Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
OT301
Amsterdam
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Musis
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Le Forum
Liège
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
KOFA
Vlaardingen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Jacobikerk
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:45
Extase
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
20:00
Cinetol
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
20:15
Zaantheater
Zaandam
Zaal 100
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vera
Groningen
20:00
Tuchthuis
Eindhoven
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Stathe
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
RASA
Utrecht
Posttheater
Arnhem
23:00
Poppodium Apollo
Emmen
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
donderdag 12 mei 2016
20:00
Boudewijn de Groot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Matthew and the Atlas
Rotown, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Anton Goudsmit / Bart Maris / Steven Kamperman
RASA, Utrecht
20:00
Markus Mann
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Uprisers
Popcentrale, Dordrecht
20:30
Smib / Veldentaal
Patronaat, Haarlem
20:00
The Skints
Patronaat, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Archie and the Bunkers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jahmean
Paard, Den Haag
20:30
Miles Celebration Tour
Paard, Den Haag
20:00
Rootsriders / Tribute2BobMarley
Paard, Den Haag
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Caterina Palazzi Sudoku Killer / Torres Electroacoustic Sounds
OT301, Amsterdam
23:00
Late Night Live: Bartelmans Trio - Rollende Keukens Afterparty
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Me & Mr. Jansen
Neushoorn, Leeuwarden
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Musis, Arnhem
20:30
lost/ctrl - I Love New Wave
Mezz, Breda
19:30
I Love New Wave: Joy Division Undercover - 'Closer to Curtis'
Mezz, Breda
20:00
A$ap Nast
Melkweg, Amsterdam
Fischer-Z
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
21:00
Eriksson Delcroix
Luxor Live, Arnhem
Marduk + Immolation + Origin + Bio-Cancer
Luxor Live, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Emmanuel Moire
Le Forum, Liège
20:30
New Cool Collective Big Band & Thierno Koite
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Jacques Mees
KOFA, Vlaardingen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Jacobikerk, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Roza Enflorese & Quatuor Alfama
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:45
Bells of Youth in Extase
Extase, Tilburg
20:30
Max Meser
EKKO, Utrecht
20:00
Aidan Knight
Effenaar, Eindhoven
Anna Von Hausswolff
Doornroosje, Nijmegen
Jack Garratt
Doornroosje, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
20:00
Anastacia
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Her Majesty
De Nieuwe Kolk, Assen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Naked Song presents.. Aidan Knight + support
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:00
Here Be Dragons
dB's, Utrecht
20:00
Jeroen Kant & De Sheriffs
Cul de Sac, Tilburg
20:30
YOUNGVIPS 2016
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
20:00
FlauweCult
Cinetol, Amsterdam
Stef Bos
C.C. Ter Dilft, Bornem
21:00
Luke Winslow King
Burgerweeshuis, Deventer
Uriah Heep
Boerderij, Zoetermeer
Naomi Shelton and the Gospel Queens
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Bibelot, Dordrecht
20:00
Luka Bloom
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Guus Meeuwis - Morgen
013, Tilburg
19:30
The Elvis Concert 2016
013, Tilburg
21:00
Alcuna Wilds / Tosk
't Nonnetje, Amersfoort
vrijdag 13 mei 2016
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
Maggie Brown / The Teardrops / Thee Olivia Newton John Ravolta
Zaal 100, Amsterdam
20:00
Evil Plan / Silent Waffle Party / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
20:00
HØUND / The Cavern / The Silverfaces
Winston, Amsterdam
20:00
Zitakula
Vorstin, Hilversum
20:30
Kadavar + Death Alley
Vera, Groningen
20:00
Crazy Cult Roadshow
Tuchthuis, Eindhoven
23:00
Encore On Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Alex Roeka
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniel Lohues
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
3J'S
Theater Sneek, Sneek
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau
Theater het Pakhuis, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Stevie Ann
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Tosk
Stathe, Utrecht
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Abba Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Djelimady Tounkara
RASA, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
23:00
Her Majesty Late night Special
Poppodium Apollo, Emmen
19:30
HUISMERK XL
PopEi, Eindhoven
20:00
Black Oak
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
The Exploited (UK) + Peter Pan Speedrock
Patronaat, Haarlem
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Op de huid
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mooie Noten - Halve Finale
Paradiso, Amsterdam
20:30
Démira
Paard, Den Haag