Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
19:45
Doornroosje
Nijmegen
16:00
dB's
Utrecht
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
17:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
17:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Taverne
Bergen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
14:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Metropool
Hengelo
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
12:30
Park Brakkenstein
Nijmegen
Amstelkerk
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Festivalpark Werchter
Werchter
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Winston
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De School
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater De Storm
Winterswijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
20:30
De Helling
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
zondag 15 mei 2016
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
19:45
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Black Lung
dB's, Utrecht
14:00
Behind the Corner Radio - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
17:00
Axes
Area 51 Skatepark, Eindhoven
16:00
Alexander Gurning
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
maandag 16 mei 2016
17:00
The Rattleshake Combo
Altstadt, Eindhoven
20:00
Steelwing
Little Devil, Tilburg
20:30
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Paradiso, Amsterdam
Sólstafir
Patronaat, Haarlem
20:30
Simon Phillips
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Robin Verheyen
Café Wilhelmina, Eindhoven
16:00
Rita Zipora
Concerto, Amsterdam
20:00
Pinksterfestival - Afsluiter Roads to Roam
Vorstin, Hilversum
16:00
Nikki Lane
Amstelkerk, Amsterdam
20:15
Max Romeo
De Helling, Utrecht
20:00
Max Raptor
Melkweg, Amsterdam
22:00
Mandolin Orange
Paradiso, Amsterdam
Ludovico Einaudi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
LOCKe
PopEi, Eindhoven
15:00
Landscapes + Capsize + GIANTS + WRECKAGE
Baroeg, Rotterdam
16:00
Jazz Indeed
Taverne, Bergen
Guus Meeuwis - Morgen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Elvis Costello
De Roma, Antwerpen
20:00
De zondagmiddag empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
14:00
De Kast
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
Cymbaline / Kraz / Nairobi Golf Kid
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Crowbar / Trouble
Metropool, Hengelo
20:00
BZN
AFAS Circustheater, Scheveningen
12:30
Bombay Connection Orchestra / Djelimady Tounkara & Kandia Kouyaté / Pa
Park Brakkenstein, Nijmegen
Benjamin Francis Leftwich
Amstelkerk, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:00
AC/DC
Festivalpark Werchter, Werchter
dinsdag 17 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Yentl & de Boer
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
WestSaid
Hofman, Utrecht
20:00
Tyler Bryant & The Shakedown
Winston, Amsterdam
The Common Linnets
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Coathangers
Rotown, Rotterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
RY X
Paradiso, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Porches
De School, Amsterdam
19:30
Nicole Bus / Bedroom Culture / Hypergoods / Sam Renascent
Melkweg, Amsterdam
20:00
Moddi
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ludovico Einaudi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Lola Marsh
Paradiso, Amsterdam
20:00
Little Caesar
Spirit of 66, Verviers
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Charlie Puth
Melkweg, Amsterdam
19:30
Blackbird Blackbird
Gebr. De Nobel, Leiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 18 mei 2016
22:00
ZES
Paradiso, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Tol Tunes #7: Suzy V / Anne Grootveld
Cinetol, Amsterdam
21:00
The Coronas
Bitterzoet, Amsterdam
The Common Linnets
Orpheus, Apeldoorn
20:15
The Analogues
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
STUFF.
Muziekgieterij, Maastricht
Stef Bos
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Simon Phillips
Spirit of 66, Verviers
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
OIJ / Yakumo
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Me and My Drummer
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Kneedelus 'A live collaboration between Kneebody and Daedelus' ('Cl
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Kevin Garrett
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van Kooten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jason Ricci & New Blood
NiXenMeer, Enschede
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Hypochristmutreefuzz / The K.
Nijdrop, Opwijk
20:00
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Girugamesh
De Helling, Utrecht
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Zaantheater, Zaandam
19:30
Conan
Gebr. De Nobel, Leiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
19:00
Bade / Gyo Kretz
Melkweg, Amsterdam
20:30
B-Real
Gigant, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Khatia Buniatishvili
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
donderdag 19 mei 2016
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Vonder & Bloom
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tjing Tjing + Flip en de Noormannen
013, Tilburg
20:30
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:00
SX
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stef Bos
30CC/Schouwburg, Leuven