Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Het spectrum
Schijndel
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Lucky
Rijssen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
Theater De Willem
Papendrecht
Groene Engel
Oss
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
00:00
Veluvine
Nunspeet
00:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
00:00
De Klif
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Spot
Middelburg
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Marekerk
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Vorstin
Hilversum
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
21:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Reggehof
Goor
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
vrijdag 07 februari 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Marc Ysaye
Spirit of 66, Verviers
Sara Kroos - Verte
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jodymoon - A Love Brand New
van Beresteyn, Veendam
Noisia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Ambassade
EKKO, Utrecht
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:15
Stereo Mc's
De Helling, Utrecht
20:00
Pentadox
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Markant Uden, Uden
X Raiders
De Pul, Uden
20:00
Het Gezelschap
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Nephylim
Little Devil, Tilburg
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agnietenhof, Tiel
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Dark Boutique #5
Poppodium Volt, Sittard
Jan Beuving - Rotatie
Het spectrum, Schijndel
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Schie, Schiedam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
21:00
Yung Internet
Rotown, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Agnew
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Eric Vloeimans
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkgebouw, Rijssen
The Dirty Daddies
Lucky, Rijssen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Mark Foggo's Skasters
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Willem, Papendrecht
Osso
Groene Engel, Oss
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
S.C.C. De Enck, Oirschot
00:00
René van Meurs - Hunkert
Veluvine, Nunspeet
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Muze, Noordwijk
20:00
Stef Bos - Tijd
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Arno
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Lindenberg Theater, Nijmegen
Boy & Bear
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
De Klif, Nijmegen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Physical Graffiti
De Spot, Middelburg
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
3J'S
Koningshof, Maassluis
20:15
TAGO - Korean Drum
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Dutch Eagles
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Ervaring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Marekerk, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:45
Hardcore Vrijdag: Parkway Driven + One Life Crew Set + Black Masks and
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DJ Pim / Karel / RADERKRAFT
Podium Asteriks, Leeuwarden
16:00
Opening Cafe de Stroper
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Queen The Music
Singer Theater, Laren
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Van Dik Hout
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Vorstin, Hilversum
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Philharmonie Haarlem, Haarlem
The Maine presents The Mirror
Patronaat, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kappen, Haaksbergen
21:30
Mr. Wallace
Vera, Groningen
20:00
The Toy Dolls
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
So What!, Gouda
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Goudse Schouwburg, Gouda
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Reggehof, Goor
Rayen Panday - Trigger
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Ruth Jacott
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
The Mahones
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Wilminktheater, Enschede
Do - Mijn Kleine Huis
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Pronk
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Peter Beets & guests 'Django Tribute'
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Marley75 / Shirma Rouse
Effenaar, Eindhoven
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cultura, Ede
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Meerpaal, Dronten
20:00
Abba Rocks
Iduna, Drachten
20:00
Omg & More: Dordtse Vrienden Live
Bibelot, Dordrecht