Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
De Warande
Turnhout
20:30
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
Cul de Sac
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Annabel
Rotterdam
19:00
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Parkgebouw
Rijssen
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Veluvine
Nunspeet
19:45
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Abe Lenstra Stadion
Heerenveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Nozem & De Non
Heemskerk
23:00
Simplon
Groningen
22:00
De Walrus
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Capitole
Gent
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Atak
Enschede
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Stroomhuis
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
N9
Eeklo
De Meerpaal
Dronten
19:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
De Oude School
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
23:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Taverne
Bergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
vrijdag 28 oktober 2016
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
TivoliVredenburg, Utrecht
Warhaus
De Warande, Turnhout
20:30
Space Oddity - The Ultimate David Bowie Experience
013, Tilburg
20:00
Maiden United
013, Tilburg
19:00
Onslaught
Little Devil, Tilburg
Krankland
Cul de Sac, Tilburg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Mulligan Brothers
Porgy en Bess, Terneuzen
André Manuel - De Onzen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Eddie Conard Kwartet
Het Bolwerk, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Sneek, Sneek
20:30
Birth of Joy
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Fools of Liberty
Pitboel Theater, Sittard
20:00
A Rave of Thrones - Kristian Nairn
Annabel, Rotterdam
19:00
Cory Henry & The Funk Apostles / Makaya McCraven
LantarenVenster, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Winsinghhof, Roden
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parkgebouw, Rijssen
20:00
The Kik
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Roos Blufpand / Zazí
Hoftheater, Raalte
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Fleddy Melculy
Nijdrop, Opwijk
20:30
Petra Berger - Zoektocht naar geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Austin Lucas
De Zwerver, Oostende
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Veluvine, Nunspeet
19:45
Kr!z / Antigone / Sterac aka Steve Rachmad
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Ruben Hoeke Band
Xinix, Nieuwendijk
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Margriet Sjoerdsma
Theater De Tuin, Leusden
20:00
I Am Oak
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Roni Size / Youngman
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mountain States / The Yukon Club / Yokocola
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Queen Mania
Schaaf City Theater, Leeuwarden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Singer Theater, Laren
20:00
Metal Bar ft. Chain of Dogs & friends
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
New York Round Midnight
Vorstin, Hilversum
Audio Adam / Eleonor Coco
Vorstin, Hilversum
Ali B - Je Suis Ali
Theater Gooiland, Hilversum
21:00
Bokoesam
Metropool, Hengelo
20:00
Eek-A-Mouse
Metropool, Hengelo
John Garcia
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
'Southern Roots Clubnight' ft. Dale Watson (USA) + Reverend Shawn Am
Nieuwe Nor, Heerlen
Raul Midón
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
The best tributes of: Abba, Deep Purple, The Eagles, Rolling Stones
Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Haunted Halloween
Nozem & De Non, Heemskerk
23:00
Gallowstreet / Kypski / Pushin Wood Soundsystem / Umoja
Simplon, Groningen
22:00
Iguana Death Cult / The Black Cult
De Walrus, Groningen
20:30
Legion of the Damned + Cliteater + Sisters Of Suffocation
Vera, Groningen
20:00
The Great Communicators
Simplon, Groningen
20:00
Wilfried de Jong en Bruut!
De Oosterpoort, Groningen
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Reggehof, Goor
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
3J'S in concert
Atak, Enschede
20:00
Drivin' N' Cryin'
Poppodium Apollo, Emmen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sophia
Effenaar, Eindhoven
Canshaker Pi
Stroomhuis, Eindhoven
Jeremy Loops
Effenaar, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hollis Brown
N9, Eeklo
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Meerpaal, Dronten
19:00
Venom Inc.
Iduna, Drachten
22:00
Fat Harry & The Fuzzy Licks
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
GroovyQ
De Oude School, Dordrecht
20:00
Strictly Family Business
Bibelot, Dordrecht
20:00
Douwe Bob
Bibelot, Dordrecht
20:00
Pink Project
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
De Kift / Rats on Rafts
Burgerweeshuis, Deventer
Indian Askin
Burgerweeshuis, Deventer
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater de Kampanje, Den Helder
23:30
DJ Pj
Paard, Den Haag
20:30
Kid Harlequin / The Cavern
Paard, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Profet + Insurrection + Rages of Sin
Musicon, Den Haag
20:00
My Darling Clementine
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Meridian Brothers
Paard, Den Haag
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Izaline Calister - Latin Diva
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Glints - EP Release show
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:00
Woodie Smalls (BE) Aftershow Dazzled Sticks
Mezz, Breda
20:30
Mezz en Boogiedown presenteren: Dazzled Sticks + support
Mezz, Breda
21:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
22:00
Housekamer
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
20:00
Noord Nederlands Orkest - Topstukken uit de Romantiek
De Nieuwe Kolk, Assen