Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
M.C. Kinky Star
Gent
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Paard
Den Haag
21:00
STECK
Delft
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Vk*
Brussel
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Beauforthuis
Austerlitz
Theater De Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Roma
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
People's Place
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zalencentrum Meursinge
Westerbork
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
De Bosuil
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Spirit of 66
Verviers
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
CHV Noordkade
Veghel
21:00
RASA
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
22:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
22:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
P3
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Djoelen
Oud-Turnhout
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Groene Engel
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
17:00
Le Forum
Liège
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Scheltema Complex
Leiden
Q-bus
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
19:00
De Kreun
Kortrijk
donderdag 05 november 2015
20:30
Zucchini Drive
M.C. Kinky Star, Gent
Michael Schenker’s Temple of Rock
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Ute Lemper
Wilminktheater, Enschede
20:00
Popronde 2015: Charl Delemarre / Midas / Swinder / The Brahms
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Effenaar, Eindhoven
Stratovarius
Effenaar, Eindhoven
20:00
Danny Vera
Schouwburg de Lawei, Drachten
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Omval, Diemen
De Dijk
Paard, Den Haag
21:00
STECKSESSION o.l.v Marcel ‘Mojo Man’ Duprix
STECK, Delft
20:00
Garbage - 20 Years Queer
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
The Vamps
La Madeleine, Brussel
19:30
Hiatus Kaiyote
Vk*, Brussel
Steeleye Span
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Beauforthuis, Austerlitz
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
21:00
Girls Guns and Glory
Luxor Live, Arnhem
Caitlin Canty
Luxor Live, Arnhem
20:00
Douwe Bob + Max Meser
Luxor Live, Arnhem
20:00
Esperanza Spalding
De Roma, Antwerpen
22:00
Katarina Vermeulen / Mimile
Paradiso, Amsterdam
21:00
BlackboxRed (NL) / Nina Coyote eta Chico Tornado (ESP)
Winston, Amsterdam
Rhye
Paradiso, Amsterdam
20:30
Spinifex
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Grote Prijs van Nederland - Kwartfinale Hiphop
Bitterzoet, Amsterdam
Lorrèn
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
99 Posse / Modena City Ramblers
Sugar Factory, Amsterdam
Dusty Stray
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Nicole Atkins
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Thurston Moore Band
Tolhuistuin, Amsterdam
Kamasi Washington
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Josef Salvat
Melkweg, Amsterdam
Bob Dylan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Editors
Heineken Music Hall, Amsterdam
Foo Fighters
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Luka Bloom
People's Place, Amsterdam
20:00
Delta Saints
Paradiso, Amsterdam
BØRNS
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kurt Darren
P60, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Jandino Asporaat
Crown theater, Aalsmeer
20:30
The Picturebooks
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 06 november 2015
Matt Simons
Hedon, Zwolle
20:30
Rich Wyman
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Kamagurka
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
The Fureys
Zalencentrum Meursinge, Westerbork
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
Smalltown Nobodies / Vandale
De Bosuil, Weert
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
21:00
The Watch
Spirit of 66, Verviers
Pauw
Grenswerk, Venlo
Steeleye Span
De Maaspoort, Venlo
Tangerine - In Stereo
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
New Dutch Generation
CHV Noordkade, Veghel
21:00
Hudaki Village Band
RASA, Utrecht
The Wombats
TivoliVredenburg, Utrecht
Satellite Stories
De Helling, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Musketon, Utrecht
22:00
ZooN: ex- The Devil's Blood, Astrosoniq & The Gathering
Little Devil, Tilburg
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Destine
013, Tilburg
20:00
0181 BeatdowN / Bizzy Blaze / Too Different
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Khaira Arby
Grounds, Rotterdam
21:00
Mannheim / MXRCXL
V11, Rotterdam
20:00
Bonne Aparte / Hun Bed / Organisms
Roodkapje, Rotterdam
20:00
"Muziek Automatique"
WORM, Rotterdam
19:00
Keep of Kalessin + Vreid + Vredehammer
Baroeg, Rotterdam
22:00
Kill Ferelli | Album presentatie
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Virgil and the Accelerators
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ali B - Je Suis Ali
Luctor et Emergo, Rilland
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Karsu + The Tibbs
P3, Purmerend
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Djoelen, Oud-Turnhout
21:00
UNDERCOVERSESSIE THE POLICE/STING
Roepaen, Ottersum
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Nitrogods + Helldriver + Velcro Fly
Groene Engel, Oss
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Krystl
Het Klooster, Nuenen
20:15
Other Lives
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Kenny B
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
17:00
Christophe Willem
Le Forum, Liège
20:00
Voorronde Flavourland
Corneel, Lelystad
20:00
Destructive Penguins / Dj Rafiki / Next of Kin / Sarah Laure / Tenzers
Scheltema Complex, Leiden
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Q-bus, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Causes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
B-Brave
Neushoorn, Leeuwarden
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
19:00
Annihilator
De Kreun, Kortrijk