Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
In de Gloria
Asten
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
N9
Eeklo
21:00
PopEi
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
19:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Zwerver
Oostende
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
22:00
Little Devil
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
dB's
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
23:00
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Winston
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
22:00
Café Camille
Beverwijk
20:00
Koning Boudewijnstadion
Brussel
Beursschouwburg
Brussel
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
21:00
Altstadt
Eindhoven
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Podium Enter
Houten
21:00
Flatertheek
Naaldwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Café Trianon
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Roepaen
Ottersum
21:30
P3
Purmerend
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Ernesto's
Sittard
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
EKKO
Utrecht
17:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Vermaning
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
P60
Amstelveen
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Taverne
Bergen
16:30
Mezz
Breda
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:00
N9
Eeklo
Philips Stadion
Eindhoven
17:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
16:00
PopEi
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 12 juni 2015
23:00
808 State
Melkweg, Amsterdam
21:30
Jerusa
Paradiso, Amsterdam
DIIV
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Al-Kindi / Mercan Dede / Niyaz
Paradiso, Amsterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Heineken Music Hall, Amsterdam
17:00
Jon Regen
Concerto, Amsterdam
Ariana Grande
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Albert Hammond Sr.
Gigant, Apeldoorn
20:00
Corduroy
Brigant, Arnhem
20:00
Corduroy
Brigant, Arnhem
20:00
Christopher Paul Stelling
In de Gloria, Asten
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Audio Adam
Mezz, Breda
Intergalactic Lovers
Mezz, Breda
Daniël Arends - Carte Blanche
Chassé Theater, Breda
20:30
Mountaineer / Pavlov / Point Quiet
Paard, Den Haag
20:00
The Kik & Armand
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
The Baboons
N9, Eeklo
21:00
Huismerk
PopEi, Eindhoven
The Van Jets
Effenaar, Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots Met Een Zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
19:15
The Clash of the Cover Bands
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jared James Nichols
NiXenMeer, Enschede
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Wilminktheater, Enschede
21:30
Waxhead
Simplon, Groningen
Zun Zun Egui
Vera, Groningen
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Imitallica
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Handsome Poets
Metropool, Hengelo
21:00
General Jabbah
Vorstin, Hilversum
20:00
Frédérique Spigt
Vorstin, Hilversum
20:00
Death By Oxygen
Duycker, Hoofddorp
20:00
L.A. Vation
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Antwerp Gipsy-Ska Orkestra
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Alexander Franken / Judy Carati / Michel van der Helm
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
23:00
Mord Label Night: UVB + Ansome + Bas Mooy
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mdou Moctar
De Zwerver, Oostende
21:00
Blur/Gorillaz - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
De Dijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Skinnie
Cafe D’n Ingel, Thorn
22:00
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
Tsar Bompa
Hall Of Fame, Tilburg
Counter Jib
dB's, Utrecht
20:45
KargaLive
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Temple Renegade
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Press and the President
Hedon, Zwolle
zaterdag 13 juni 2015
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Emotional Feedback – Reunion Tour 2015
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
17:00
Kingsdeal
Café de Pilaren, Alkmaar
23:00
Demassus / Dr. Rude / Frequencerz / Hardstyle Defenders / Raveneger
P60, Amstelveen
22:00
Francois van Coke
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg / Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Mor ve Ötesi / Sebnem Ferah
Paradiso, Amsterdam
Gloria Lewis
Winston, Amsterdam
20:00
The Van Jets
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:00
Sunday Sun
Artis, Amsterdam
19:00
The Gospel Sessions
Melkweg, Amsterdam
15:00
Club Vondel i.s.m. 3FM Serious Talent: Jack and the Weatherman / The E
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Frédérique Spigt
Taverne, Bergen
22:00
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
20:00
One Direction
Koning Boudewijnstadion, Brussel
Zun Zun Egui
Beursschouwburg, Brussel
Residentie Orkest / Torre Florim
Paard, Den Haag
20:00
Robin Haijes / The Doots
Paard, Den Haag
20:00
the Peterlees + The Filthy Ewoks + Rott 'n Damned
Musicon, Den Haag
20:00
Bløf
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
21:00
Soulstar + Stillwave
Altstadt, Eindhoven
Maas
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots Met Een Zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Blueshaker
Podium Enter, Houten
21:00
The Obnoxious
Flatertheek, Naaldwijk
23:00
Calyx / Teebee
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Sweet Bourbon
Café Trianon, Nijmegen
21:00
Monophonics
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Gregory Page
Roepaen, Ottersum
21:30
Albert Hammond & Band
P3, Purmerend
22:00
Livin' Blues Xperience
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Andalus Voices presents: Malhoun Jazz
Grounds, Rotterdam
23:00
FRATSEN
Ernesto's, Sittard
22:00
Rock 'n Roll Prophets
De Fles, Spijkenisse
20:00
Rhovanion
Little Devil, Tilburg
20:00
Achterhoekse Band Competitie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Christopher Paul Stelling
EKKO, Utrecht
17:00
Wacken Metal Battle / finale Nederland
De Bosuil, Weert
20:00
Steve Ashley (support: The Lasses)
De Vermaning, Zaandam
20:30
Maid of Iron
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Talib Kweli
Hedon, Zwolle
zondag 14 juni 2015
KRISIUN (BR), BODYFARM (NL), AD PATRES (FR) & AKRASIAL (NL)
P60, Amstelveen
Rootsriders / Tribute2BobMarley / Mohamed Ali
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Pieter Wispelwey / Quartet Quinetique
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:15
Glossy Jesus
Gigant, Apeldoorn
17:00
Dan Patlansky
Taverne, Bergen
16:30
Emmy Eve - terrasoncert
Mezz, Breda
Zun Zun Egui
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:00
Benefiet: For Fulkharaka (Nepal)
N9, Eeklo
Guus Meeuwis - Groots Met Een Zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
17:00
The Dirty Denims
Café Wilhelmina, Eindhoven
16:00
Camilla Blue Solo
PopEi, Eindhoven
Triggerfinger + support
De Oosterpoort, Groningen