Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
M-Lab
Amsterdam
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
CC Asse
Asse
21:00
PC Sint-Andries
Balen
21:00
Taverne
Bergen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
22:00
Mezz
Breda
23:00
Woetsjtok
Brunssum
20:00
Wiel's Le Renard Noir
Brussel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Paleiskerk
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
23:00
Atak
Enschede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Reünie
Geleen
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
NTGent
Gent
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
Bootstraat
Hasselt
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Duycker
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Rodahal
Kerkrade
20:15
Zaal Grooswijck
Koog aan de Zaan
19:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
22:00
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Parkgebouw
Rijssen
18:00
De verlichte geest
Roeselare
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Theater Sneek
Sneek
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
De Pul
Uden
A9 studios
Uitgeest
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Odeon
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Podium Vlieland
Vlieland
Theater Ludens
Voorburg
Het Trefpunt
Warmond
20:00
De Bosuil
Weert
Het Klooster
Woerden
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
22:00
De Flux
Zaandam
zaterdag 10 oktober 2015
19:00
Sarah Jane
Melkweg, Amsterdam
19:00
Hoffmaestro
Melkweg, Amsterdam
15:00
Oh Thunder
Concerto, Amsterdam
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Podium Mozaiek, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
23:00
Zer00's Heroes
Gigant, Apeldoorn
20:00
Axelle Red
CC Asse, Asse
21:00
The Original Jukebox Heroes
PC Sint-Andries, Balen
21:00
Echotape
Taverne, Bergen
Rowwen Heze
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
22:00
Superstijl
Mezz, Breda
23:00
the obsCURE
Woetsjtok, Brunssum
20:00
The Imaginary Suitcase
Wiel's Le Renard Noir, Brussel
19:00
Bear's Den
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
20:30
The Girls Who Cried Wolf / Alkaloid / The Howl Ensemble
Paard, Den Haag
20:15
Damask Ensemble / Fernando Aguado
Paleiskerk, Den Haag
20:15
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Saybia
Paard, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Roeka - Voort!
Theater De Omval, Diemen
20:30
Fluister Miasma Label Night
Bibelot, Dordrecht
21:00
MotorBongo + Sunds
Altstadt, Eindhoven
20:15
Randy Newman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Lavinia Meijer & Carel Kraayenhof
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Naked Song presents.. Aidan Knight + support
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
23:00
Housje, Boompje, Feestje
Atak, Enschede
20:15
André Manuel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Gun Barrel / Weapon
De Reünie, Geleen
21:30
Broken Water
M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Zita Swoon Group: Nothing That is Everything
NTGent, Gent
20:30
Templeton Pek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Razz + Orange Fox
Vera, Groningen
20:30
An Evening With Bruce Cockburn
De Oosterpoort, Groningen
Valient Thorr
Patronaat, Haarlem
Dez Mona
Bootstraat, Hasselt
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Jamsessie In De Vorstin
Vorstin, Hilversum
21:00
Liesbeth List
Vorstin, Hilversum
16:00
MuziekcafÉ Met (inter) Nationale Artiesten
Vorstin, Hilversum
22:00
Angerfist
Duycker, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tim Knol - Lost & Found
Theater Aan de Slinger, Houten
Racoon
Rodahal, Kerkrade
20:15
Gerry Colvin Band
Zaal Grooswijck, Koog aan de Zaan
19:30
Annie Keating / Trina Hamlin & Steve Mayone
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
Taake
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Taake
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dorine Wiersma
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bløf
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
The Dublin Legends
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Daniël Arends
Theater de Bussel, Oosterhout
Sven Ratzke - STARMAN
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
22:00
ABBA Revival
P3, Purmerend
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
18:00
Architects of Chaoz
De verlichte geest, Roeselare
22:00
Temporary Roads
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:30
Half Way Station
Rotown, Rotterdam
21:30
The Hickey Underworld
V11, Rotterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ufomammut
Baroeg, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
The Kik
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Belgian Metal Invasion
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Danny Vera
Theater Sneek, Sneek
21:30
Damaged Justice
De Fles, Spijkenisse
21:30
Wille & the Bandits
Porgy en Bess, Terneuzen
21:00
Set It Off
Little Devil, Tilburg
20:00
DJ Roger Stock
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Big One
De Pul, Uden
Gerard Joling / Jeroen van der Boom / Rene Froger
A9 studios, Uitgeest
20:00
Stream of Passion / The Gentle Storm
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
The Keystones
dB's, Utrecht
20:15
Extince
De Helling, Utrecht
Jett Rebel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Extince
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jon Spencer Blues Explosion
TivoliVredenburg, Utrecht
Walk off the Earth
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
NNENN
Odeon, Veldhoven
20:15
de wannebiezz
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Close Up
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Het Trefpunt, Warmond
20:00
RE-VOLT - The Undergound Madness
De Bosuil, Weert
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
22:00
Amerildo de Krijger / Dret & Krulle
De Flux, Zaandam