Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
18:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Amer
Amen
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
17:00
Mansion24
Apeldoorn
16:00
Mansion24
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
19:30
Het Witte Kerkje
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
de Berchplaets
Berghem
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Weijer
Boxmeer
23:00
Mezz
Breda
22:00
Het Hijgend Hert
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Paleis 12
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Café d'Ontmoeting
De Goorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Popcentrale
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
14:00
Iduna
Drachten
20:15
Cultura
Ede
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
15:00
Vorstin
Hilversum
Theater Achterom
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
In The Woods
Lage Vuursche
Cultuurcentrum GO
Leerdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Hot House
Leiden
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Smeltkroes
Maarheeze
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
vrijdag 30 oktober 2015
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
UB40
Hedon, Zwolle
20:30
Joris Linssen & caramba
Hedon, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 31 oktober 2015
18:30
Duketown Rebel Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
17:00
Paul Robbert Band
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Douglas Firs
De Amer, Amen
Causes
Fluor, Amersfoort
Pain Of Salvation
P60, Amstelveen
21:00
Feather & the White / Einfach Kurt
Winston, Amsterdam
21:00
Sunday Kids
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Grote Prijs van Nederland - Kwartfinale Hiphop
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Tribute to Stevie Wonder
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Matt Simons
Melkweg, Amsterdam
19:00
Fifth Harmony
Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
Kenny B
Gigant, Apeldoorn
17:00
Pauw
Mansion24, Apeldoorn
16:00
Robbing Banks
Mansion24, Apeldoorn
21:00
Alaskans + New Art Scene
Luxor Live, Arnhem
Tim Knol - Lost & Found
Musis, Arnhem
19:30
Gustavo Corrales Romero / Jorge Andrés Martina
Het Witte Kerkje, Baarn
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Jeffrey Spalburg
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Run Bowie Run
Taverne, Bergen
20:30
666 The Nightmare
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - De Partizanen
De Weijer, Boxmeer
23:00
Rauw & Lauw: Vic Crezée + David Ghetto + Siroj + Rave van Fortuin + T
Mezz, Breda
22:00
Rogier van Hout / Vincent den Hengst
Het Hijgend Hert, Breda
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
BREStheater, Brielle
20:00
Sonar Sounds feat. Flako (uk) + Vuurwerk (b)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Editors
Paleis 12, Brussel
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dilana Smith
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Schouwburg Cuijk, Cuijk
The Doors in Concert
Café d'Ontmoeting, De Goorn
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Stephen Simmons
Paard, Den Haag
Gabriel Rios
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Ralph de Jongh & Crazy Hearts & support Mylk
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
The Kik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Benjamin Ten Hove / CC Grand / Rick Linzel
Popcentrale, Dordrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
14:00
Hûnekop festival
Iduna, Drachten
20:15
The Fureys
Cultura, Ede
22:00
Black Sun Empire / The Upbeats
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Heat / The Tambles
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Canshaker Pi / Mountain States
Altstadt, Eindhoven
20:00
Canshaker Pi
Altstadt, Eindhoven
Zebrahead
Dynamo, Eindhoven
An evening with Terry Bozzio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Superstijl
Atak, Enschede
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Toumani & Sidiki Diabate
Handelsbeurs, Gent
20:30
Mark Foggo
Podium 't Beest, Goes
20:30
godspeed you! black emperor
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Fresku
Simplon, Groningen
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
Calexico
De Oosterpoort, Groningen
3FM presents: Circa Waves + Austinn
Vera, Groningen
20:00
The Experimental Tropic Blues Band
Patronaat, Haarlem
De Kift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stanley Clarke / The Stanley Clarke Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
4 Loud Men
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Russkaja
Metropool, Hengelo
Heymoonshaker
Metropool, Hengelo
Steeleye Span
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Stan Lee Cole
C.C. De Steenoven, Herzele
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
15:00
Muziekcafé Met (inter) Nationale Artiesten
Vorstin, Hilversum
Drums United
Theater Achterom, Hilversum
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
40UP
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Over The Rhine
In The Woods, Lage Vuursche
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
22:00
Act of Rage / Chain Reaction / Da Pauli / Decane / Tommyknocker / Warf
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Spinifex
Hot House, Leiden
21:00
Niet Voor De Poes
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
23:00
Olivier Weiter / Stephan Bodzin
Doornroosje, Nijmegen
The Simon & Garfunkel Story
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Bag Of Bones
Café de Gouden Leeuw, Nispen