Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Velinx
Tongeren
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
17:30
Molen De Ster
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Joriskerk
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
19:30
De Bosuil
Weert
20:15
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
21:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Amstelkerk
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Mezz
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
Botanique
Brussel
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:30
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
20:00
N9
Eeklo
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Kraaij & Balder
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Mystiek Theater
Enschede
NiXenMeer
Enschede
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Cafe Stiels
Haarlem
donderdag 13 oktober 2016
20:30
DMC
BIRD, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Kid Harlequin
V11, Rotterdam
Augustines
Rotown, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Live: Suns of Thyme
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Steel Panther
013, Tilburg
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
21:00
Popronde Utrecht
Hofman, Utrecht
20:15
Fiction Plane
De Helling, Utrecht
20:00
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
19:45
Soja
TivoliVredenburg, Utrecht
17:30
De Popronde met Hans Hannemann en Jasper Schalks
Molen De Ster, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Sam Outlaw
Joriskerk, Venlo
21:00
Jazzpodium Waterweg Presents: Chris Jagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Kik
Theater De Leest, Waalwijk
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
19:30
Janis Joplin's Big Brother & The Holding Company
De Bosuil, Weert
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Het Klooster, Woerden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Diggy Dex
Hedon, Zwolle
vrijdag 14 oktober 2016
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bart Wirtz
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ian Siegal
Victorie, Alkmaar
21:00
Drive Like Maria
Fluor, Amersfoort
20:00
Diggy Dex
Fluor, Amersfoort
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arthur Brown
P60, Amstelveen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
22:00
Donnie
Paradiso, Amsterdam
21:00
Rob van Bavel / Sebastiaan van Bavel
Amstelkerk, Amsterdam
21:00
Kid Harlequin / HØUND
Winston, Amsterdam
21:00
Tribute to Michael Jackson (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Emancipator Ensemble
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Unthanks
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Volta Meltal Night
Volta, Amsterdam
20:00
Marcellus Johnson
Cinetol, Amsterdam
20:00
Vesuvio Solo / Promise Keeper
De School, Amsterdam
Augustines
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Computers
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jay Brannan
Paradiso, Amsterdam
Turin Brakes
Melkweg, Amsterdam
19:00
Empire of the Sun
Melkweg, Amsterdam
Crying Boys Cafe
Concerto, Amsterdam
Pink Oculus
Boom Chicago, Amsterdam
21:00
SPUUGZAT
Gigant, Apeldoorn
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Terzij De Horde + GGU:II
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Dazzled Sticks
Luxor Live, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Posttheater, Arnhem
20:15
Petra Berger - Zoektocht naar geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Legends of Rock met Powerslave en Volbeatz
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Fiction Plane (UK) + support
Mezz, Breda
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
Parquet Courts
Botanique, Brussel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Spant!, Bussum
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Dina, Dedemsvaart
20:30
Nynke Laverman
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Matt Harlan / Rachel Jones
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Homeboy Sandman
Paard, Den Haag
20:00
Big Brother & The Holding Company
Paard, Den Haag
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
The New Habit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
St. Tropez
Bibelot, Dordrecht
20:00
NUHR
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Birth of Joy
Iduna, Drachten
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
De Meerpaal, Dronten
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Banned From Utopia
N9, Eeklo
21:00
Nouveau Vélo
Altstadt, Eindhoven
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Azure Hiptronics
Kraaij & Balder, Eindhoven
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Karaokeband Rockzooi
Mystiek Theater, Enschede
LaVendore Rogue
NiXenMeer, Enschede
20:00
Zucchero
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Bewilder + support
Vera, Groningen
20:30
Broederliefde – Ik Was Al Binnen Clubtour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniel Cane & The Rebellion
Simplon, Groningen
Tessa Belinfante
Cafe Stiels, Haarlem