Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
21:30
Schouwburg Almere
Almere
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
21:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
21:00
Zuiderhof
Zuidwolde
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
21:00
De Bosuil
Weert
Biebob
Vosselaar
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Piek
Vlissingen
21:00
Spirit of 66
Verviers
22:00
De Helling
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Zwaan
Uitgeest
20:15
De Pul
Uden
20:30
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
Artishock
Soest
20:00
Het Bolwerk
Sneek
City Theater
Schijndel
23:00
Social Underground Rotterdam
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
De verlichte geest
Roeselare
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Lucky
Rijssen
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
P3
Purmerend
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Roepaen
Ottersum
Groene Engel
Oss
22:00
Nijdrop
Opwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Pook
Oostknollendam
Het Klooster
Nuenen
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Theater Zinin
Nijverdal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Hot House
Leiden
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cultuurcentrum GO
Leerdam
In The Woods
Lage Vuursche
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:00
Vorstin
Hilversum
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Atak
Enschede
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
vrijdag 30 oktober 2015
Tangerine - In Stereo
Flint, Amersfoort
21:30
40UP
Schouwburg Almere, Almere
21:30
Zeek The Freak
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
21:15
Gare Du Nord
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 31 oktober 2015
20:00
Luka Bloom
Hedon, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
21:00
Feverdog
Zuiderhof, Zuidwolde
Gazpacho / Iamthemorning
Boerderij, Zoetermeer
20:30
André Mehmari / Martin Fondse
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
21:00
AC in DC (Big show)
De Bosuil, Weert
Witchsmeller Pursuivant
Biebob, Vosselaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Hallo Venray
De Piek, Vlissingen
21:00
Chris Watson
Spirit of 66, Verviers
22:00
International Burlesque Circus
De Helling, Utrecht
21:00
Damn Right!
dB's, Utrecht
20:30
Liturgy
EKKO, Utrecht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Tangerine - In Stereo
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Steve Rothery
De Pul, Uden
20:30
De Dijk
013, Tilburg
20:00
LD 12 jaar live: Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
20:00
No Blues
Paradox, Tilburg
20:00
Robb Murphy
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
21:30
Rob Orlemans & Half Past Midnight
De Fles, Spijkenisse
22:00
This Apple Blues
Artishock, Soest
20:00
Roadhouse + Just no Knock
Het Bolwerk, Sneek
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
23:00
Korsakov: June Miller, Optiv & Pythius
Social Underground Rotterdam, Rotterdam
22:00
Southside Blues Revue
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:30
Josef Salvat
Rotown, Rotterdam
20:00
Danny Vera
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Dutch Doom Days XIV
Baroeg, Rotterdam
20:00
Niki Jacobs / Pieter Jan Cramer van den Bogaart
Boerderij Kamps, Rolde
OHHMS
De verlichte geest, Roeselare
20:00
NU OF NOOIT 2015 - VOORRONDE 6
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Michael Schenker’s Temple of Rock
Lucky, Rijssen
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Hof in Salland, Raalte
20:00
Queenmania + De Clip Club
P3, Purmerend
21:00
Luminize
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
KAPITEIN ZEPPOS & THE WEMBLEYS
Roepaen, Ottersum
Open podium Rita Zipora / St. Tropez
Groene Engel, Oss
22:00
Tourist
Nijdrop, Opwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Pook, Oostknollendam
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Nuenen
20:00
Bag Of Bones
Café de Gouden Leeuw, Nispen
The Simon & Garfunkel Story
Theater Zinin, Nijverdal
23:00
Olivier Weiter / Stephan Bodzin
Doornroosje, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Spinifex
Hot House, Leiden
21:00
Niet Voor De Poes
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
22:00
Act of Rage / Chain Reaction / Da Pauli / Decane / Tommyknocker / Warf
Neushoorn, Leeuwarden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Over The Rhine
In The Woods, Lage Vuursche
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
40UP
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:00
Muziekcafé Met (inter) Nationale Artiesten
Vorstin, Hilversum
Drums United
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
20:00
Stan Lee Cole
C.C. De Steenoven, Herzele
Russkaja
Metropool, Hengelo
Heymoonshaker
Metropool, Hengelo
Steeleye Span
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
4 Loud Men
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
De Kift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stanley Clarke / The Stanley Clarke Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Experimental Tropic Blues Band
Patronaat, Haarlem
20:30
godspeed you! black emperor
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Fresku
Simplon, Groningen
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
Calexico
De Oosterpoort, Groningen
3FM presents: Circa Waves + Austinn
Vera, Groningen
20:30
Mark Foggo
Podium 't Beest, Goes
20:00
Toumani & Sidiki Diabate
Handelsbeurs, Gent
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Superstijl
Atak, Enschede
22:00
Black Sun Empire / The Upbeats
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Heat / The Tambles
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Canshaker Pi / Mountain States
Altstadt, Eindhoven
20:00
Canshaker Pi
Altstadt, Eindhoven
Zebrahead
Dynamo, Eindhoven
An evening with Terry Bozzio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Fureys
Cultura, Ede