Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Trefpunt
Warmond
Chassé Theater
Breda
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Veluvine
Nunspeet
20:30
Figi Theater
Zeist
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Singer Theater
Laren
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Marekerk
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Groene Engel
Oss
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:45
P60
Amstelveen
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Rietveld Theater
Delft
21:30
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Spirit of 66
Verviers
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Bibelot
Dordrecht
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Flint
Amersfoort
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
00:00
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
van Beresteyn
Veendam
Het spectrum
Schijndel
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
Koorenhuis
Den Haag
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
00:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
vrijdag 07 februari 2020
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cultura, Ede
20:15
Ruth Jacott
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Het Trefpunt, Warmond
Rob de Nijs
Chassé Theater, Breda
20:00
Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Veluvine, Nunspeet
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Figi Theater, Zeist
Rayen Panday - Trigger
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Queen The Music
Singer Theater, Laren
21:00
Pronk
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Marekerk, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Physical Graffiti
De Spot, Middelburg
20:15
Peter Beets & guests 'Django Tribute'
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Pentadox
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Ottla
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Osso
Groene Engel, Oss
16:00
Opening Cafe de Stroper
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:45
One Of These Days
P60, Amstelveen
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Omg & More: Dordtse Vrienden Live
Bibelot, Dordrecht
20:30
Okesweer
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Vorstin, Hilversum
20:00
O'G3NE
Orpheus, Apeldoorn
20:30
North Star
Hedon, Zwolle
20:15
North Star
Hedon, Zwolle
Noisia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
New Rotterdam Jazz Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:45
New Cool Collective
Gigant, Apeldoorn
20:00
Nephylim
Little Devil, Tilburg
20:15
Nederpop All Stars
Het Klooster, Woerden
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Rietveld Theater, Delft
21:30
Mr. Wallace
Vera, Groningen
20:00
Moddi
Tolhuistuin, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Mayra Orchestra Oracle Live DVD releaseshow
Boerderij, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Marley75 / Shirma Rouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Mark Foggo's Skasters
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Marc Ysaye
Spirit of 66, Verviers
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
Liam Gallagher
Ziggo Dome, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
ATLAS Theater, Emmen
Lebbis - De Ervaring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kita Menari / Avi On Fire
Bibelot, Dordrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Musketon, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Cardo, Groesbeek
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jodymoon - A Love Brand New
van Beresteyn, Veendam
Jan Beuving - Rotatie
Het spectrum, Schijndel
20:30
Jaap Boots en de Natte Honden
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Iris Hond
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Het Gezelschap
Hall Of Fame, Tilburg
20:45
Hardcore Vrijdag: Parkway Driven + One Life Crew Set + Black Masks and
Neushoorn, Leeuwarden
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Habitants / Our Oceans
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Gurr
Melkweg, Amsterdam
20:30
Guns 2 Roses
Hedon, Zwolle
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
Grauzone
The Grey Space In The Middle, Den Haag
Grauzone
Paard, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fay Claassen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
00:00
Eric Vloeimans
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Dutch Eagles
Schouwburg Lochem, Lochem
Dulfer
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dropkick Murphys
Vorst Nationaal, Brussel
22:00
Drama
Paradiso, Amsterdam
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dopebwoy
Tolhuistuin, Amsterdam