Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
Cafe Goei Volluk
Cuijk
19:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Avenue
Breda
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
21:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Prinsenhof
Best
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
C.C. Genk
Genk
Theater De Kolk
Assen
17:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
J.C. De Bunker
Gemert
19:30
Paard
Den Haag
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool
Hengelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Atak
Enschede
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
20:00
The Cave
Amsterdam
Rodenburg
Beesd
Kaleidoscoop
Mortsel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
De Helling
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
Grand Theatre
Groningen
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
De Barthkapel
Den Haag
Patronaat
Haarlem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Mezz
Breda
21:00
Paard
Den Haag
21:30
Vera
Groningen
21:30
Bibelot
Dordrecht
22:00
Cafe de Pompe
Goes
donderdag 05 mei 2016
18:00
Sweet Bourbon
Cafe Goei Volluk, Cuijk
19:00
Trapped Under Ice met o.a. No Turning Back, Strength Approach
013, Tilburg
20:00
Beppe Costa / Misha Mengelberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bermuda + Despite Exile + Prospect
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Into It. Over It. / The Hotelier / Rozwell Kid
Winston, Amsterdam
20:00
Filet Au Fongue / Los Cabronitos / Skippabeat
De Avenue, Breda
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Venice
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
DMA's
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jah Wobble & The Invaders of the Heart
Metropool, Hengelo
Ronnie Spector
Paradiso, Amsterdam
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Metropool, Hengelo
21:00
Doe Maar
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
21:00
Dirty Five
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
23:00
Maduk
Melkweg, Amsterdam
23:00
Benny Rodrigues VS Michel De Hey
Melkweg, Amsterdam
23:00
Nachtconcert: The Franklys
Vera, Groningen
23:00
Nacht Van Neushoorn
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 06 mei 2016
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Stef Bos
C.C. Genk, Genk
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater De Kolk, Assen
17:00
Revel in dimes
Concerto, Amsterdam
The Dandy Warhols
Melkweg, Amsterdam
19:00
Iris van de Ven / Marloes Dekkers / Sheverine
J.C. De Bunker, Gemert
19:30
Ian Siegal / Jimbo Mathus
Paard, Den Haag
Evergrey
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Kaytranada
Melkweg, Amsterdam
20:00
Boudewijn de Groot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
An Evening With Yann Tiersen
TivoliVredenburg, Utrecht
De Dijk
Metropool, Hengelo
Golden Earring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lost Frequencies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Hirsch Effekt
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Fischer-Z
Effenaar, Eindhoven
20:00
Armin Only
Ziggo Dome, Amsterdam
An Evening With: Mark Lanegan
013, Tilburg
20:00
John Oldenstam sings Marvin Gaye
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Molotov Jukebox
Melkweg, Amsterdam
Venice
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eamonn McCormack / Jan Akkerman - Twents Gitaarfestival
Atak, Enschede
20:00
The Beat + Support
P60, Amstelveen
20:00
André Brasseur & Band
De Zwerver, Oostende
20:00
Monomentum: Gigatron 2000 + Bombardier Muffy + Pander
Little Devil, Tilburg
20:00
Poptrashfest
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Wrekmeister Harmonies
dB's, Utrecht
20:00
Diana Arbenina
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Scarecrow
De Pul, Uden
20:00
Korpse - Contorted Mind
De Flux, Zaandam
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DJ Clash
Mezz, Breda
20:00
Schnarff schnarff
The Cave, Amsterdam
Mr. Polska
Rodenburg, Beesd
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:15
The Common Linnets
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
20:15
3J'S
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Theater in de Steeg, Den Haag
Bazart
De Helling, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer
Theater De Willem, Papendrecht
Frank Boeijen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Dekoor Close Harmony - Winnaars Korenslag
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Karsu Dönmez
Meervaart, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
Andrew Bird
Paradiso, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
Basia Bulat
Grand Theatre, Groningen
20:30
The Franklys
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Pauw
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Manu Katché
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Great Lake Swimmers
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Damir Imamović’s Sevdah Takht
RASA, Utrecht
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Ivar Vermeulen, Julia Zahra, Mari
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Claudia y Manito
De Barthkapel, Den Haag
Will And The People
Patronaat, Haarlem
21:00
Chef'Special
Hedon, Zwolle
21:00
The Mighty Ya-Ya
Luxor Live, Arnhem
21:00
Def P
Metropool, Hengelo
21:00
Ebo Taylor
Grounds, Rotterdam
21:00
The Indien
Altstadt, Eindhoven
21:00
Maurice van Hoek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Alice Phoebe Lou
Paradiso, Amsterdam
21:00
Adele Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
The ultimate LED ZEPPELIN tribute by Physical Graffiti
Mezz, Breda
21:00
Prince Tribute
Paard, Den Haag
21:30
Roger Damawuzan & Vaudou Game
Vera, Groningen
21:30
Prince Memorial: Sometimes it Snows in April
Bibelot, Dordrecht
22:00
Tape-It
Cafe de Pompe, Goes