Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
Veluvine
Nunspeet
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AINSI
Maastricht
Ampere
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
BIRD
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cacaofabriek
Helmond
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Capitole
Gent
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
dB's
Utrecht
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
De Flux
Zaandam
De Kreun
Kortrijk
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
De Speeldoos
Vught
DNK
Assen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Drommedaris
Enkhuizen
DRU Industriepark
Ulft
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
Energiehuis
Dordrecht
Ethias Arena
Hasselt
Feesttent America
America
Fluor
Amersfoort
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Groene Engel
Oss
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Woerden
Het Podium
Hoogeveen
Het spectrum
Schijndel
Het spectrum
Schijndel
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kaleidoscoop
Mortsel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Mainstage
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
MECC
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Mimik
Deventer
Mimik
Deventer
Musicon
Den Haag
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
donderdag 05 november 2020
Frank Boeijen
TivoliVredenburg, Utrecht
Ikarai / Sanne Rambags - Murakami
TivoliVredenburg, Utrecht
King Hiss / Off The Cross
Trix, Antwerpen
Iris Hond
Veluvine, Nunspeet
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer
Werftheater, Utrecht
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer
Werftheater, Utrecht
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 06 november 2020
Amelie Lens
013, Tilburg
Band with Benefits
013, Tilburg
Level 42
013, Tilburg
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
Lauv
AFAS Live, Amsterdam
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
AINSI, Maastricht
Denis Sulta / DJ Boring
Ampere, Antwerpen
ABnormal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
ATLAS Theater, Emmen
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
ATLAS Theater, Emmen
Luka
BIRD, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ronnie James Dio - The Memorial Concert
Boerderij, Zoetermeer
Pink Project
Boerderij, Zoetermeer
Sacksioni & Reekers
Boerderij, Zoetermeer
The Terminal
Botanique, Brussel
Frustration
Botanique, Brussel
Tim Fransen - De Mens en Ik
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Nits
Cacaofabriek, Helmond
Faces on TV
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
Chick Corea / Christian McBride / Brian Blade
Concertgebouw, Amsterdam
Brussels Jazz Orchestra & Erik Kriek
Concertgebouw, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sacri Monti / Temple Fang
dB's, Utrecht
Vera Mann - Goesting
De Eendracht, Gemert
Vera Mann - Goesting
De Eendracht, Gemert
Gregory Page
De Flux, Zaandam
Front 242
De Kreun, Kortrijk
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
De Maaspoort, Venlo
Charly Luske - The story of George Michael
De Meenthe, Steenwijk
Charly Luske - The story of George Michael
De Meenthe, Steenwijk
Lavinia Meijer
De Oosterpoort, Groningen
Ares
De Oosterpoort, Groningen
Doe Maar
De Roma, Antwerpen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Speeldoos, Vught
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
DNK, Assen
Michelle David & The Gospel Sessions
Doornroosje, Nijmegen
Michelle David & The Gospel Sessions
Doornroosje, Nijmegen
Mercy John
Drommedaris, Enkhuizen
Ian Siegal
DRU Industriepark, Ulft
Ian Siegal
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
155 (éénvijfvijf) - Stuk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Bruceband
Effenaar, Eindhoven
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Energiehuis, Dordrecht
Will Tura - Ronde van Vlaanderen
Ethias Arena, Hasselt
Rowwen Heze Slotconcert
Feesttent America, America
Roxeanne Hazes
Fluor, Amersfoort
Marike Jager
Gebr. De Nobel, Leiden
Eric Clayton & The Nine / Scarlet Stories
Gigant, Apeldoorn
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Goudse Schouwburg, Gouda
Rootsriders - Marley75
Goudse Schouwburg, Gouda
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Goudse Schouwburg, Gouda
Massada
Grenswerk, Venlo
Lavalu
Groene Engel, Oss
Kasper van Kooten - Speeltijd
Het Klooster, Woerden
Kasper van Kooten - Speeltijd
Het Klooster, Woerden
Pestilence
Het Podium, Hoogeveen
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het spectrum, Schijndel
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het spectrum, Schijndel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Hoftheater, Raalte
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Hoftheater, Raalte
Blackbriar
Iduna, Drachten
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Junushoff Theater, Wageningen
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Gabriels - #Eindejaars2
Kaleidoscoop, Mortsel
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leif de Leeuw Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Best of Simon & Garfunkel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Best of Simon & Garfunkel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Sven Ratzke - Where Are We Now
Markant Uden, Uden
Pink Floyd The Best of - Pink Project the band
MECC, Maastricht
Subterranean Street Society
Melkweg, Amsterdam
Ryan McGarvey
Metropool, Hengelo
Miss Montreal
Metropool Enschede, Enschede
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Mezz, Breda
Popronde Poppodium Pre-Party
Mezz, Breda
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Mimik, Deventer
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Mimik, Deventer
Dossier Boombap
Musicon, Den Haag
Boban Markovic Orkestar - Balkan gipsy orkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Michael Pilarczyk
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Orpheus, Apeldoorn
DeWolff
Paard, Den Haag
DeWolff - Live Stream
Paard, Den Haag