Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Duycker
Hoofddorp
Manifesto
Hoorn
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Het Depot
Leuven
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Nijdrop
Opwijk
21:00
P3
Purmerend
P3
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
dB's
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:15
Utrechts Centrum voor de Kunsten
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Café Miles
Amersfoort
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
22:00
Taverne
Bergen
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Boulevard
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
13:00
Musicon
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:15
Vorstin
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Kubus
Lelystad
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cafe Calluna
Ommen
23:00
Nijdrop
Opwijk
vrijdag 22 mei 2015
21:30
Surf City + Meat Wave
Vera, Groningen
20:00
The Wood Brothers
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Reindier
Patronaat, Haarlem
20:15
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Chameleons Vox
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Bløf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
The Dirty Daddies
Duycker, Hoofddorp
MakeBelieve
Manifesto, Hoorn
20:00
Normaal
Music Club Kampen, Kampen
20:00
The Kendolls
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
K's Choice
Het Depot, Leuven
22:00
The ZZ Tops
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Husky
Merleyn, Nijmegen
20:30
Splendid
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Laetho / Polar Youth
Nijdrop, Opwijk
21:00
Autumn, Eve's Fall & KingFisher
P3, Purmerend
KingFisher Sky
P3, Purmerend
Ellen ten Damme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
90 Day Jane / Goom / Penelope
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Rotterdam Riot #3
Rotown, Rotterdam
20:00
Mark Guiliana’s Beat Music
BIRD, Rotterdam
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Sneek, Sneek
22:00
Wisselfust
Little Devil, Tilburg
20:00
Carnal Diafragma
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Dead Elvis & His One Man Grave / The Drip Dry Man and The Beat Revolve
dB's, Utrecht
20:45
Demi Knight
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Tipiko Juliet
RASA, Utrecht
20:15
Olga Vocal Ensemble
Utrechts Centrum voor de Kunsten, Utrecht
Voivod
De Helling, Utrecht
20:15
Maaike Ouboter
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
The Blind Roofers
CHV Noordkade, Veghel
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Sinister
De Flux, Zaandam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Zaantheater, Zaandam
Dilana Smith
JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Joy Division Undercover
Hedon, Zwolle
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 23 mei 2015
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
Uncle Harry's Punch
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Almere, Almere
Audio Adam
Café Miles, Amersfoort
Combichrist
P60, Amstelveen
MisterWives
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lalah Hathaway / Metropole Orkest
Paradiso, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Meervaart, Amsterdam
The Afterveins
Vondelbunker, Amsterdam
20:00
Bas van Lier / Jules Deelder
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ten-Hut
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
19:30
Matisyahu
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mew
Melkweg, Amsterdam
19:00
Zane Carney
Paradiso, Amsterdam
16:00
Ruud Houweling
De Roode Bioscoop, Amsterdam
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
20:00
Vogelvrij - Jazzlegende John Engels 80 jaar! Barnicle Bill XL
PlusEtage, Baarle-Nassau
22:00
Hark (Harold Koopman)
Taverne, Bergen
19:30
the obsCURE / The Smiths Indeed
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Dualistic / Nicon / Sektor & Subsequent
Boulevard, Breda
20:00
Club3voor12/Breda: Shoot The Messenger + Windup Space + The Spark
Mezz, Breda
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Chassé Theater, Breda
Róisín Murphy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Spant!, Bussum
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anne Soldaat
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater De Veste, Delft
21:00
Mevrouw Tamara / Riverdistrict
Paard, Den Haag
20:00
Portico
Paard, Den Haag
13:00
Metalcon
Musicon, Den Haag
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
SAW is dead: o.a. Emalkay + Funtcase + Phace
Effenaar, Eindhoven
21:00
Art Felixx
Altstadt, Eindhoven
20:00
Warm Soda
Stroomhuis, Eindhoven
19:00
Title Fight
Dynamo, Eindhoven
20:30
Lore Koelemeijer
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Wilminktheater, Enschede
20:00
Orquesta Tanguedia
Minard Schouwburg, Gent
20:30
Pink Moon Babies
Podium 't Beest, Goes
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Abbeye
Simplon, Groningen
20:30
Claw Boys Claw + Fuz
Vera, Groningen
Splendid
Simplon, Groningen
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Hans Dulfer
Patronaat, Haarlem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:15
Circo Simonelli
Vorstin, Hilversum
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Closingtown Orchestra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Feuerengel - A Tribute to Rammstein
De Kubus, Lelystad
22:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Merleyn, Nijmegen
20:15
Bløf
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dilana Smith
Cafe Calluna, Ommen
23:00
AKS
Nijdrop, Opwijk