Vincent
Trix, Antwerpen
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Transport League
Backstage, Nijmegen
dinsdag 28 oktober 2014
21:00
Big Moose / Brian Smith
Cafe Camelot, Nijmegen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Cameretten
Theater PePijn, Den Haag
Dan Croll
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Delbert Bernabela & Naomi Tamura
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Dirge
ACU, Utrecht
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Etno Saraj
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
19:30
Groundation
Melkweg, Amsterdam
20:30
Harlan T Bobo & The Chimps
dB's, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Spiegel, Zwolle
22:00
Kill It Kid
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Markant Uden, Uden
Marco Borsato
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mogwai
Vooruit, Gent
Morrissey
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Perfect Pussy
EKKO, Utrecht
19:30
Rockacademie Performing Night
013, Tilburg
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sticky Fingers
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Merleyn, Nijmegen
21:00
The Cool Quest
CultuurCafé, Nijmegen
20:00
The Hoax
Bootstraat, Hasselt
20:00
The Howlin' Brothers
Brebl, Nijmegen
The War On Drugs
Paradiso, Amsterdam
We Are Scientists
De Helling, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel