Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cinetol
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
CineCity
Vlissingen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Capitole
Gent
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Speeldoos
Baarn
Effenaar
Eindhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Simplon
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
P60
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Markant Uden
Uden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Stathe
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Café de Herberg
Ommen
Mezz
Breda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Winston
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Boerderij
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Dok6
Panningen
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Walhalla
Deventer
Annabel
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Luxor Live
Arnhem
Flint
Amersfoort
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 28 april 2016
20:00
Captain Darlin'
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Cold Fuse / Shoulders of Giants
Cul de Sac, Tilburg
19:30
Crowbar
Dynamo, Eindhoven
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniel Lohues
Stadstheater Arnhem, Arnhem
22:00
Dave Vermeulen & Voltage
Merleyn, Nijmegen
20:00
Desert Mountain Tribe
Paradiso, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Docupodium # 16
Cinetol, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eliades Ochoa
CineCity, Vlissingen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Flamin' Groovies (us)
De Zwerver, Oostende
20:00
Frank Boeijen
Capitole, Gent
20:00
Frankly Sinatra
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Golden Earring
Goudse Schouwburg, Gouda
HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Tolhuistuin, Amsterdam
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Heavy Trash (US) - met Jon Spencer & Matt Verta-Ray
Mezz, Breda
20:00
Her Majesty
De Maaspoort, Venlo
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
19:30
Jazz Cartier
Melkweg, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Kollegah
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Laura Gibson
Tolhuistuin, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Les Ogres de Barback
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
LOUIS! - What a Wonderful World
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lucky Fonz III
Burgerweeshuis, Deventer
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Manic Street Preachers
Effenaar, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Michael Prins
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Mister and Mississippi
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Nina June
Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Racoon
Zaantheater, Zaandam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Roy Orbison experience
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Samyr
Centre Culturel Chenee, Chênée
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
Stef Bos
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
The Aggrolites + Jamtown
P60, Amstelveen
21:00
The Blues Caravan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:15
The Comet Is Coming
Paradiso, Amsterdam
The Doors in Concert - Celebration
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
The Drive By Vendettas
Paard, Den Haag
20:00
The Legendary Shack Shakers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Lumineers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Ura
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
VanVelzen & The Hibby GB’s
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 29 april 2016
20:00
'Drie' Open Mic (singer-songwriter)
Nederland Drie, Wateringen
20:00
80's + More presents: Joy Division Undercover
Baroeg, Rotterdam
20:00
Abba Gold
Paard, Den Haag
Alcuna Wilds
Stathe, Utrecht
20:15
Allen Stone
Doornroosje, Nijmegen
20:30
An Evening With Knives
Café de Herberg, Ommen
Arno
Mezz, Breda
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Bettye Lavette - UITVERKOCHT
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Birds of Chicago
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
Boudewijn de Groot
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Brigitte Kaandorp & Metropole Orkest - Metropole volgens Kaandorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Circle Percussion - Bang! That Drum
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Con-Fusion
Groene Engel, Oss
21:00
Contradiction: Helm Op / the Peterlees / I See Giants
Winston, Amsterdam
17:00
Corb Lund
Concerto, Amsterdam
Country Café - It's Jukebox Time
Theater De Kolk, Assen
Damian Wilson Band
Boerderij, Zoetermeer
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Daniel Lohues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Dok6, Panningen
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Hedon, Zwolle
20:00
De Dood / Jeremiah
Walhalla, Deventer
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
20:30
Deadly Alliance / Desolate Fields / The Shiva Hypothesis
Metropool, Hengelo
Di-rect
Luxor Live, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
23:00
DJ Jazzy Jeff / Dj Leroy Rey / Soulclap
TivoliVredenburg, Utrecht