Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
23:00
Vorstin
Hilversum
15:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
StudioGonz
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
Theater `t Spieker
Eibergen
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Café de Boemel
Delden
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Azotod
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Botanique
Brussel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
BREStheater
Brielle
20:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
De Witte Bal
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Trix
Antwerpen
DE Studio
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
De Meester
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
15:30
De Bosuil
Weert
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
P3
Purmerend
14:30
Roepaen
Ottersum
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Sojo
Leuven
15:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:30
NiXenMeer
Enschede
14:30
De Nieuwe Doelen
Enkhuizen
19:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
Azotod
De Meern
Spant!
Bussum
10:15
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Theater 4en1
Breukelen
21:00
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
zaterdag 07 november 2015
20:15
Albert Hammond
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jacqueline Govaert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
23:00
The Hardest Bday Party Para Italia 2015
Vorstin, Hilversum
15:00
muziekcafe met (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
21:00
Sven Hammond
Metropool, Hengelo
20:30
Pauw
Metropool, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Sven Ratzke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Chris Hinze
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
'Inpoet Reünie VIII' ft. She Past Away (live, TUR)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Dope Boy Fresh Tour
Patronaat, Haarlem
Douwe Bob
Patronaat, Haarlem
The Wombats
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Other Lives
De Oosterpoort, Groningen
20:00
DieselBurner / MXRCXL
StudioGonz, Gouda
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Reggehof, Goor
20:00
The Kik
Theater de Mythe, Goes
20:00
The Black Heart Rebellion
Handelsbeurs, Gent
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:00
Cold Fuse / Shiverburn
Altstadt, Eindhoven
20:15
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater `t Spieker, Eibergen
Ali B - Je Suis Ali
Cultura, Ede
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Bibelot, Dordrecht
Theo Nijland
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Beans & Fatback
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
Alamo Race Track
Paard, Den Haag
Jef Neve
Paard, Den Haag
Dilana Smith
Café de Boemel, Delden
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Accidental Gap / Allez Mama / Crimson Inc. / Kalio Gayo / The Scraphea
Azotod, De Meern
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Chrome Brulée
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ba Cisokko / De Brassers
Magasin 4, Brussel
20:00
Balthazar
Vorst Nationaal, Brussel
Ane Brun
Botanique, Brussel
19:00
Iamx
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:00
Christophe Willem
Koninklijk Circus, Brussel
Rayen Panday - Vrijspraak
BREStheater, Brielle
20:00
Kiki Mettler
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Molen, Beuningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
20:00
spinifeX maXimus
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Black Bottle Riot
De Witte Bal, Assen
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Posttheater, Arnhem
Causes + Phos
Luxor Live, Arnhem
20:00
NNENN
Musis, Arnhem
20:00
Never Say Die! Tour
Trix, Antwerpen
TaxiWars
DE Studio, Antwerpen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Hallo Venray
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
45 Acid Babies / HØUND / Silent War
Winston, Amsterdam
Half Moon Run
Tolhuistuin, Amsterdam
Alabama Shakes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bob Dylan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Ewan Dobson
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
I-Octane / Konshens
Paradiso, Amsterdam
20:00
Danny Vera
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Kenny B
De Meester, Almere
17:00
Ben Reel
Café de Pilaren, Alkmaar
November Music presents Julia Holter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 08 november 2015
20:00
Sheila E.
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Dorpstheater Wormer, Wormer
15:30
Silent Voices + Synergy Protocol + Secret Soul
De Bosuil, Weert
Zebrahead
De Helling, Utrecht
16:00
Cherry Casino & The Gamblers + Roddy Jackson
dB's, Utrecht
16:00
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Christian Scott
BIRD, Rotterdam
20:30
Hiatus Kaiyote (LantarenVenster)
BIRD, Rotterdam
Hiatus Kaiyote
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Jerusalem In My Heart / Laura Cannell
WORM, Rotterdam
18:00
Guy Tortora Band
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Alex Carpani Band Feat. David Jackson
P3, Purmerend
14:30
EUREGIONAAL KOOR
Roepaen, Ottersum
20:00
Nicolas Jaar
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Over The Rhine
Lux, Nijmegen
20:00
Monkey3
Sojo, Leuven
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Our Last Night
Bootstraat, Hasselt
20:00
Rome Fortune (USA) + FilosofischeStilte
Patronaat, Haarlem
Alabama Shakes
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Above the North / As Mercy Comes / Athena's Word / First Fight Down /
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:30
Grainne Duffy
NiXenMeer, Enschede
14:30
The Fureys
De Nieuwe Doelen, Enkhuizen
19:00
B-Brave BAD Tour
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Wombats
Paard, Den Haag
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Azotod, De Meern
Tangerine - In Stereo
Spant!, Bussum
10:15
Christophe Willem
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Fanfare Orkest
Theater 4en1, Breukelen
21:00
Douglas Firs (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Het Postkantoor, Bovenkarspel