Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Botanique
Brussel
Sugar Factory
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
22:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Mee in zee atelier
Den Haag
20:15
Red Shoe Sessions
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Corneel
Lelystad
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
WORM
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
23:00
dB's
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Annabel
Rotterdam
013
Tilburg
Diligentia
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Café Die Twee
Someren
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
De Peppel
Zeist
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vera
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Little Devil
Tilburg
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Reehorst
Ede
Theater Kees
Huissen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
Fluor
Amersfoort
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
Gelredome
Arnhem
20:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater `t Spieker
Eibergen
Paleis 12
Brussel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
RASA
Utrecht
15:30
BIRD
Rotterdam
013
Tilburg
16:00
Zaal Thijssen
Vlierden
15:00
C.C. Landvast
Alblasserdam
Rodahal
Kerkrade
Grand Theatre
Groningen
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
18:00
Jan Hertog
Maasmechelen
15:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
People's Place
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
14:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
De Bosuil
Weert
14:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Buutvrij Creatief Koffiecafé
Tilburg
Boekhandel Paagman
Den Haag
Rotown
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
17:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Taverne
Bergen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
WORM
Rotterdam
16:00
Molen De Ster
Utrecht
16:30
Mezz
Breda
Cambrinus Muziekpodium
Horst
Hoftheater
Raalte
20:00
Mezz
Breda
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
zaterdag 14 november 2015
19:30
Jack Garratt
Botanique, Brussel
Jaakko Eino Kalevi
Sugar Factory, Amsterdam
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
De Dialoog, Ermelo
21:00
Ivelvet
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
22:00
Iron Laiden
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Iris Penning
Mee in zee atelier, Den Haag
20:15
iET
Red Shoe Sessions, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
20:30
Hiromi Trio Project ft. Simon Phillips & Anthony Jackson
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
van Beresteyn, Veendam
20:00
Herodiade van Massenet / Tosca van Puccini
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Grote Prijs van Nederland - Kwartfinale Hiphop
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Greg Holden
Paradiso, Amsterdam
Gare Du Nord
Corneel, Lelystad
20:15
Gabriel Rios
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
21:00
Flight Facilities
TivoliVredenburg, Utrecht
23:30
Fierce Ruling Diva / The DJ Producer
WORM, Rotterdam
20:00
Femme Vanille
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Eric Vaarzon Morel / Eric Vloeimans / Gijs Scholten van Aschat
De Nieuwe Kerk, Den Haag
23:00
El Mundo & Satori
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dylan Edwards / Newton
Altstadt, Eindhoven
20:00
Dub Revolution feat. Channel One
Cactus Muziekcentrum, Brugge
23:00
Dub A Ware presents Pacha Mama Soundsystem
dB's, Utrecht
20:00
Douwe Bob
Metropool, Hengelo
20:00
DJ Teknix / Ricardo Silvio
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Discoflamingo
Annabel, Rotterdam
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
013, Tilburg
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
20:00
De Dijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Daredevils
Café Die Twee, Someren
20:00
Danny Vera
Theater de Kampanje, Den Helder
15:00
Collision / Disabuse / Inquisitor / My Minds Mine / Silenxce / Stöma /
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Clean Pete
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Clash of the Coverbands
De Peppel, Zeist
Chvrches
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Charlie Winston
Paradiso, Amsterdam
21:00
CCC Inc
De Bosuil, Weert
Caro Emerald
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Canshaker Pi
Vera, Groningen
Bully
Effenaar, Eindhoven
20:00
BRNS
Hedon, Zwolle
20:30
Battalion / Bliksem / Diablo BLVD / Evil Invaders
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Backbreaker
Little Devil, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:15
Arian Foppen / Arie Cupé / Cindy Bell / Irene Kuiper / Joey Schalker /
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
Anne Soldaat
Fluor, Amersfoort
20:00
Andy Sergeant
G.C. De Kluize, Oosterzele
André Rieu
Gelredome, Arnhem
20:30
American Aquarium
Porgy en Bess, Terneuzen
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
Alain Souchon / Laurent Voulzy
Paleis 12, Brussel
19:00
Airplane / Shaman Festival / The Imaginary Suitcase / Tommy Green & Th
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Aidan / Gewoon Fucking Raggen / Slakkengang / Svartvit / Tsar Bompa /
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn
Lichtfabriek, Haarlem
21:00
40UP
Gebouw-T, Bergen op Zoom
zondag 15 november 2015
20:15
Ute Lemper
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Ustad Shahid Parvez
RASA, Utrecht
15:30
Tiempos Nuevos
BIRD, Rotterdam
Thunder
013, Tilburg
16:00
The Texas Cannonballs feat. Dave Herrero
Zaal Thijssen, Vlierden
15:00
The Fureys
C.C. Landvast, Alblasserdam
The Common Linnets
Rodahal, Kerkrade
TaxiWars
Grand Theatre, Groningen
15:00
Sväva / The Black Atlantic / The Futures Dust
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Soundful Sunday (movember edition)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
18:00
Sleeping Romance
Jan Hertog, Maasmechelen
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
20:00
Simple Minds
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Shining (Zweden)
De Helling, Utrecht
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Scott Matthews
People's Place, Amsterdam
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Ryan O’Reilly
Sugar Factory, Amsterdam
14:00
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
16:00
Relic Floyd
De Bosuil, Weert
14:30
Popronde
Vorstin, Hilversum
20:00
Nothing But Thieves
Charlatan, Gent
20:00
Nils Petter Molvaer
Paard, Den Haag
15:00
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Mr. Guy Fox
Buutvrij Creatief Koffiecafé, Tilburg
Moke
Boekhandel Paagman, Den Haag
Moke
Rotown, Rotterdam
20:30
Marilyn Manson
013, Tilburg
17:00
Marco Santos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Living Room Heroes
Taverne, Bergen
20:00
Kitty, Daisy & Lewis
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
John McEntire + Sven Kacirek + The Howl Ensemble
WORM, Rotterdam
16:00
Joe Pug
Molen De Ster, Utrecht
16:30
Jacle Bow (BE) – Rockumentaire Play For That Money, Boys
Mezz, Breda
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Cambrinus Muziekpodium, Horst
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Hoftheater, Raalte
20:00
Isbells (BE) + The Day – Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst