Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
20:00
Nijend 24
Anderen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
19:30
De Meester
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:30
Hedon
Zwolle
14:30
Boerderij
Zoetermeer
De Piek
Vlissingen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
De Pul
Uden
15:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Muziek Cafe Brakeboer
Medemblik
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Groninger Museum
Groningen
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vooruit
Gent
Wilminktheater
Enschede
15:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
PopEi
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
20:30
De Hip
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Jonosh
Asten
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
13:00
P60
Amstelveen
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
19:00
Magasin 4
Brussel
Luxor Live
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Maassilo
Rotterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
20:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Musis
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 30 mei 2015
20:00
Otis Redding III & The All Star Super Soul Selection
Luxor Live, Arnhem
The Pretty Things
Gigant, Apeldoorn
20:00
Tip Jar - Bart de Win / Arianne Knegt / Joost van Es
Nijend 24, Anderen
21:00
Ten Minste Houdbaar Tot 36+ Dance Party Feat. Loïs Lane, Hans Dulfer,
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Rhinorino / The Dirty Denims
Winston, Amsterdam
21:00
Merals Harem
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
The Replacements
Paradiso, Amsterdam
20:15
MaroComedy | Thema nog niet bekend
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Toto
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Roy Santiago
Concerto, Amsterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
19:30
Rapper delight #2
De Meester, Almere
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theaterhotel Almelo, Almelo
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
zondag 31 mei 2015
19:30
Holy Beggars / Toycar Taxi / Wessel Klooster
Hedon, Zwolle
14:30
Deep & the Dudes / Jan Scherpenzeel / Robbert Fossen & Peter Struijk
Boerderij, Zoetermeer
Henri Herbert
De Piek, Vlissingen
20:15
Nate Ruess
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nate Ruess
TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
Benefiet concert Uden
De Pul, Uden
15:30
She's Got Balls AC/DC
Little Devil, Tilburg
20:00
Sunday Sessions - Punk edition
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Flako
BIRD, Rotterdam
20:00
Mohit Chauhan
De Doelen, Rotterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater Zuidplein, Rotterdam
15:00
Orchid
Baroeg, Rotterdam
20:00
Chris Daniels & the Kings
Muziek Cafe Brakeboer, Medemblik
16:00
Freek de Jonge
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Yamato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Meindert Talma
Groninger Museum, Groningen
19:00
Bløf
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ought
Vooruit, Gent
Toto
Wilminktheater, Enschede
15:00
The Wynntown Marshals
NiXenMeer, Enschede
20:00
Graveyard Johnnys
Altstadt, Eindhoven
16:00
Singer-songwriter Sebastiaan Benjamin live in PopEi
PopEi, Eindhoven
14:00
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
14:00
Scordatura
Van Abbemuseum, Eindhoven
20:30
Brother Dege
De Hip, Deventer
20:00
Otis Redding III
Paard, Den Haag
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:30
Jeroen van Vliet / Jeroen van Vliet Moon Trio
Beauforthuis, Austerlitz
Tsar Bompa
Jonosh, Asten
16:15
Tommy Moustache
Gigant, Apeldoorn
21:00
Tourist
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Jörgen Rymann & Brainpower
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Toppers - De Toppers In Concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
De Toppers In Concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Fleetwood Mac
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
The Ultimate 80's Experience
Melkweg, Amsterdam
16:00
The Leisure Society
Concerto, Amsterdam
15:00
Symfonieorkest De Philharmonie
Paradiso, Amsterdam
Buitenstaanders
De Kleine Komedie, Amsterdam
13:00
De Kift Bidonville & Laatste Woord
P60, Amstelveen
15:00
Koffie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 01 juni 2015
20:00
Glennis Grace
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Tineke Schouten
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Cocoa Tea / Irie Souljah
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Brandon Flowers
Paradiso, Amsterdam
20:00
tUnE-yArDs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Coal Chamber
Melkweg, Amsterdam
The Leisure Society
Paradiso, Amsterdam
And So I Watch You From Afar
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ought
Bitterzoet, Amsterdam
Fleetwood Mac
Ziggo Dome, Amsterdam
Chris de Burgh
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Homeboy Sandman
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 02 juni 2015
Pokey Lafarge
Hedon, Zwolle
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Brandon Flowers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mikal Cronin
Botanique, Brussel
19:00
Portal
Magasin 4, Brussel
Poets of the Fall
Luxor Live, Arnhem
22:00
Pow!
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mario Biondi
Paradiso, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Chinup / Long Conversations / Port Of Call
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Sango
Bitterzoet, Amsterdam
The Church
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cocoa Tea / Irie Souljah
Melkweg, Amsterdam
Gabriel Iglesias
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Goatsnake
Melkweg, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 03 juni 2015
Helloween
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Yamato
Zaantheater, Zaandam
22:00
Aleks Jaremko Quintet (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:30
Pokey Lafarge
Maassilo, Rotterdam
21:00
The Limboos
De Zwerver, Oostende
Crippled Black Phoenix
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Brother Dege
Vera, Groningen
20:00
PUURliedjes – Rock City Institute Special
PopEi, Eindhoven
Daniël Arends - Carte Blanche
Parktheater, Eindhoven
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Musis, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Meervaart, Amsterdam