Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
EKKO
Utrecht
22:00
Simplon
Groningen
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
De Vinger
Den Haag
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
17:00
Concerto
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Cacaofabriek
Helmond
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Capitole
Gent
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Mezz
Breda
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Eglise Saint-Etienne
Waha
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:15
Splendor
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
013
Tilburg
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
De Pul
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Chassé Theater
Breda
20:30
World Skate Center
's-Hertogenbosch
18:00
Q-Factory
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
Effenaar
Eindhoven
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Sjiwa
Baarlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Denovo
Breda
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Grounds
Rotterdam
19:30
De Meester
Almere
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
City Lido
Groenlo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Dynamo
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
23:00
EKKO
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Rotown
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cafe Het Bolwerk
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:45
De Doelen
Rotterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
16:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Orpheus
Apeldoorn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
vrijdag 20 mei 2016
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nick & Simon
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Noord Nederlands Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nordic Delight Danish Night
EKKO, Utrecht
22:00
OIJ / Yakumo
Simplon, Groningen
20:15
O’Hooley and Tidow met support Fred Piek
De Kleine Waarheid, Zaandam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Pique Nique Live
Cinetol, Amsterdam
21:00
PLASTICZOOMS
De Vinger, Den Haag
21:00
Pro-Pain
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Qeaux Qeaux Joans
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Radiohead
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Radiohead Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Redfoo (LMFAO) + The Party Rock Crew
Trix, Antwerpen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
17:00
Ronald Snijders
Concerto, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Meerpaal, Dronten
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Shiverburn
Effenaar, Eindhoven
20:15
Slagerij van Kampen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Smib / Veldentaal
Doornroosje, Nijmegen
Stahlzeit
Cacaofabriek, Helmond
Stef Bos
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Stef Bos - Een Sprong In De Tijd
Capitole, Gent
20:00
Stöma
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Sun Caged - Farewell Show
De Bosuil, Weert
Suuns
Melkweg, Amsterdam
The Common Linnets
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
The Doors Alive
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Moods
PopEi, Eindhoven
20:00
The Sessions - A LIVE re-staging of the Beatles at Abbey Road Studios
Ziggo Dome, Amsterdam
The Sore Losers (BE) + The Elementary Penguins
Mezz, Breda
The Voodoo Fix
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Trio Fernand Khnopff
Eglise Saint-Etienne, Waha
20:00
Typhoon
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:15
Ugly Pug
Splendor, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Vandale
Little Devil, Tilburg
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Who's Pinski
Cafe D’n Ingel, Thorn
21:00
Wolves Dressed in Sheep
Cul de Sac, Tilburg
zaterdag 21 mei 2016
5 Seconds of Summer
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Abba Gold
Bibelot, Dordrecht
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
013, Tilburg
20:30
André Manuel
Chassé Theater, Breda
20:00
Anima Mundi
De Pul, Uden
20:30
Antwon
EKKO, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:30
Baby Face Nelson
World Skate Center, 's-Hertogenbosch
18:00
Bartek / Electric Company / PALMSY / Pitou
Q-Factory, Amsterdam
Bells of Youth
Hedon, Zwolle
20:00
Big Ass Metal Fest
dB's, Utrecht
20:00
Blackbird Blackbird
Nijdrop, Opwijk
20:30
Bleached
Effenaar, Eindhoven
Bleached
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Bløf
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Bon Scotch
Sjiwa, Baarlo
20:15
Boudewijn de Groot
De Maaspoort, Venlo
Broederliefde
Denovo, Breda
20:30
Broederliefde / SBMG
Victorie, Alkmaar
20:00
Brooklyn Funk Essentials
Grounds, Rotterdam
19:30
Celebrate Miles Davis
De Meester, Almere
23:00
Chris Liebing / Terence Fixmer
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Collibus
De Peppel, Zeist
21:00
Dada's Troost / Reptillians / Them Filthy Robots
Muziekcafé Helmond, Helmond
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
20:00
De Boetners
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Dijk
City Lido, Groenlo
20:00
de Règâhs
Paard, Den Haag
20:00
Def P / Engel & Just / Spinal / McGyver
Paard, Den Haag
Dekoor - Close Harmony
Schouwburg de Lawei, Drachten
Delain
Dynamo, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
23:00
Diep in de G: Extince
EKKO, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Donnerwetter
Taverne, Bergen
21:00
Eagulls
Rotown, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
20:30
Finale Open podium Twente
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Flip en de Noormannen
Cafe Het Bolwerk, Enschede
20:15
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:45
Freshed Orchestra + special guest Shirma Rouse / Rass Motivated
De Doelen, Rotterdam
17:00
Gethouse Bluesband
Café de Pilaren, Alkmaar
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
20:30
HELP! A Beatles Tribute
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Her Majesty
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
16:00
Hugo Race & The True Spirit
Paradiso, Amsterdam
21:30
Imarhan
Vera, Groningen
20:00
Infloyd
Poppodium Volt, Sittard
Intgeniep - Jeukt
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Jailhouse Rock
Neushoorn, Leeuwarden