Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
De Vinger
Den Haag
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
De Bonte Wever
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Schenkers
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Nova Kiel
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Panama
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Splendor
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
22:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
21:00
Pauluskerk
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
Centre Culturel de Soignies
Soignies
21:00
Artishock
Soest
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:45
De Doelen
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
13:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
C.C. Mechelen
Mechelen
Schouwburg Lochem
Lochem
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
City Lido
Groenlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Capitole
Gent
vrijdag 20 mei 2016
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
PLASTICZOOMS
De Vinger, Den Haag
20:00
Qeaux Qeaux Joans
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Jambinai
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Black Oak
Mezz, Breda
The Sore Losers (BE) + The Elementary Penguins
Mezz, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:15
Hidden Agenda
De Weijer, Boxmeer
21:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Bökkers
De Bonte Wever, Assen
21:00
Jodymoon + Belle of Louisville
Luxor Live, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Démira
Schenkers, Apeldoorn
20:00
Redfoo (LMFAO) + The Party Rock Crew
Trix, Antwerpen
5 Seconds of Summer
Sportpaleis, Antwerpen
Alex Agnew - Unfinished Business
Nova Kiel, Antwerpen
The Common Linnets
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
23:00
Murda Turk
Paradiso, Amsterdam
23:00
Marco Bailey / Tahko
Panama, Amsterdam
21:00
Brooklyn Funk Essentials
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bleached
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Pique Nique Live
Cinetol, Amsterdam
20:15
Ugly Pug
Splendor, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Radiohead
Heineken Music Hall, Amsterdam
Imarhan / Steve Gunn
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
LV
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Sessions - A LIVE re-staging of the Beatles at Abbey Road Studios
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Migos
Melkweg, Amsterdam
Jo Goes Hunting / Klangstof
Paradiso, Amsterdam
Suuns
Melkweg, Amsterdam
Chef'Special
Paradiso, Amsterdam
17:00
Ronald Snijders
Concerto, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hell's Basement
Fluor, Amersfoort
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Schouwburg Almere, Almere
20:30
De Likt
Victorie, Alkmaar
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
3J'S
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 21 mei 2016
Bells of Youth
Hedon, Zwolle
20:30
HELP! A Beatles Tribute
Boerderij, Zoetermeer
20:15
O'Hooley and Tidow
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
21:00
Collibus
De Peppel, Zeist
20:15
Boudewijn de Groot
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
23:00
Diep in de G: Extince
EKKO, Utrecht
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Antwon
EKKO, Utrecht
20:00
Big Ass Metal Fest
dB's, Utrecht
20:00
De Boetners
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Anima Mundi
De Pul, Uden
22:00
Sweet Bourbon
Heyhoef-Backstage, Tilburg
21:00
Qeaux Qeaux Joans
Pauluskerk, Tilburg
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
013, Tilburg
21:30
Pitch
De Fles, Spijkenisse
20:00
Mickey 3D
Centre Culturel de Soignies, Soignies
21:00
Young VIPs Tournee
Artishock, Soest
21:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Infloyd
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Talkin' Blues
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:45
Freshed Orchestra + special guest Shirma Rouse / Rass Motivated
De Doelen, Rotterdam
21:00
Eagulls
Rotown, Rotterdam
20:30
Orkesta Mendoza
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Brooklyn Funk Essentials
Grounds, Rotterdam
19:00
Velvet Acid Christ + Angels & Agony + Benjamin's Plague
Baroeg, Rotterdam
13:30
Spinozpark comité & Baroeg presenteren: Senioren Big Band
Baroeg, Rotterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Blackbird Blackbird
Nijdrop, Opwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
23:00
Chris Liebing / Terence Fixmer
Doornroosje, Nijmegen
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Stef Bos
C.C. Mechelen, Mechelen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
21:30
THE SUE + MICHIEL BAKKER (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
19:30
Pro-Pain
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Oude Liefde Roest Niet
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Jailhouse Rock
Neushoorn, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Spasmodique / Yokocola
Manifesto, Hoorn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Martijn Fischer
Vorstin, Hilversum
20:30
Finale Open podium Twente
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Dada's Troost / Reptillians / Them Filthy Robots
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
The Magic Floyd
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
21:00
Bløf
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
JP & The Seeger Session Band
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
Imarhan
Vera, Groningen
SBMG
Simplon, Groningen
De Dijk
City Lido, Groenlo
20:00
The Common Linnets
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent