Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Groene Engel
Oss
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
Het spectrum
Schijndel
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koorenhuis
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
Lucky
Rijssen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Marekerk
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Mezz
Breda
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:45
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
So What!
Gouda
20:30
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 07 februari 2020
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:30
Marley75 / Shirma Rouse
Effenaar, Eindhoven
20:30
De Ambassade
EKKO, Utrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Figi Theater, Zeist
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
20:45
New Cool Collective
Gigant, Apeldoorn
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Goudse Schouwburg, Gouda
Osso
Groene Engel, Oss
20:00
Het Gezelschap
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Guns 2 Roses
Hedon, Zwolle
20:30
North Star
Hedon, Zwolle
20:15
North Star
Hedon, Zwolle
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Nederpop All Stars
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Rotatie
Het spectrum, Schijndel
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Abba Rocks
Iduna, Drachten
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Danny Vera - The Lone Stranger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
3J'S
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
20:30
Habitants / Our Oceans
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Eric Vloeimans
LantarenVenster, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Nephylim
Little Devil, Tilburg
The Dirty Daddies
Lucky, Rijssen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Okesweer
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Luxor Live, Arnhem
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Marekerk, Leiden
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Markant Uden, Uden
20:00
Conchita Wurst
Melkweg, Amsterdam
19:00
Waterparks
Melkweg, Amsterdam
19:00
Gurr
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Mahones
Metropool Enschede, Enschede
20:30
ZENO
Mezz, Breda
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Munttheater, Weert
20:15
Peter Beets & guests 'Django Tribute'
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Danny Verone & The Black Bandits
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:45
Hardcore Vrijdag: Parkway Driven + One Life Crew Set + Black Masks and
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mark Foggo's Skasters
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
O'G3NE
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Agnew
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:45
One Of These Days
P60, Amstelveen
Grauzone
Paard, Den Haag
22:00
Drama
Paradiso, Amsterdam
Supergrass
Paradiso, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Maine presents The Mirror
Patronaat, Haarlem
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
DJ Pim / Karel / RADERKRAFT
Podium Asteriks, Leeuwarden
16:00
Opening Cafe de Stroper
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:45
Tristan
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Dark Boutique #5
Poppodium Volt, Sittard
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Rietveld Theater, Delft
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Yung Internet
Rotown, Rotterdam
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Schaffelaartheater, Barneveld
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dutch Eagles
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Iris Hond
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen
20:15
Queen The Music
Singer Theater, Laren
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
So What!, Gouda
20:30
Marc Ysaye
Spirit of 66, Verviers
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Grauzone
The Grey Space In The Middle, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Van Dik Hout
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kappen, Haaksbergen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Leest, Waalwijk
Dulfer
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
The Analogues
Theater de Spiegel, Zwolle