Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Cafe Averechts
Utrecht
21:30
De Avenue
Breda
20:30
Duycker
Hoofddorp
P60
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
013
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Azart Ship of Fools
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Muiderslot
Muiden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
TAC
Eindhoven
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
23:00
EKKO
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
N9
Eeklo
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Splendor
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
De Meester
Almere
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Paradiso
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Luxor Live
Arnhem
Metropool
Hengelo
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Het Klooster
Woerden
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. De Schakel
Waregem
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Pook
Oostknollendam
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
22:00
Artishock
Soest
013
Tilburg
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Hoftheater
Raalte
Club Cell
Almere
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
RASA
Utrecht
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Pul
Uden
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
De Meester
Almere
21:00
'T Uilekot
Herzele
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
De Peppel
Zeist
Posttheater
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
14:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Merleyn
Nijmegen
vrijdag 23 september 2016
20:00
Fresku
Duycker, Hoofddorp
21:00
Galleons / Niekse / You Should Get To Know Us / Zonder Grond
Cafe Averechts, Utrecht
21:30
Hannah Epperson
De Avenue, Breda
20:30
Hard Rock Karaoke band
Duycker, Hoofddorp
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Her Majesty
De Domijnen, Sittard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Het Wilde Oosten
Hedon, Zwolle
19:30
Hind Hakki
013, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
Jazzanova live ft. Paul Randolph
North Sea Jazz Club, Amsterdam
John Coffey
013, Tilburg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Komatsu
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Laurence Jones
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Lemon
Azart Ship of Fools, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
22:00
Living Room Heroes
Merleyn, Nijmegen
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Luther Dickinson
Paard, Den Haag
20:15
Margriet Sjoerdsma
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maria Mendes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Martin Verdonk Master Sessions
Metropool, Hengelo
20:00
Merain
Muiderslot, Muiden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Nicoline Soeterwoude
TAC, Eindhoven
23:00
Nightshift Presents: Dimitri
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nina June
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
23:00
Pablo Discobar presents: Marcel Vogel
EKKO, Utrecht
19:30
Quimby
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rats on Rafts
N9, Eeklo
20:30
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Rembrandt Frerichs / Ties Mellema
Splendor, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Rod Picott / Sergio Webb
Live Stage Marnix, Bennekom
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ryan McGarvey
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Spin Te Kú
De Meester, Almere
STAVAST
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Stripped
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Sturgill Simpson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tail Dragger
Victorie, Alkmaar
21:00
The Black Cult + The Super Soakers
Luxor Live, Arnhem
The Kyle Gass Band
Metropool, Hengelo
21:00
The Love Albatross
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Wildmen Bluesband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Zak Abel
Sugar Factory, Amsterdam
zaterdag 24 september 2016
23:00
90's NOW
Vorstin, Hilversum
20:00
A Balladeer
Paard, Den Haag
20:30
A Fugitive / Stahlr/Owlbites
Molen De Ster, Utrecht
Above & Beyond
Ziggo Dome, Amsterdam
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
17:00
Alkmaar Blues Weekend: Double Dutch Blues Project en Bone Machine
Café de Pilaren, Alkmaar
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
22:00
Badguyz / Boddhi Satva / DeepRootedSoul / DJ Dulac / Job Sifre / Lupe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Barrelhouse
Groene Engel, Oss
22:00
Big Ritch and the Blacksmith Company
Artishock, Soest
Bill Bailey
013, Tilburg
20:00
Black Peaks / Heck
De Flux, Zaandam
20:00
Bob Wayne
Gebr. De Nobel, Leiden
Brace
Hoftheater, Raalte
Broederliefde / SBMG
Club Cell, Almere
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:00
Casa Babilon: I'm With Stupid (live) - Global Bass Clubnight
RASA, Utrecht
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
China Crisis
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Coldplace
De Pul, Uden
22:00
Cottontone
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Daredevils
De Meester, Almere
21:00
David Rovics
'T Uilekot, Herzele
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Disquiet / Grim Ordeal / Persistense
Hedon, Zwolle
22:00
DJ Miss World / Sneu!
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Dominic J Marshall
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Dutch & European Stoner Rock presenteert: Dopelord + Weedpecker + Cowb
Baroeg, Rotterdam
Eric Steckel
De Peppel, Zeist
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
20:00
Erwin Nyhoff Plays The Boss
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
14:00
FemME III
Effenaar, Eindhoven
20:00
Festival De Oversteek @ Merleyn
Merleyn, Nijmegen