Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Mechelen
Mechelen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:45
De Doelen
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
13:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Artishock
Soest
20:00
Centre Culturel de Soignies
Soignies
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
21:00
Pauluskerk
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
21:00
Paradiso
Amsterdam
Canvas op de 7e
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Gigant
Apeldoorn
16:30
Luxor Live
Arnhem
17:00
Taverne
Bergen
21:00
Mezz
Breda
20:00
Botanique
Brussel
19:30
Paard
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
Iduna
Drachten
De Harmonie
Edam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
16:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:30
Vorstin
Hilversum
19:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:00
Dassenakker Live
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
14:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
14:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
16:00
Roepaen
Ottersum
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
V11
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
15:00
Concertboerderij Onder De Linden
Valthermond
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 21 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
22:00
Oude Liefde Roest Niet
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Jailhouse Rock
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
THE SUE + MICHIEL BAKKER (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
19:30
Pro-Pain
Gebr. De Nobel, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
Stef Bos
C.C. Mechelen, Mechelen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
23:00
Chris Liebing / Terence Fixmer
Doornroosje, Nijmegen
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Blackbird Blackbird
Nijdrop, Opwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Talkin' Blues
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:45
Freshed Orchestra + special guest Shirma Rouse / Rass Motivated
De Doelen, Rotterdam
21:00
Eagulls
Rotown, Rotterdam
20:30
Orkesta Mendoza
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Brooklyn Funk Essentials
Grounds, Rotterdam
19:00
Velvet Acid Christ + Angels & Agony + Benjamin's Plague
Baroeg, Rotterdam
13:30
Spinozpark comité & Baroeg presenteren: Senioren Big Band
Baroeg, Rotterdam
20:00
Infloyd
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Young VIPs Tournee
Artishock, Soest
20:00
Mickey 3D
Centre Culturel de Soignies, Soignies
21:30
Pitch
De Fles, Spijkenisse
22:00
Sweet Bourbon
Heyhoef-Backstage, Tilburg
21:00
Qeaux Qeaux Joans
Pauluskerk, Tilburg
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
013, Tilburg
20:00
Anima Mundi
De Pul, Uden
20:00
De Boetners
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Diep in de G: Extince
EKKO, Utrecht
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Antwon
EKKO, Utrecht
20:00
Big Ass Metal Fest
dB's, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Boudewijn de Groot
De Maaspoort, Venlo
21:00
Collibus
De Peppel, Zeist
20:15
O'Hooley and Tidow
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
20:30
HELP! A Beatles Tribute
Boerderij, Zoetermeer
Bells of Youth
Hedon, Zwolle
zondag 22 mei 2016
21:00
exmagician / Hockey Dad
Paradiso, Amsterdam
Yung Internet
Canvas op de 7e, Amsterdam
20:00
Jacle Bow
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
TP4Y
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sarah Blasko
Bitterzoet, Amsterdam
5 Seconds of Summer
Ziggo Dome, Amsterdam
St. Lucia
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lail Arad
Paradiso, Amsterdam
19:30
Antwon
Melkweg, Amsterdam
16:00
Luminize
Concerto, Amsterdam
14:00
Symfonieorkest De Philharmonie
Paradiso, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Tosk
Gigant, Apeldoorn
16:30
Qeaux Qeaux Joans
Luxor Live, Arnhem
17:00
Knocksville
Taverne, Bergen
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Mezz, Breda
20:00
Spain
Botanique, Brussel
19:30
Alpha Blondy & The Solar System
Paard, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
BRÛZER FESTIVAL
Iduna, Drachten
De Fonk
De Harmonie, Edam
20:15
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
20:00
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
19:00
Deaf Havana + Support
Dynamo, Eindhoven
16:00
Ensemble Klang | Professor Bad Trip
Piet Hein Eek, Eindhoven
15:00
Anne van Damme
PopEi, Eindhoven
20:00
In This Moment
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mass Gothic
Patronaat, Haarlem
20:15
Black Oak
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Boudewijn de Groot
C.C. Hasselt, Hasselt
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:30
Blues Café Presents D-Tale
Vorstin, Hilversum
19:00
Jennifer Batten + Support
Manifesto, Hoorn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
14:00
Lucy Paul
Dassenakker Live, Houten
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Doors Alive
Muziekgieterij, Maastricht
14:00
Collibus
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
14:00
Arco Baleno - Carnaval Des Animaux
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
16:00
Janne Schra
Roepaen, Ottersum
Trijntje Oosterhuis
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
16:00
Slim Robin Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Tiny Ruins
V11, Rotterdam
15:00
The Cureheads
Baroeg, Rotterdam
20:30
Bohren und der Club of Gore
013, Tilburg
19:00
The Øresund Space Collective
Little Devil, Tilburg
20:00
The Howlin'
De Pul, Uden
15:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Concertboerderij Onder De Linden, Valthermond
16:00
Blo Ya Top
De Bosuil, Weert
20:00
Simone Kleinsma
Figi Theater, Zeist
20:00
Paul Carrack
Boerderij, Zoetermeer
maandag 23 mei 2016
20:15
Frank Boeijen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Chico Trujillo
Melkweg, Amsterdam
20:00
Andy Shauf
Paradiso, Amsterdam
Mumford and Sons
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Common Linnets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam