Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Atak
Enschede
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
A9 studios
Uitgeest
19:00
Winston
Amsterdam
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Théâtre de Namur
Namur
15:30
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
17:00
Taverne
Bergen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Almere
Almere
18:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
RASA
Utrecht
Podium Vlieland
Vlieland
15:15
Podium Asteriks
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
15:00
NiXenMeer
Enschede
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
20:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
19:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
14:30
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Het Depot
Leuven
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
15:30
De Vermaning
Zaandam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
15:45
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Altstadt
Eindhoven
013
Tilburg
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Grounds
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Rotown
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
People's Place
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Het Veur Theater
Leidschendam
Doornroosje
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
19:00
De Kreun
Kortrijk
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cafe Video
Gent
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
17:30
WORM
Rotterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Vorstin
Hilversum
zaterdag 10 oktober 2015
23:00
Housje, Boompje, Feestje
Atak, Enschede
19:00
Bear's Den
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
MotorBongo + Sunds
Altstadt, Eindhoven
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Gerard Joling / Jeroen van der Boom / Rene Froger
A9 studios, Uitgeest
zondag 11 oktober 2015
19:00
The Freeze (US) / Paranoid State (NL)
Winston, Amsterdam
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Iris de Koomen / Maarten Hillenius / Mylou Mazali / Sun Feng / Uros Pe
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
For the love of Andrew (benefietconcert) met o.a: Whipster & Dead Moon
Vera, Groningen
20:30
Eduardo Guerrero y Company
Tolhuistuin, Amsterdam
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Axelle Red
Théâtre de Namur, Namur
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Theater De Winsinghhof, Roden
Tangerine - In Stereo
Theater de Kampanje, Den Helder
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater 't Speelhuis, Helmond
17:00
Uncle Jimmy
Taverne, Bergen
19:00
Princeton
Sugar Factory, Amsterdam
Battle
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jacquelien de Savornin Lohman
Schouwburg Almere, Almere
18:00
Gun Barrel / Weapon
Schaaf City Theater, Leeuwarden
16:00
Jill Barber
Roepaen, Ottersum
15:00
De Wolff / Joep Pelt / Zulu Boy & Zonka
RASA, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Vlieland, Vlieland
15:15
Bruut!
Podium Asteriks, Leeuwarden
Lucas Hamming / Stereophonics
Paradiso, Amsterdam
16:00
Blackalicious
Paard, Den Haag
15:00
Travellin Brothers
NiXenMeer, Enschede
Kovacs
Mezz, Breda
16:30
Lucie Thorne
Mezz, Breda
20:30
Rita Zipora
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bruce Cockburn
Melkweg, Amsterdam
21:30
Vermillion
M.C. Kinky Star, Gent
19:30
Set It Off + The Overslept @ Luxor Live
Luxor Live, Arnhem
Taake + Dominanz + Orkan
Luxor Live, Arnhem
19:00
Reservoir Dogs Band
Little Devil, Tilburg
14:30
The Kik
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Echotape
Het Depot, Leuven
16:00
Ivo & Angelique
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:15
a balladeer
Gigant, Apeldoorn
20:00
Big One
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Saybia
Effenaar, Eindhoven
20:00
Hoffmaestro
Effenaar, Eindhoven
20:00
Randy Newman
Doornroosje, Nijmegen
15:30
Delta Pianotrio
De Vermaning, Zaandam
20:30
Ibrahim Maalouf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Diana Jones
De Kloveniersdoelen, Middelburg
15:45
Lookapony / Tamarin Desert / The Brahms
De Bosuil, Weert
16:00
Planet Of Zeus
dB's, Utrecht
19:00
Randy Newman
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Diana Krall
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
The Cat Empire
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Vetiver
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Afterbeat
Altstadt, Eindhoven
Gregory Porter
013, Tilburg
maandag 12 oktober 2015
21:00
Nathaniel Rateliff
Tolhuistuin, Amsterdam
Bear's Den
Paradiso, Amsterdam
Major Lazer
Paleis 12, Brussel
21:00
Irit Dekel & Eldad Zitrin: Last of Songs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Alvaro Soler
Melkweg, Amsterdam
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Point Quiet
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Stef Delbaere
Grounds, Rotterdam
Gregory Porter
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Key Songs
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
Ibrahim Maalouf
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Kuhn Fu
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Grant-Lee Phillips
C.C. Mechelen, Mechelen
Lucas Hamming / Stereophonics
013, Tilburg
dinsdag 13 oktober 2015
Pierce Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Acid Baby Jesus
Sugar Factory, Amsterdam
Tangerine - In Stereo
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
U2
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Born Ruffians
Rotown, Rotterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Julian Velard
People's Place, Amsterdam
22:00
Little May
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Cat Empire
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Hickey Underworld
Paradiso, Amsterdam
The Bootleg Beatles
Paard, Den Haag
20:00
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ibrahim Maalouf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
Bear's Den
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
19:00
Wizz Wizzard / Y&T
De Kreun, Kortrijk
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Afterpartees
Cafe Video, Gent
20:00
[SU:M]
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Grant-Lee Phillips
Botanique, Brussel
20:00
Tomatito
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Claron McFadden / Florizoone / Horbaczewski / Trio Massot
30CC/Wagehuys, Leuven
woensdag 14 oktober 2015
17:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Mother's Finest
Vorstin, Hilversum