Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
19:00
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Centre Culturel de Soignies
Soignies
23:00
Woetsjtok
Brunssum
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Asgard
Beverwijk
20:15
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
Winston
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Gasthuiskerk
Doesburg
21:30
De Fles
Spijkenisse
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Fluor
Amersfoort
21:00
Pauluskerk
Tilburg
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Simplon
Groningen
Garage Amsterdam
Amsterdam-Zuidoost
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
13:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
C.C. Mechelen
Mechelen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
22:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Melkweg
Amsterdam
21:00
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
De Oude Rechtbank
Eindhoven
21:00
Artishock
Soest
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
15:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
16:00
De Bosuil
Weert
15:30
Vorstin
Hilversum
20:30
013
Tilburg
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
14:30
Iduna
Drachten
14:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
21:00
Mezz
Breda
20:15
Effenaar
Eindhoven
De Harmonie
Edam
19:00
Dynamo
Eindhoven
16:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
15:00
Concertboerderij Onder De Linden
Valthermond
21:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
19:00
Manifesto
Hoorn
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
17:00
Taverne
Bergen
19:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
Dassenakker Live
Houten
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Figi Theater
Zeist
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Botanique
Brussel
zaterdag 21 mei 2016
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten
De Kattendans, Bergeijk
19:00
Jose Rivero
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:15
Joy Division Undercover
Luxor Live, Arnhem
JP & The Seeger Session Band
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Leids Cabaret Festival Finalisten
De Weijer, Boxmeer
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Little Green Cars
Paradiso, Amsterdam
20:30
Martijn Fischer
Vorstin, Hilversum
20:00
Max Jury
Paradiso, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Mickey 3D
Centre Culturel de Soignies, Soignies
23:00
Monkey Wrench
Woetsjtok, Brunssum
20:30
Monomyth + Gomer Pyle
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Monoshock
Asgard, Beverwijk
20:15
O'Hooley and Tidow
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
Orgaanklap / Cheap Thrills
Winston, Amsterdam
20:30
Orkesta Mendoza
LantarenVenster, Rotterdam
22:00
Oude Liefde Roest Niet
Neushoorn, Leeuwarden
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Gasthuiskerk, Doesburg
21:30
Pitch
De Fles, Spijkenisse
19:30
Pro-Pain
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Psyche
Fluor, Amersfoort
21:00
Qeaux Qeaux Joans
Pauluskerk, Tilburg
20:00
Radiohead
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Reveller
Altstadt, Eindhoven
20:30
Roel C. Verburg
Energiehuis, Dordrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
SBMG
Simplon, Groningen
SBMG / Yung Internet
Garage Amsterdam, Amsterdam-Zuidoost
20:00
Sinas
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Soundos - Geboren met ervaring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Spain
Luxor Live, Arnhem
21:00
Spasmodique / Yokocola
Manifesto, Hoorn
13:30
Spinozpark comité & Baroeg presenteren: Senioren Big Band
Baroeg, Rotterdam
19:30
Star*rats (dk/swe) + The Devil'S 3rd + Support
Willemeen, Arnhem
Stef Bos
C.C. Mechelen, Mechelen
20:30
Stillwave
Paard, Den Haag
20:00
Sud Sound System feat Papa Leu Selecter
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Surprice
Posttheater, Arnhem
22:00
Sweet Bourbon
Heyhoef-Backstage, Tilburg
22:00
Talkin' Blues
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
The Common Linnets
Goudse Schouwburg, Gouda
The Heavy
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Magic Floyd
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
21:30
THE SUE + MICHIEL BAKKER (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
16:00
The Tibbs
Concerto, Amsterdam
21:00
Tribute To Lionel Richie
North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Vanbinsbergen Playstation
PlusEtage, Baarle-Nassau
19:00
Velvet Acid Christ + Angels & Agony + Benjamin's Plague
Baroeg, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Meervaart, Amsterdam
21:00
Wakkerlicht
De Oude Rechtbank, Eindhoven
21:00
Young VIPs Tournee
Artishock, Soest
zondag 22 mei 2016
5 Seconds of Summer
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Alpha Blondy & The Solar System
Paard, Den Haag
15:00
Anne van Damme
PopEi, Eindhoven
19:30
Antwon
Melkweg, Amsterdam
14:00
Arco Baleno - Carnaval Des Animaux
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Black Oak
Catharinakapel, Harderwijk
16:00
Blo Ya Top
De Bosuil, Weert
15:30
Blues Café Presents D-Tale
Vorstin, Hilversum
20:30
Bohren und der Club of Gore
013, Tilburg
20:00
Boudewijn de Groot
C.C. Hasselt, Hasselt
14:30
BRÛZER FESTIVAL
Iduna, Drachten
14:00
Collibus
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Mezz, Breda
20:15
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
De Fonk
De Harmonie, Edam
19:00
Deaf Havana + Support
Dynamo, Eindhoven
16:00
Ensemble Klang | Professor Bad Trip
Piet Hein Eek, Eindhoven
15:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Concertboerderij Onder De Linden, Valthermond
21:00
exmagician / Hockey Dad
Paradiso, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
In This Moment
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jacle Bow
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Janne Schra
Roepaen, Ottersum
19:00
Jennifer Batten + Support
Manifesto, Hoorn
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
17:00
Knocksville
Taverne, Bergen
19:30
Lail Arad
Paradiso, Amsterdam
14:00
Lucy Paul
Dassenakker Live, Houten
16:00
Luminize
Concerto, Amsterdam
20:00
Mass Gothic
Patronaat, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
20:00
Paul Carrack
Boerderij, Zoetermeer
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:30
Qeaux Qeaux Joans
Luxor Live, Arnhem
20:00
Sarah Blasko
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Simone Kleinsma
Figi Theater, Zeist
16:00
Slim Robin Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Spain
Botanique, Brussel