Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Boerderij
Zoetermeer
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Extase
Tilburg
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Melkweg
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Vooruit
Gent
20:30
Amsterdam Roest
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:30
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
EKKO
Utrecht
EKKO
Utrecht
18:00
Hedon
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:30
Club Move
Barneveld
20:00
Coco Maria
Veenhuizen
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Cultuurschuur
Monster
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Spieghel
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Winston
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Atak
Enschede
Bibelot
Dordrecht
dinsdag 30 september 2014
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
Animals as Leaders / Tesseract
Boerderij, Zoetermeer
Chastity Brown
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:15
Hadewych Minis
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Krasse Knarren Revue - Try out
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Knight Area
Extase, Tilburg
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Maine
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mirusia Louwerse
Orpheus, Apeldoorn
The Hackensaw Boys
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sleepy Sun
Rotown, Rotterdam
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Suuns
Vooruit, Gent
woensdag 01 oktober 2014
20:30
Marten Fisher
Amsterdam Roest, Amsterdam
20:00
The Antlers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:30
BIRDsessions ft. Trio Xaramundi
BIRD, Rotterdam
Damian Wilson / Headspace
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Bird on the Wire
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Hadewych Minis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fanfare Ciocarlia
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Officiële opening nieuwbouw Doornroosje
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Caro Emerald
Duycker, Hoofddorp
20:30
The Burning Hell
EKKO, Utrecht
Aestrid
EKKO, Utrecht
18:00
Fakkelteit XL
Hedon, Zwolle
20:00
Jason Mraz
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bullet (SWE) + Striker (CAN) + Stallion (D)
Little Devil, Tilburg
19:30
Watsky
Melkweg, Amsterdam
20:00
Roger McGuinn
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Hackensaw Boys
Nieuwe Nor, Heerlen
Jolie Holland
Paradiso, Amsterdam
Tiny Ruins
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Ex
Patronaat, Haarlem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Posttheater, Arnhem
Mirusia Louwerse
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Dublin Legends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Bas van Lier / Chasity Brown / Fuse Tristan / Heston / Jungle By Night
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Hundred Waters
Tolhuistuin, Amsterdam
The Libertines
Vorst Nationaal, Brussel
donderdag 02 oktober 2014
Marco Borsato
013, Tilburg
Helmet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Fire Within / Synergy Protocol / Rain on my Parade
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. De Werft, Geel
20:30
Comedy Inc.
Club Move, Barneveld
20:00
Chastity Brown / Devon Graves
Coco Maria, Veenhuizen
Chastity Brown
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Cultuurschuur, Monster
20:00
de Utrecht Popprijs Finale
De Helling, Utrecht
20:00
Finale De Utrecht Popprijs
De Helling, Utrecht
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Jolie Holland
De Spieghel, Groningen
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Deventer Schouwburg, Deventer
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Music Jam
Duycker, Hoofddorp
20:15
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Hackensaw Boys
EKKO, Utrecht
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Eerste De Beste
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Club Karma met Bertolf / Freez / Great Minds / Pauluz / Rico & A.R.T.
Hedon, Zwolle
The Libertines
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Amok
Lindenberg Theater, Nijmegen
Darkane SWE) + Kayser (SWE) + Edge of Serenity + Selfmachine
Little Devil, Tilburg
20:00
Dustbombers / Taxidermist
Luxor Live, Arnhem
Rowwen Heze
Luxor Live, Arnhem
19:30
Karmaflow
Melkweg, Amsterdam
Colin Blunstone
Metropool, Hengelo
Hugh Cornwell
Metropool, Hengelo
21:00
De Dijk
Mezz, Breda
20:30
New Model Army
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Doors in Concert
P60, Amstelveen
20:00
The Fray
Paard, Den Haag
Chef'Special
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Gosto
Patronaat, Haarlem
20:30
Kayhan Kalhor / Nederlands Blazers Ensemble
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Muzikanten Cafe: Matt Roso Quartet
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Cirque Valentin
Poppodium Romein, Leeuwarden
21:00
Spindrift
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
The Medics
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Erik Ankoné
Taverne, Bergen
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Suuns
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Kik + The Black Marble Selection
Vera, Groningen
20:00
Hammerhead
Winston, Amsterdam
vrijdag 03 oktober 2014
Ziggo presents: Marco Borsato - Duizend Spiegels
013, Tilburg
20:00
Fixkes
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Hallo Venray
Atak, Enschede
Rowwen Heze
Bibelot, Dordrecht