Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Willemeen
Arnhem
20:00
De Weijer
Boxmeer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Rotterdam
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Victorie
Alkmaar
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Vera
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Winston
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Wilminktheater
Enschede
20:00
Etten-Leur
Etten-Leur
20:30
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Pul
Uden
21:30
Electron
Breda
19:00
PopEi
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Bibelot
Dordrecht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
21:00
Gigant
Apeldoorn
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
TAC
Eindhoven
22:30
Vera
Groningen
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
P3
Purmerend
20:00
Hedon
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
The Cave
Amsterdam
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:00
Corneel
Lelystad
20:30
P60
Amstelveen
17:00
Concerto
Amsterdam
De Nieuwe Anita
Amsterdam
22:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
23:00
Merleyn
Nijmegen
Paard
Den Haag
Pier 15
Breda
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Effenaar
Eindhoven
BackStage Hotel Amsterdam
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Bosuil
Weert
Bimhuis
Amsterdam
Winston
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
Mezz
Breda
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Paard
Den Haag
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
Metropool
Hengelo
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 09 september 2015
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Trix, Antwerpen
20:00
GZA Genius
Melkweg, Amsterdam
18:00
Geldersch Metal Treffen
Willemeen, Arnhem
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
Con Brio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Close Up
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Bram Bakker / Marjolijn van Kooten
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
22:00
BIRDsessions - Kris Rietveld
BIRD, Rotterdam
donderdag 10 september 2015
20:30
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Triggerfinger
Theater Rotterdam, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Werftheater, Utrecht
21:30
The Lumes
V11, Rotterdam
20:00
The Godfathers
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Crooked Brothers
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
19:30
Shaka Ponk
Melkweg, Amsterdam
Seasick Steve
Effenaar, Eindhoven
20:00
Say yes dog
Hedon, Zwolle
20:00
Paul Smith & The Intimations
Paradiso, Amsterdam
20:00
Otis Gibbs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Orange Skyline / Rondé / Emil Landman
Patronaat, Haarlem
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar
Nile / Suffocation
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Nattas + Misanthropia
Vera, Groningen
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
My Morning Jacket
Paradiso, Amsterdam
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Paard, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:30
JEFF the Brotherhood / Solids
EKKO, Utrecht
20:00
Herman Brock Jr.
Luxor Live, Arnhem
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Erwin Nyhoff
P60, Amstelveen
20:00
Ego Riser / Man as Plague / Meet the Storm
Winston, Amsterdam
Delta Saints
Spirit of 66, Verviers
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
20:00
Cormac Begley
Etten-Leur, Etten-Leur
20:30
Con Brio
BIRD, Rotterdam
China Crisis
Boerderij, Zoetermeer
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Beans & Fatback
Concerto, Amsterdam
20:00
Alaska Pollock + Matteo
Paard, Den Haag
vrijdag 11 september 2015
20:00
Zeno - A tribute to Toto
Hedon, Zwolle
20:00
Welcome To Pul Fiction #4
De Pul, Uden
21:30
VVHile
Electron, Breda
19:00
Vicfest IV
PopEi, Eindhoven
Triggerfinger
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Mahones
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
The Kik & Armand
Bibelot, Dordrecht
The Godfathers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Dallas Project
Cafe D’n Ingel, Thorn
19:30
The Beards
Melkweg, Amsterdam
21:00
Tania Maria (uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Tamarin Desert + Double Veterans
Altstadt, Eindhoven
Sun Kil Moon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Steen
De Helling, Utrecht
21:00
Smutfish
Gigant, Apeldoorn
Seasick Steve
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Say yes dog
Paradiso, Amsterdam
20:00
Room for Elephants
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Quark
TAC, Eindhoven
22:30
Punkrockheavymetalkaraokeband
Vera, Groningen
21:00
PS Project
Vorstin, Hilversum
20:00
Premiere / EP release Ares
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Otis Gibbs
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Nattan (SWE) + Misanthropia
Little Devil, Tilburg
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Michael Katon & Rob Orlemans
P3, Purmerend
20:00
Martin Smith
Hedon, Zwolle
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Lievekamp, Oss
Luctus / Spermafrost
The Cave, Amsterdam
20:45
Local Heroes invites: We Patriots
Duycker, Hoofddorp
20:00
LelystART
Corneel, Lelystad
20:30
Kenny B
P60, Amstelveen
17:00
Karsu Dönmez
Concerto, Amsterdam
Juan Wauters
De Nieuwe Anita, Amsterdam
22:00
Johnny Cash Memorial Show
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
23:00
Jangala@Merleyn: Grimeyard + Banganagangbangers + Future Vintage MM
Merleyn, Nijmegen
Jaimi Faulkner
Paard, Den Haag
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Green Hornet / The Miseries / zZz
Manifesto, Hoorn
20:00
Gotcha! + Opie + DJ Sam the Man
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Fresku
Effenaar, Eindhoven
Frank Turner
BackStage Hotel Amsterdam, Amsterdam
Find Us In Slumberland
EKKO, Utrecht
20:00
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
21:00
Erwin Nyhoff plays the Boss
De Bosuil, Weert
Elephant9
Bimhuis, Amsterdam
DR MARTENS STAND FOR SOMETHING TOUR with: Turbowolf, The Black Cult, B
Winston, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:00
Delta Saints / My Baby
Victorie, Alkmaar
De Dijk
Mezz, Breda
21:00
Danny Kroha
dB's, Utrecht
21:00
Danella Smith Band
Paard, Den Haag
CUT_
Luxor Live, Arnhem
Con Brio
Doornroosje, Nijmegen
China Crisis
Metropool, Hengelo
20:00
Catself / Jesse Stael / Marvin Dee
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam