Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Openluchttheater Hertme
Hertme
22:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Corneel
Lelystad
Rotown
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
22:00
De Fles
Spijkenisse
Americahal
Apeldoorn
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Dakota
Den Haag
21:30
Vera
Groningen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
13:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Musicon
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
Podium 't Beest
Goes
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
EKKO
Utrecht
21:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Flint
Amersfoort
21:00
Vorstin
Hilversum
21:30
Merv's
Alkmaar
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
P3
Purmerend
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Speeldoos
Vught
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Korzo
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Peppel
Zeist
Tolhuistuin
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
23:00
Hedon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Botanique
Brussel
19:30
Willemeen
Arnhem
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Rietveld Theater
Delft
21:00
Grounds
Rotterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
De Flux
Zaandam
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Taverne
Bergen
20:00
De Pul
Uden
zaterdag 09 mei 2015
The Common Linnets
Openluchttheater Hertme, Hertme
22:00
Sweet Bourbon
Rock Pub Time-Out, Roosendaal
22:00
Suono Culture: Ramon Tapia
Effenaar, Eindhoven
22:00
Sunday Sun
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Splendid
Corneel, Lelystad
Sophie Hunger
Rotown, Rotterdam
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
19:00
Shoshin
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Poorterij, Zaltbommel
22:00
Rebelstar
De Fles, Spijkenisse
Racoon
Americahal, Apeldoorn
Patrick Watson
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Werftheater, Utrecht
20:00
Ozric Tentacles
Victorie, Alkmaar
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Dakota, Den Haag
21:30
O-Bat - LP Presentatie
Vera, Groningen
21:00
North Sea Jazz Club *3 jaar
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Nits - NITS?
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Het Wennekerpand, Schiedam
Nick Cave
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
My Baby
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Murth Mossel | Louter Liefde (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
13:00
Michael Prins
Concerto, Amsterdam
20:00
Marlon Kicken
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater De Omval, Diemen
20:00
MakeBelieve
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Lumberjack + support
Musicon, Den Haag
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lizz Wright
Vorstin, Hilversum
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Joy Division Undercover
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jonathan Jeremiah
Paard, Den Haag
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jazznight : Philipp Bramswig / Stefan Schmid Quartet
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater aan de Schie, Schiedam
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Janne Schra / Jeroen Kant / Lucas Hamming / Marien Dorleijn / The Bony
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Goudse Schouwburg, Gouda
J. Cole
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Irie vibes! Conquering Lion + Pacha Mama Soundsystem
Groene Engel, Oss
Intergalactic Lovers
Podium 't Beest, Goes
20:30
Incubated - Douglas Dare
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
House of Cosy Cushions
EKKO, Utrecht
21:30
Hopla!
Luxor Live, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Flint, Amersfoort
21:00
Hans Dulfer
Vorstin, Hilversum
21:30
Greedy Monster
Merv's, Alkmaar
20:00
Golden Earring
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Gingerpig
Little Devil, Tilburg
21:00
Gery Mendes / Justin Samgar / Pink Oculus / Poetry Circle Nowhere
Podium Mozaiek, Amsterdam
17:00
General Electrick
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Fischer-Z & One Clueless Friend
P3, Purmerend
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Speeldoos, Vught
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
El Café del Rincón
Korzo, Den Haag
20:00
Edwin Evers Band theatershow
De Meenthe, Steenwijk
22:00
Ed & the Gators
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Double Veterans / Tin Fingers / Yawns
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
Dj Stingray / Makx / Vessel
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Def Americans
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
De Sluwe Vos / Ricket / Ringbaan
CHV Noordkade, Veghel
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Danny Vera
De Peppel, Zeist
Daniel Norgren
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Charlie Winston
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Causes
Merleyn, Nijmegen
20:15
Cameretten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Buitenstaanders
Theater de Voorveghter, Hardenberg
23:00
Breakbaar
Hedon, Zwolle
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Boo Boo Davis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Benjamin Clementine
Botanique, Brussel
19:30
Armed Cloud + The Aurora Project + Support
Willemeen, Arnhem
19:00
Arcturus
Baroeg, Rotterdam
21:00
Apehanger / Red Devil / Black Michelin
Altstadt, Eindhoven
20:00
Anuar - Integer
Posttheater, Arnhem
20:00
Anne Soldaat
Rietveld Theater, Delft
21:00
Andalus Voices presents: Tiempos Nuevos
Grounds, Rotterdam
And So I Watch You From Afar
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Alpha Blondy & The Solar System
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Alkinoos Ioannidis
Melkweg, Amsterdam
23:00
90'S NOW
De Flux, Zaandam
21:00
40UP
Effenaar, Eindhoven
20:30
2Famous
Patronaat, Haarlem
zondag 10 mei 2015
19:00
Yellow Grass
Taverne, Bergen
20:00
Ultimate Eagles
De Pul, Uden