Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:45
Mezz
Breda
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
C.C. De Werf
Aalst
21:00
STECK
Delft
Diligentia
Den Haag
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
't Ukien
Kampen
20:30
RASA
Utrecht
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
De Bosuil
Weert
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Melkweg
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Trix
Antwerpen
20:00
De Flux
Zaandam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Time Out
Gemert
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
De Peppel
Zeist
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
GC de Melkerij
Zemst
19:30
Dukdalf
Wieringerwerf
22:00
Paard
Den Haag
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Nederland Drie
Wateringen
16:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
De Helling
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
C.C. De Werft
Geel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:30
P60
Amstelveen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Kinepolis Leuven
Leuven
20:15
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
Gebr. De Nobel
Leiden
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
21:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Paleiskerk
Den Haag
19:30
De Pit
Terneuzen
Markant Uden
Uden
20:00
Oktoberhallen
Wieze
21:30
De Fles
Spijkenisse
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zaterdag 30 april 2016
17:00
Uncle Harry's Punch
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Two Eighty Five Bookings Night
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Trinity
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:45
Thrashbangers: Apophys + Sisters Of Suffocation + Plague
Mezz, Breda
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Watch plays Genesis
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
The Unguided
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
The Girls Who Cried Wolf
Altstadt, Eindhoven
20:00
The End Men + The Shady Greys + Robbing Banks
Cinetol, Amsterdam
20:15
The Common Linnets
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Stef Bos
C.C. De Werf, Aalst
21:00
STECK STAGE met CRAZY DAZE
STECK, Delft
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
21:00
Small Time Crooks
Rotown, Rotterdam
21:00
Rumbones / The Stiff
't Ukien, Kampen
20:30
Roberto Rodriguez Cuarteto Masada
RASA, Utrecht
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
21:00
Ray Wilson Classic Genesis
De Bosuil, Weert
Racoon
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:00
Peter Pan Speedrock + Black-Bone + BARK
Baroeg, Rotterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Novatia
Estrado, Harderwijk
20:00
Nina June
Ledeltheater, Oostburg
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Agora Theater Druten, Druten
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Multicultureel Gospelkoor All for One
Neushoorn, Leeuwarden
Motorpsycho
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Most Wanted - The Final Showcase
Melkweg, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
Melanie Martinez
Trix, Antwerpen
20:00
Martijn Fischer & Band Zingt Hits Van Hazes
De Flux, Zaandam
Mala Vita / The Great Communicators / My Baby / Shaky Graves / Pretty
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III
Victorie, Alkmaar
LOUIS! - What a Wonderful World
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Logic
Melkweg, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Time Out, Gemert
20:00
Lieve Bertha
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:30
Leaves' Eyes
Effenaar, Eindhoven
21:00
Larry Coryell & Martien Oster - Special Guest: Eric Vaarzon Morel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
King of the World
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Kendji Girac
Vorst Nationaal, Brussel
Joy Division Undercover
De Peppel, Zeist
20:15
Jenny Arean & Marijn Brouwers
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Jazzlab: Afro latin jazz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jacle Bow
GC de Melkerij, Zemst
19:30
J.C de Dukdalf presents: FREEDOMS NOISE FESTIVAL
Dukdalf, Wieringerwerf
22:00
Izaline Calister
Paard, Den Haag
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
21:00
Hydrogen Sea
V11, Rotterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Veste, Delft
20:00
Her Majesty
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
HEAVYLIGHT + Kyle Woolard + Marvina Dee
Nederland Drie, Wateringen
16:00
Heartland Festival
Metropool, Hengelo
20:00
Guido's Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Grim Tim + Tamarin Desert (Gratis Wolfmother aftershow)
013, Tilburg
20:00
Golden Earring
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Glitter & Grammar
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Giant Tiger Hooch
Taverne, Bergen
21:00
Fumaça Preta
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Full Of Hell / The Body
De Helling, Utrecht
20:30
Friars
Paard, Den Haag
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Frank Boeijen
C.C. De Werft, Geel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:30
Emergenza
P60, Amstelveen
20:15
Ellen ten Damme
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Elektra
Kinepolis Leuven, Leuven
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Flint, Amersfoort
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
Di-rect
Gebr. De Nobel, Leiden
Dekoor - Close Harmony
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
21:00
Def Americans
CHV Noordkade, Veghel
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Dave Vermeulen & Voltage
Patronaat, Haarlem
Daniel Lohues
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Damask Ensemble
Paleiskerk, Den Haag
19:30
Creatif Mindz / Echo Movis / Jaimy Versteeg / No Sense / The Bright
De Pit, Terneuzen
Country Café - It's Jukebox Time
Markant Uden, Uden
20:00
Clouseau
Oktoberhallen, Wieze
21:30
chasing mavericks
De Fles, Spijkenisse
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Buene Vista Social Club presents: Eliades Ochoa
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg