Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Ledeltheater
Oostburg
Hoftheater
Raalte
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Rotown
Rotterdam
17:00
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
City Art Rotterdam
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
013
Tilburg
Little Devil
Tilburg
20:15
De Pul
Uden
13:00
Markant Uden
Uden
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
RASA
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Metropool
Hengelo
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Pook
Oostknollendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
013
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Kavka
Antwerpen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
22:15
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
The Qube
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
PopEi
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
zondag 30 oktober 2016
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Ledeltheater, Oostburg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Hoftheater, Raalte
16:00
Talkin' Blues
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Causes
Rotown, Rotterdam
17:00
Ben van Gelder / Christoph Stiefel / Dhafer Youssef
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Zvov Sensory Tour
City Art Rotterdam, Rotterdam
Bart Wirtz
LantarenVenster, Rotterdam
Band of Skulls
013, Tilburg
Anvil
Little Devil, Tilburg
20:15
RPWL
De Pul, Uden
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Markant Uden, Uden
21:00
Orkesta Mendoza
TivoliVredenburg, Utrecht
Andy Shauf
EKKO, Utrecht
Kensington
De Helling, Utrecht
John Grant
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Tremolo - Ierse folk met een twist
RASA, Utrecht
16:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
De Bosuil, Weert
Drivin' N' Cryin'
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Hedon Presents: Even Tussendoor / Jasper Slaghuis / Gentlemen
Hedon, Zwolle
maandag 31 oktober 2016
Daniel Norgren
Paradiso, Amsterdam
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Excitements
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ben Caplan and The Casual Smokers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Paul Simon
Ziggo Dome, Amsterdam
Slaves
Melkweg, Amsterdam
19:30
Joey Purp
Melkweg, Amsterdam
20:00
Robbing Millions
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Michael Winslow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Purpleized
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Roots Creation
Metropool, Hengelo
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Pook, Oostknollendam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Julia Jacklin + Pip Blom
Rotown, Rotterdam
3 Doors Down
013, Tilburg
20:30
Pussy Riot - In conversation with prof. dr. Rosi Braidotti
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Mission
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Happyness
dB's, Utrecht
20:00
Taxi Wars
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 01 november 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Yentl & de Boer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mister and Mississippi
De Kleine Komedie, Amsterdam
Blossoms
Paradiso, Amsterdam
20:00
Donavon Frankenreiter
Paradiso, Amsterdam
20:00
Keaton Henson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Jamie T
Melkweg, Amsterdam
Selena Gomez
Sportpaleis, Antwerpen
Twin Atlantic
Kavka, Antwerpen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Chassé Theater, Breda
20:00
Dinosaur Jr.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater De Veste, Delft
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Twin Peaks + Happyness
Vera, Groningen
20:30
Ben van Gelder Quintet
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Level 42
De Oosterpoort, Groningen
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Witte Theater, IJmuiden
20:00
NUHR
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Samm Henshaw
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Black Tusk
Merleyn, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
John Scofield
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
TaxiWars
013, Tilburg
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Anaal Nathrakh
De Helling, Utrecht
20:15
Theo Mackaay
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Katie Melua
TivoliVredenburg, Utrecht
Warhaus
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Ben Caplan and The Casual Smokers
TivoliVredenburg, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Randy Hansen
Hedon, Zwolle
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 02 november 2016
20:00
The Analogues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lordi
P60, Amstelveen
22:15
Crying Boys Cafe
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Pheromones / Brentsleng
Winston, Amsterdam
21:00
Brandee Younger - Tribute to Dorothy Ashby & Alice Coltrane
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Warhaus
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Magic Carpet Sessions
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Warpaint
Paradiso, Amsterdam
20:30
Diggy Dex
Tolhuistuin, Amsterdam
Aristophanes
Paradiso, Amsterdam
Robbie Williams
The Qube, Amsterdam
20:00
Marc O’Reilly
Q-Factory, Amsterdam
Mick Jenkins
Melkweg, Amsterdam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
King Crimson
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:00
Agnes Obel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Smutfish
Paard, Den Haag
20:15
Alfred van den Heuvel / Erik Brey / Frans Mulder PURPER's vier jaarge
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Walter Trout
De Oosterpoort, Groningen