Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradox
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Jochumhof
Venlo
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
22:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
De Spieghel
Groningen
De School
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Bodega Manolitos
Assen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ACU
Utrecht
't Nonnetje
Amersfoort
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
21:30
Vera
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:00
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
So What!
Gouda
13:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
RASA
Utrecht
22:00
Q-Factory
Amsterdam
donderdag 20 oktober 2016
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Sam & Julia
Taverne, Bergen
21:00
Lance Canales
Statenzaal, Zwolle
21:00
Lance Canales
Statenzaal, Zwolle
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Negura Bunget
Simplon, Groningen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
ADE: PRSPCT presents The Hard Way
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Discohen
Patronaat, Haarlem
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fairport Convention
Paradox, Tilburg
22:00
Teebs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Den Sorte Skole (ADE)
Paradiso, Amsterdam
The Robert Cray Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
STUFF.
Paard, Den Haag
20:00
Jimmy LaFave
Paard, Den Haag
20:00
Cali P
P60, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Matt Andersen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Henrik Freischlader Trio
Metropool, Hengelo
22:00
Ed Struijlaart
Merleyn, Nijmegen
23:00
Sander van Doorn ADE Special
Melkweg, Amsterdam
23:00
SONIC BOOM x THE ENDS
Melkweg, Amsterdam
22:00
Nicky Romero
Melkweg, Amsterdam
Skepta
Melkweg, Amsterdam
18:30
Rufus
Melkweg, Amsterdam
20:30
Dope D.O.D.
Luxor Live, Arnhem
20:15
The Great Communicators
Luxor Live, Arnhem
Margriet Sjoerdsma
Jochumhof, Venlo
21:30
Hofman Live: Sailing to Suez + She Makes War (UK)
Hofman, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
22:00
Fedde le Grand - Darklight Sessions @ ADE
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Helen Botman
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Leaves Eyes
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Eriksson Delcroix
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Emil Landman
EKKO, Utrecht
Fu Manchu + support + Eindhoven Rockcity DJ-team
Effenaar, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
TakeRoot presents: Amanda Pearcy
De Spieghel, Groningen
Cocaine Piss
De School, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Cor Bakker / Fay Claassen / Ivo Janssen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Dik Hout - Het Best Van
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Barb Wire Dolls
De Helling, Utrecht
20:00
Popschool jam olv Jeroen Booy / Ruben Hoeke
De Flux, Zaandam
21:00
Banned From Utopia (plays Zappa)
De Bosuil, Weert
21:00
Birth of Joy
Cul de Sac, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paul de Munnik
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Krankland
Concerto, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
The Mahones
Burgerweeshuis, Deventer
Martha Jane & The Talisman
Bodega Manolitos, Assen
20:00
Jamie Lidell
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Eerie Wanda
ACU, Utrecht
Yellow Grass
't Nonnetje, Amersfoort
vrijdag 21 oktober 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Shagging Ponies
Vorstin, Hilversum
21:30
Blanck Mass + support
Vera, Groningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
21:00
Hollis Brown + Amanda Pearcy
V11, Rotterdam
The Chainsmokers
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Amsterdam Dance Event
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Pierre et les Optimistes
TivoliVredenburg, Utrecht
Fun Lovin' Criminals
TivoliVredenburg, Utrecht
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Kom, Nieuwegein
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
Gallowstreet
Sugar Factory, Amsterdam
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Born From Pain / Mindwar
So What!, Gouda
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Sara Paixão - Authentieke fado uit Lissabon
RASA, Utrecht
22:00
Terminal M x Tronic
Q-Factory, Amsterdam