Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
19:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De hoogte
Winsum
De Helling
Utrecht
21:30
De Fles
Spijkenisse
De Bosuil
Weert
19:30
De Bosuil
Weert
21:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultura
Ede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Corneel
Lelystad
20:00
Chassé Theater
Breda
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
C.C. Zomerloos
Gistel
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
C.C. Achterolmen
Maaseik
19:30
Botanique
Brussel
Bon theater
Medemblik
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Atak
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
A9 studios
Uitgeest
14:30
WORM
Rotterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
Trix
Antwerpen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stuk
Leuven
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Poppodium Volt
Sittard
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Perron-3
Rosmalen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
NAXT Stage
Almelo
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
19:00
Little Devil
Tilburg
LantarenVenster
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hulst Cultureel
Hulst
15:00
Hofsteenge
Grolloo
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
14:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
15:30
Extase
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
De Helling
Utrecht
16:30
De Harmonie
Edam
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:00
Baroeg
Rotterdam
013
Tilburg
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
People's Place
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Music Club Kampen
Kampen
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
19:00
Little Devil
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zaterdag 17 oktober 2015
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
19:00
B-Brave
De Oosterpoort, Groningen
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
The Kyle Gass Band
De Helling, Utrecht
21:30
16 Dollars
De Fles, Spijkenisse
Nu of Nooit! popwedstrijd
De Bosuil, Weert
19:30
Nu of Nooit - voorronde
De Bosuil, Weert
21:00
James Leg / Robbing Banks
dB's, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Gregory Page
Corneel, Lelystad
20:00
Jacqueline Govaert
Chassé Theater, Breda
17:00
BlueSox
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Axelle Red
C.C. Zomerloos, Gistel
20:00
[SU:M]
C.C. De Ploter, Ternat
Battle
C.C. Achterolmen, Maaseik
19:30
Feu! Chatterton
Botanique, Brussel
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
22:00
The Highway Gang
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
15:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
19:30
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
20:00
Ryan Bingham / Sons Of Bill
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Randy Newman
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lakshmi
Altstadt, Eindhoven
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
Van Dik Hout
A9 studios, Uitgeest
zondag 18 oktober 2015
14:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
20:30
Stick Men ft. Tony Levin, Pat Mastelotto & Markus Reuter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:00
Krachtstroom Festival
Vorstin, Hilversum
Kapok
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Suuns & Jerusalem In My Heart
Vera, Groningen
Public Image Ltd.
Trix, Antwerpen
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
17:00
St. Louis Slim
Taverne, Bergen
20:00
Modalities: An Exploration Of Theatre and Electronic Music
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Alasdair Roberts
Stuk, Leuven
21:00
Jazzal
Stage Music Cafe, Eindhoven
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jett Rebel Solo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Leonard Cohen geit plat
Poppodium Volt, Sittard
14:00
The Ploctones
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
22:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Junction
Paradiso, Amsterdam
20:00
Liesbeth List
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pink Project
Paard, Den Haag
21:00
Ron Carter’s Foursight - 'Dear Miles'
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Y&T
Nieuwe Nor, Heerlen
Angelus Apatrida
NAXT Stage, Almelo
16:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Gregory Page (UK)
Mezz, Breda
16:30
Rhinos Are People Too (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
20:00
B-Brave
Metropool, Hengelo
19:00
Hanzel und Gretyl
Little Devil, Tilburg
Tangerine - In Stereo
LantarenVenster, Rotterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
15:00
Jimmy LaFave
Hofsteenge, Grolloo
Ben van den Dungen Kwartet
Het Veur Theater, Leidschendam
DOUWE BOB - speciaal intiem akoestisch concert @ Noorderkerk (40 jaar
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Siena Root / The Good Hand
Hedon, Zwolle
16:00
Karel Boehlee, Tom Beek, Marc Schenk en Frans van Geest
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:15
Avery Plains
Gigant, Apeldoorn
20:00
MainStreet
Gebr. De Nobel, Leiden
14:00
Popkoor You Name It
Gebouw-T, Bergen op Zoom
15:30
Tony Spinner
Extase, Tilburg
Snarky Puppy
De Oosterpoort, Groningen
Will And The People
De Helling, Utrecht
16:30
Lemon
De Harmonie, Edam
16:00
'De boM!' Doe Maar Revisited
De Bosuil, Weert
20:00
Axelle Red
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
[SU:M]
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:00
Zigeunerorkest Frysk Csardas
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Steve 'n' Seagulls - Bluegrass Rock/Metal covers
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
Riverside: Love, Fear And The Time Machine Tour
013, Tilburg
maandag 19 oktober 2015
Randy Newman
Zuiderstrandtheater, Den Haag
The Sisters of Mercy
Trix, Antwerpen
Ryan Bingham
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rich Robinson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tim Vantol
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Popa Chubby
Spirit of 66, Verviers
Gregory Page (UK)
People's Place, Amsterdam
20:00
50 jaar 3FM
Paradiso, Amsterdam
21:30
Rowwen Heze
Music Club Kampen, Kampen
19:30
Brother & Bones
Melkweg, Amsterdam
18:00
B-Brave
Melkweg, Amsterdam
21:00
Hoornse Beth Hart Tribute / Monkeyback
Manifesto, Hoorn
19:00
A Forest of Stars
Little Devil, Tilburg
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Zebra Zulu
Grounds, Rotterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond