Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
CineCity
Vlissingen
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:15
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Walhalla
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Lux
Nijmegen
donderdag 28 april 2016
Stef Bos
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Captain Darlin'
Neushoorn, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
AA Nights Plus Instruments / The Social Lover
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Les Ogres de Barback
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Dave Vermeulen & Voltage
Merleyn, Nijmegen
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
20:00
Flamin' Groovies (us)
De Zwerver, Oostende
20:00
Frankly Sinatra
Kursaal Oostende, Oostende
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Ura
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Birds of Chicago
Het Witte Kerkje, Terheijden
21:00
Cold Fuse / Shoulders of Giants
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
The Doors in Concert - Celebration
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Her Majesty
De Maaspoort, Venlo
20:15
Eliades Ochoa
CineCity, Vlissingen
20:00
Racoon
Zaantheater, Zaandam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
LOUIS! - What a Wonderful World
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Mister and Mississippi
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 29 april 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guus Meeuwis - Morgen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Contradiction: Helm Op / the Peterlees / I See Giants
Winston, Amsterdam
21:00
Bettye Lavette - UITVERKOCHT
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Jet Black Pearl / Lars en Roos / Luuk Wojcik & De Geluiden / The Cool
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Ought
Tolhuistuin, Amsterdam
Manic Street Preachers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Heather Peace
Q-Factory, Amsterdam
The Lumineers
Melkweg, Amsterdam
Turin Brakes
Bitterzoet, Amsterdam
17:00
Corb Lund
Concerto, Amsterdam
00:00
Pusha T
Paradiso, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Orpheus, Apeldoorn
21:15
Wivvamilie EP-release
Luxor Live, Arnhem
Di-rect
Luxor Live, Arnhem
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
20:00
Boudewijn de Groot
De Nieuwe Kolk, Assen
Country Café - It's Jukebox Time
Theater De Kolk, Assen
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Grandview Avenue - EP presentatie
Mezz, Breda
Arno
Mezz, Breda
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Daniël Arends
Spant!, Bussum
20:15
Wouter Hamel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
23:30
Treetop Flyers
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Her Majesty
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Abba Gold
Paard, Den Haag
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Dood / Jeremiah
Walhalla, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniel Lohues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band), support act Roadside Romeo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
20:30
The Legendary Shack Shakers + Heavy Trash
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
Rocket 75
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Peter Pan Speedrock + Wolftone
Vera, Groningen
Wolfmother
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Southern Culture On The Skids
Patronaat, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Jan Akkerman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Venice
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Deadly Alliance / Desolate Fields / The Shiva Hypothesis
Metropool, Hengelo
20:30
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
The Doors in Concert - Celebration
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Circle Percussion - Bang! That Drum
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Birds of Chicago
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
Gare Du Nord
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven
20:00
Ura
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:15
VanVelzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
23:00
DJ Mass / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mothership / Wo Fat
Merleyn, Nijmegen
20:30
Laura Gibson
Lux, Nijmegen