Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wesopa Weesp
Weesp
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Pitboel Theater
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
20:30
P3
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Bar American
Middelburg
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Magasin 4
Brussel
20:30
Mezz
Breda
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:00
Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
ACU
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
18:00
Little Devil
Tilburg
Porgy en Bess
Terneuzen
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
12:00
Baroeg
Rotterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Zinin
Nijverdal
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Plu Fabriek
Nijmegen
20:00
Flatertheek
Naaldwijk
22:00
Café Royal
Mill
donderdag 17 september 2015
19:00
Brand New
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 18 september 2015
21:00
The Maureens
Hedon, Zwolle
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
Tango Extremo
Theater Ludens, Voorburg
My Baby
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Coldharbour Night
Grenswerk, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Le Le
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
NORDEN
De Helling, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
20:00
Darlyn
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
19:00
Incubate 2015 / Skeletons of Society + Angstgegner + Hidden Guns + All
Little Devil, Tilburg
T-99
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Soulfully Yours
Poppodium Volt, Sittard
22:00
DJ H.A.R.
Ernesto's, Sittard
20:00
Dyonne & Axel
Pitboel Theater, Sittard
Drums United
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Cariopa
Grounds, Rotterdam
20:00
Ayreon's The Human Equation Theater Experience
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Albany Down
P3, Purmerend
20:30
Fris
P3, Purmerend
20:30
Bo Saris
Groene Engel, Oss
Eli 'Paperboy' Reed
Doornroosje, Nijmegen
Seasick Steve
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Tim Grimm
Xinix, Nieuwendijk
23:00
Uppercut
Bar American, Middelburg
21:00
Contrast Conspiracy / Onk Lou
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Zebra Katz
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Get Your Gun
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
The Jigantics
Duycker, Hoofddorp
20:30
Emil Landman / Orange Skyline / Rondé
Metropool, Hengelo
19:30
Fresku
Metropool, Hengelo
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jaimi Faulkner
Patronaat, Haarlem
21:00
Kin + support
Vera, Groningen
The Doors Alive
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Black Bone
Effenaar, Eindhoven
20:00
AfrikaBoomNada / Marius / Palmbomen
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Gotcha!
Bibelot, Dordrecht
21:00
Fiction Plane
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Johanneke ter Stege
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
NNENN
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Spectres
Paard, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lean Left
Magasin 4, Brussel
20:30
Club3voor12/Breda: Fake Billy & The False Prophets + At First + Little
Mezz, Breda
21:00
Joy Mills Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Kicks and Snarez: Braz / Winne
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Erwin Nyhoff plays The Boss
Luxor Live, Arnhem
20:00
Grindfeast: Cuntemonium (De) + Sick of Stupidity + Dehumanization
Willemeen, Arnhem
20:00
Bløf
Luxor Live, Arnhem
20:00
Popronde Apeldoorn 2015
Gigant, Apeldoorn
23:00
Mr Scruff
Paradiso, Amsterdam
23:00
Mr Scruff
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Admiral Fallow
Paradiso, Amsterdam
21:00
Je Veux Flâner - 14ième edition
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bad Breeding
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Vinny Fazzari
Het Perron, Amsterdam
Beirut
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eternal Summers / Happyness
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Shannon Lyon
De Amer, Amen
20:00
Legio Regio: De Wolkenshow / Misunderstood / Scare The Bear / Stoelend
Victorie, Alkmaar
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Mylk
Oerkroeg Schiller, Aalten
21:00
As Elephants Are
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 19 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Black Lizard
ACU, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
20:00
Albany Down / Bluesbreakers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Incubate Festival: Ful & The Knife - Europa Europa
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
18:00
Incubate 2015 / Picture + Izegrim + Rain (I) + Silenxce + Bloodrocuted
Little Devil, Tilburg
My Baby
Porgy en Bess, Terneuzen
21:30
Somewhere On Stage
De Fles, Spijkenisse
21:00
Wouter Hamel @ Noorderkerk
Het Bolwerk, Sneek
Drums United
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Gotcha!
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Tony Spinner Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Theater Walhalla, Rotterdam
12:00
Baroeg Open Air
Baroeg, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Kantine Walhalla, Rotterdam
Ayreon's The Human Equation Theater Experience
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
Tim Knol - Lost & Found
Theater Zinin, Nijverdal
22:00
Happyness
Merleyn, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Black Bottle Riot
Plu Fabriek, Nijmegen
20:00
BoXruBa / I Saw The Deep
Flatertheek, Naaldwijk
22:00
Thin Lizzard
Café Royal, Mill