Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
013
Tilburg
15:30
Vorstin
Hilversum
16:00
De Bosuil
Weert
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
14:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Duycker
Hoofddorp
Poppodium Volt
Sittard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
19:00
Paradiso
Amsterdam
Grand Theatre
Groningen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
dB's
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
Witte Theater
IJmuiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Grenswerk
Venlo
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Merleyn
Nijmegen
Ahoy
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
Trix
Antwerpen
Q-Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
BREStheater
Brielle
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
BIRD
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Hedon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Annabel
Rotterdam
C.C. Palethe
Overpelt
19:00
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zondag 22 mei 2016
20:00
Boudewijn de Groot
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Bohren und der Club of Gore
013, Tilburg
15:30
Blues Café Presents D-Tale
Vorstin, Hilversum
16:00
Blo Ya Top
De Bosuil, Weert
20:15
Black Oak
Catharinakapel, Harderwijk
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
14:00
Arco Baleno - Carnaval Des Animaux
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
Antwon
Melkweg, Amsterdam
15:00
Anne van Damme
PopEi, Eindhoven
19:30
Alpha Blondy & The Solar System
Paard, Den Haag
5 Seconds of Summer
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 23 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Yentl & de Boer
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Tuxedomoon
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Common Linnets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sarah Blasko
Grand Theatre, Groningen
20:30
Paul Carrack
De Oosterpoort, Groningen
Mumford and Sons
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Job Fisser
Gebr. De Nobel, Leiden
In This Moment
Melkweg, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Frank Boeijen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Chico Trujillo
Melkweg, Amsterdam
20:00
Andy Shauf
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 24 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Tuxedomoon
Duycker, Hoofddorp
The Word Alive + Annisokay + Polar + Coyotes
Poppodium Volt, Sittard
The Common Linnets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Supersonic Blues / The Golden Grass / The Hazzah
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
De Maagd, Bergen op Zoom
19:00
Senioren Rockschool On Tour
Paradiso, Amsterdam
Sarah Blasko
Grand Theatre, Groningen
21:00
Roy Ayers Ubiquity
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Paul Collins Beat
dB's, Utrecht
Paul Carrack
Effenaar, Eindhoven
Mumford and Sons
Sportpaleis, Antwerpen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Witte Theater, IJmuiden
Lebbis - De Paardenpoetser
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jucifer + Toner Low + Throw Me In The Crater
Grenswerk, Venlo
19:30
Japan Attacks - Bridear
Dynamo, Eindhoven
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hockey Dad
Merleyn, Nijmegen
Hans Zimmer
Ahoy, Rotterdam
19:00
Freddie Gibbs
Melkweg, Amsterdam
Father John Misty
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Emil Landman / Jara Holdert / The Black Atlantic
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Elias
Melkweg, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Goudse Schouwburg, Gouda
Bryan Adams
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Paradiso, Amsterdam
woensdag 25 mei 2016
19:30
William Singe
Melkweg, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Tuxedomoon
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
The Rumjacks
Vera, Groningen
20:00
The Analogues
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Space Echo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Richard Bona
Paradiso, Amsterdam
20:00
Psychic Tv / Ptv3 + Aikula
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Pro-Pain
De Helling, Utrecht
20:30
Paul Carrack
Metropool, Hengelo
Panic At The Disco
Trix, Antwerpen
Open Mike Eagle
Q-Factory, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Laura Stevenson
V11, Rotterdam
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
20:00
Jucifer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jeangu Macrooy
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Janne Schra
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Il Divo
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Herman van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Franky Rousseau Large Band
Splendor, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
19:30
Eagulls
Sugar Factory, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:30
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
20:00
Celine Cairo
BIRD, Rotterdam
Bryan Adams
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Black Sheep Wolfgang
Hedon, Zwolle
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
Band of Skulls
Tolhuistuin, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
19:00
Al Bairre / December Streets / Shortstraw
Melkweg, Amsterdam
donderdag 26 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:15
Yentl & de Boer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden