Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Corneel
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Red Shoe Sessions
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Roepaen
Ottersum
22:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
21:15
P3
Purmerend
Hof in Salland
Raalte
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
23:30
WORM
Rotterdam
23:00
Annabel
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Bogaard
Sint-Truiden
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Café Die Twee
Someren
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Twentietoe
Tiel
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
dB's
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Grenswerk
Venlo
20:00
Evenementenhal Venray
Venray
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
C.C. Landvast
Alblasserdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
People's Place
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Luxor Live
Arnhem
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Paard
Den Haag
Boekhandel Paagman
Den Haag
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
15:00
De KultuurKlup
Elst
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
Charlatan
Gent
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Grand Theatre
Groningen
17:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Vorstin
Hilversum
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Cambrinus Muziekpodium
Horst
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rodahal
Kerkrade
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Jan Hertog
Maasmechelen
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:45
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Lux
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
Hoftheater
Raalte
zaterdag 14 november 2015
19:30
Martha Bean
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Battalion / Bliksem / Diablo BLVD / Evil Invaders
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DJ Teknix / Ricardo Silvio
Neushoorn, Leeuwarden
Gare Du Nord
Corneel, Lelystad
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
The Kik
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
23:00
El Mundo & Satori
Doornroosje, Nijmegen
20:15
iET
Red Shoe Sessions, Nijmegen
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Andy Sergeant
G.C. De Kluize, Oosterzele
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
JULES DEELDER & BAS VAN LIER (DE DEELDELIERS)
Roepaen, Ottersum
22:00
Iron Laiden
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:15
Supertrap
P3, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:00
The Fureys
Luctor et Emergo, Rilland
23:30
Fierce Ruling Diva / The DJ Producer
WORM, Rotterdam
23:00
Discoflamingo
Annabel, Rotterdam
22:00
Kingsdeal
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Oghene Kologbo
Grounds, Rotterdam
15:00
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
20:15
Arian Foppen / Arie Cupé / Cindy Bell / Irene Kuiper / Joey Schalker /
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Bogaard, Sint-Truiden
22:00
Radial Sequence
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Sneek, Sneek
15:00
Collision / Disabuse / Inquisitor / My Minds Mine / Silenxce / Stöma /
Het Bolwerk, Sneek
Daredevils
Café Die Twee, Someren
21:30
The Veldman Brothers
De Fles, Spijkenisse
20:30
American Aquarium
Porgy en Bess, Terneuzen
The Cool Quest
Twentietoe, Tiel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
013, Tilburg
21:00
Backbreaker
Little Devil, Tilburg
15:00
Aidan / Gewoon Fucking Raggen / Slakkengang / Svartvit / Tsar Bompa /
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
La Villa Strangiato plays 40 years Rush
De Pul, Uden
20:00
De Dijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Dub A Ware presents Pacha Mama Soundsystem
dB's, Utrecht
21:00
Tomi & su TimbaLight
RASA, Utrecht
21:00
Flight Facilities
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Marc Cary
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
20:30
TaxiWars
EKKO, Utrecht
20:15
Pauw
De Helling, Utrecht
20:00
Mount Rushmore Safari
ACU, Utrecht
Caro Emerald
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
van Beresteyn, Veendam
Therapy?
Grenswerk, Venlo
20:00
Present Danger
Evenementenhal Venray, Venray
20:00
Mark Blomsteel
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
21:00
CCC Inc
De Bosuil, Weert
20:00
Krystl
Het Klooster, Woerden
20:00
Clash of the Coverbands
De Peppel, Zeist
20:30
Hiromi Trio Project ft. Simon Phillips & Anthony Jackson
Boerderij, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tango Extremo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
BRNS
Hedon, Zwolle
zondag 15 november 2015
Arstidir (IJsland)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
The Fureys
C.C. Landvast, Alblasserdam
20:00
Ryan O’Reilly
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Scott Matthews
People's Place, Amsterdam
19:00
Bootleg Rascal (AUS) / General Jabbah (NL)
Winston, Amsterdam
16:30
Brood & Spelen: Single Pilot
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Cub and Wolf
Concerto, Amsterdam
15:00
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Simple Minds
Lotto Arena, Antwerpen
16:15
Clean Pete
Gigant, Apeldoorn
15:00
Guus Tangelder Bigband feat. Bob Mintzer
Luxor Live, Arnhem
17:00
Living Room Heroes
Taverne, Bergen
20:00
Isbells (BE) + The Day – Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
16:30
Jacle Bow (BE) – Rockumentaire Play For That Money, Boys
Mezz, Breda
20:00
Bazart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nils Petter Molvaer
Paard, Den Haag
19:00
B-Brave
Paard, Den Haag
Moke
Boekhandel Paagman, Den Haag
Country Café - It's Jukebox Time
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
21:30
Boogie Beasts
M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Nothing But Thieves
Charlatan, Gent
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ute Lemper
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Danko Jones
De Oosterpoort, Groningen
TaxiWars
Grand Theatre, Groningen
17:00
Marco Santos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Popronde
Vorstin, Hilversum
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Cambrinus Muziekpodium, Horst
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Common Linnets
Rodahal, Kerkrade
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Sväva / The Black Atlantic / The Futures Dust
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Sleeping Romance
Jan Hertog, Maasmechelen
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:45
Black Label Society
Doornroosje, Nijmegen
16:00
American Aquarium
Lux, Nijmegen
16:00
Eivør Pálsdóttir
Roepaen, Ottersum
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Hoftheater, Raalte