Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
22:00
P3
Purmerend
20:00
P3
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Nut Departement Makkum
Makkum
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Munttheater
Weert
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Little Devil
Tilburg
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koorenhuis
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Dorpshuis
Nigtevecht
19:30
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
00:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fort33
Leusden
20:00
Flint
Amersfoort
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
De Noviteit
Monster
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
19:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cultura
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Achterolmen
Maaseik
00:00
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bitterzoet
Amsterdam
18:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:00
Waterstaatkerk
Hengelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
zaterdag 08 februari 2020
20:30
Reggae Movement presents: Tribute To Bob Marley
Patronaat, Haarlem
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Parktheater, Eindhoven
20:30
Eric Vloeimans
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frans Bauer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Parkgebouw, Rijssen
Supersuckers
Paradiso, Amsterdam
Supergrass
Paradiso, Amsterdam
20:00
Geike
Paradiso, Amsterdam
Grauzone
Paard, Den Haag
22:00
Tante Joke Karaoke Band
P3, Purmerend
20:00
Herb's Excellent Adventure
P3, Purmerend
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Orpheus, Apeldoorn
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Nut Departement Makkum, Makkum
21:00
Test Departement
Nieuwe Nor, Heerlen
20:45
Afscheidsconcert Silk Roads
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Savoir-Vivre
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
David Luning
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
22:00
LIVE: Mr. Moto + The Arthurs
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Munttheater, Weert
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Awash
Mezz, Breda
Nona
Metropool, Hengelo
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Metropool, Hengelo
Current Swell
Melkweg, Amsterdam
19:30
Worakls Orchestra
Melkweg, Amsterdam
The Murder Capital
Melkweg, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Markant Uden, Uden
21:00
Skytrain
Manifesto, Hoorn
20:00
Jonas Brothers
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Live at LOLA: pIE p.KLEIN [Skabaret, België]
LOLA050, Groningen
20:30
mantra machine
Little Devil, Tilburg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nits
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yora Rienstra - UP
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Focus
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ana Moura
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Anuar - EERLIJK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Hedon, Zwolle
21:00
Roda da Holanda
Grounds, Rotterdam
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
Physical Graffiti
Groene Engel, Oss
20:30
Stephanie Struijk
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Fortunate Sons
Fort33, Leusden
20:00
O'G3NE
Flint, Amersfoort
19:00
Monuments - 'The End Of Phronesis Tour'+ support
Dynamo, Eindhoven
20:30
Stereo Mc's
Duycker, Hoofddorp
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
The Toy Dolls
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Opera Melancholica
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Amsterdams Bach Consort
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
New Cool Collective
De Spot, Middelburg
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Reggehof, Goor
20:30
Dutch Eagles
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Flavium
De Noviteit, Monster
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yung Internet
De Helling, Utrecht
20:30
HUN
De Groene Zwaan, De Rijp
19:30
Famke Louise, Lauwtje & Friends
De Flux, Zaandam
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Boodschap, Rijen
20:30
Stanza speelt Willem Wilmink
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Cultura, Ede
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:15
Mockin' Minstrels
CHV Noordkade, Veghel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Ervaring
Chassé Theater, Breda
20:00
Guns 2 roses
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Kei, Reusel
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Achterolmen, Maaseik
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
BREStheater, Brielle
20:30
Abba Fever
Boerderij, Zoetermeer
The Pink Floyd Sound - The Wall
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Strand Of Oaks
Bitterzoet, Amsterdam
18:30
Dordrecht Metal Fest
Bibelot, Dordrecht
20:00
Hadewych Doet De Dames
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Milky Chance
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
DJ Turbeau
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
zondag 09 februari 2020
11:00
Ivo Janssen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
16:00
Modern times? - Helena Basilova, Maya Fridman, Konstantyn Napolov
Waterstaatkerk, Hengelo
20:00
Black Pumas
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Marcin Wasilewski Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater Walhalla, Rotterdam
12:00
Marc Huynen & Friends - Jazzclub Zuid Limburg
Theater Kerkrade, Kerkrade